07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή
09.00 ΠΑΜΕ ΤΑΞΙΚΑ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στη νοηματική γλώσσα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου
19.00 ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΕ ΑΠΟΨΗ Εκπομπή αφιερωμένη στο «άλλο μισό του ουρανού», τη γυναίκα και όλα όσα την αφορούν, με την Ειρήνη Μπαλντίδη
20.00 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Πολωνική σειρά. Επεισ. 7ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 Η ΦΥΣΗ Ξένη σειρά. Επεισ. 1ο
22.00 ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΝΗΜΑΤΟΣ Ερευνώντας αιτίες και αναζητώντας λύσεις, για τα οξυμένα κοινωνικά προβλήματα. Με τον Κώστα Τσίφτη
23.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της Τέχνης και των Γραμμάτων, που έφυγαν... αφήνοντας σημαντικό έργο
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΝΤΑΡΓΟΥΙΓΚ ΝΤΑΚ
08.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ
09.00 Η ΜΠΡΑΝΤΙ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΟΥΙΣΚΕΡ
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελπίδες που ναυάγησαν»
12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15.30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ (Ε)
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ (Ε)
16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ (Ε)
17.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
18.00 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΑ «ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΗΤΡΟΠΑΝΟΣ»
19.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
20.00 ΟΙ ΑΝΕΓΓΙΧΤΟΙ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.05 ΧΡΥΣΑ ΚΟΡΙΤΣΙΑ
22.00 ΝΟΙΚΟΚΥΡΕΣ ΣΕ ΑΠΟΓΝΩΣΗ (Ε)
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ - ΠΟΛΙΤΙΣΤΙΚΑ ΤΑΞΙΔΙΑ
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 Ο ΑΔΕΛΦΟΣ ΜΟΥ Ο ΤΡΕΛΑΡΑΣ
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 CHAMPIONS ΝΕΤ
21.45 CHAMPIONS LEAGUE «Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Ιντερ»
23.45 CHAMPIONS NET (Συνέχεια) Σε μαγνητοσκόπηση ο ποδοσφαιρικός αγώνας «Μπαρτσελόνα - Λιόν»
07.00 ΠΑΙΔΙΑ, ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΟΦΗ
07.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
11.30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΥΖΙΝΑ
12.00 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Δελτίο στη νοηματική γλώσσα
18.10 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.20 ΧΑΜΕΝΟΙ ΚΟΣΜΟΙ
19.15 ΒΟΛΕΪ - CHAMPIONS LEAGUE «HΡΑΚΛΗΣ - ΦΡΙΝΤΙΣΧΑΦΕΝ ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ»
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
00.30 ΝΙΚΟΛΑ ΤΕΣΛΑ - Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
01.30 ΟΞΥΓΟΝΟ (Ε)
02.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ (Ε)
04.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΡΑΣΤΗΡΙΟΤΗΤΕΣ
04.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
05.00 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ (Ε)
06.00 ΕΞΕΛΙΞΗ
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΛΟΛΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΑΡΑΝΤΑ ΚΥΜΑΤΑ
22.00 ΛΙΤΣΑ.COM
23.00 PRISON BREAK
24.00 ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΣΤΗΝ ΠΟΛΙΤΙΚΗ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
02.30 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 MOBILE FUN
04.30 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ (Ε)
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΣΙΓΑ, ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ (Συνέχεια)
19.00 FATUS OLUS
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΧΩ ΕΝΑ ΜΥΣΤΙΚΟ
22.00 ΑΛΗΘΙΝΟΙ ΕΡΩΤΕΣ
23.00 Γ4
24.00 SEX AND THE CITY
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΧΑΣΕ ΜΕ (Ε)
02.15 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ
06.45 ALTER KIDS
08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 CSI: ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
22.00 MAD MEN
23.00 HEROES
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ΜΑΥΡΟΣ ΑΔΕΡΦΟΣ»
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πάρτι της χρονιάς»
05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
12.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
16.10 ΠΕΝΗΝΤΑ - ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 FIFTY - FIFTY
18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΛΑ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
22.00 ΧΑΡΑ ΑΓΝΟΕΙΤΑΙ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κορίτσι που άφησα πίσω»
03.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
06.15 JUSTICE LEAGUE
06.45 ΠOKEMON
07.15 Ο ΛΑΖΛΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ
11.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θεωρίες εγκλήματος»
23.30 NIP/TUCK
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
01.30 THE DEAD ZONE 3
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονική καταδίωξη στους πάγους»
04.30 ΤΥΦΛΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ