08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟ... ΣΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ VIDEO CLIPS
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
14.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΝΑΛΛΑΞ(Ε)
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ
17.30 ΜΕ ΤΗ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΡΕΠΟΡΤΕΡ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 EUROGOLSΟι καλύτερες φάσεις και τα γκολ των αγώνων του αγγλικού πρωταθλήματος
19.30 AUTO SPRINT LIVE Ολα όσα έχουν σχέση με τους 2 και 4 τροχούς, με τον Στράτο Φωτεινέλη
20.45 ...ΚΑΤΑΣΚΕΥΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Καλεσμένος του συνθέτη Γιώργου Μηνά, ο Θωμάς Ταμπάκος
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
07.00 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
08.00 ΠΙΝΟΚΙΟ
08.30 ΓΑΡΓΑΝΤΟΥΑΣ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΓΕΝΝΗΜΕΝΗ ΕΛΕΥΘΕΡΗ
18.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ - 1984
20.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πατέρα κάτσε φρόνιμα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Οι διχασμένοι»
01.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
01.40 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
02.40 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ (Ε)
02.40ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
04.10 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΟΙΚΟΣΦΑΙΡΑ
07.30 ΟΙ ΚΥΡΙΑΡΧΟΙ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ
08.30 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
09.00 INFERNO
09.30 ΟΡΕΙΝΗ ΕΛΛΑΔΑ
10.01 Η ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ «Αισχύλος ΙΙΙ»
10.30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΝΑΪΦ
11.01 ΘΡΥΛΟΙ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
11.30 ΝΕΡΟ - Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
14.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ: ΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ART NET
18.30 ΥΓΕΙΑ, ΔΡΑΣΗ, ΖΩΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
19.30 ΝΕΡΟ, Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ (Ε)
20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
23.00 Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΗΣ
08.31 ΠΡΩΙΝΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ
10.00 Η ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΣΙΜΟΦ
10.30 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ
11.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ
11.30 ΤΟΠΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ
12.30 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ «Κατάθλιψη»
13.30 ΜΕ ΔΥΟ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ «Κυκλοφορικό σύστημα»
20.30 ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νοσταλγία»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκοτεινή δόξα»
06.00 TA NEA TOY ANT1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.05 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ
22.00 ΠΟΤΕ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΑΡΓΑ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΙΠΠΟΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
01.45 ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εύθυμος πειρατής»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΟΙ ΑΓΝΟΗΜΕΝΟΙ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΗΜΕΡΑ
11.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια Ιταλίδα στην Ελλάδα»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
16.15 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
17.15 ΤΑΜΠΟΥ
18.30 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε εχθρικά ύδατα»
23.00 ΖΟΥΓΚΛΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς διαφυγή»
04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN (E)
05.00 ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Η ΠΑΤΡΙΣ (Ε)
07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.40 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΛΗΨΗ
10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
18.00 BEST OF THE BEST
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 BEST OF THE BEST (E)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ (Ε)
16.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ
21.40 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ
22.40 ΝΑ ΜΕ ΠΡΟΣΕΧΕΙΣ
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικός Κόμπρα»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.15ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
08.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
09.00 ΑΪΜΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
09.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ... ΟΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
15.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.35 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
17.30 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
18.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η άφιξη»
23.30ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απληστία και προδοσία»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ομάδα κρούσης»
03.00 ΟΙ ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ
04.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ