07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΣΟΣΙΑΛΙΣΜΟΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή, με τον Κώστα Καραχάλιο
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.45 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
17.00 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
17.30 Η ΖΩΗ ΜΑΣ... Πρέπει να ζούμε καλύτερα. Γιατί τα μυστικά του «ευ ζην» πρέπει να τα μάθουμε από αυτούς που σίγουρα τα ξέρουν, τους ειδικούς. Θέμα: Επεμβάσεις που μας ομορφαίνουν. Επιμέλεια-Παρουσίαση: Μαίρη Μαρκετάκη
18.00 ΟΙ 4 ΤΑΝΚΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΚΥΛΙ (Ε) Πολωνική σειρά. Επεισ. 20ό
19.00 ΣΕΛΙΔΕΣ ΓΝΩΣΗΣ Ενας περίπατος στον κόσμο του βιβλίου με την Αννεκε Ιωαννάτου
20.00 ΠΑΝΩ ΑΠ' ΟΛΑ ΤΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Πολωνική σειρά. Επεισ. 5ο
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ Θα μεταδοθεί το πρώτο μέρος της ρώσικης ταινίας «Είμαστε όλοι υπόλογοι»
22.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική ενημερωτική εκπομπή, με τον Κώστα Καραχάλιο
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΝΤΑΡΓΟΥΙΓΚ ΝΤΑΚ
08.30 Η ΜΙΚΡΗ ΓΟΡΓΟΝΑ
09.00 Η ΜΠΡΑΝΤΙ ΚΑΙ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΓΟΥΙΣΚΕΡ
09.30 ΟΙ ΜΙΚΡΟΙ ΑΪΝΣΤΑΪΝ
10.00 ΣΤΑΝΛΕΪ
10.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βαφτιστικός»
12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15.30 ΕΝΑ ΣΧΟΛΕΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΥΤΟΚΡΑΤΟΡΑ
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ (Ε)
16.30 ΖΑΚ ΚΑΙ ΚΟΝΤΙ, ΣΚΑΝΔΑΛΙΕΣ ΣΤΟ ΞΕΝΟΔΟΧΕΙΟ (Ε)
17.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
18.00 ΨΗΦΙΑΚΗ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΠΑΡΑΒΑΣΗ
20.00 ΠΩΣ ΓΙΝΕΣΑΙ ΓΥΝΑΙΚΑ ΣΤΟ ΖΑΝΣΚΑΡ
21.00 ΥΔΑΤΙΝΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 DOC ON AIR «Ζακλίν ντε Ρομιγί»
01.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.15 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
20.00 CHAMPIONS ΝΕΤ
20.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι παίκτες»
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
07.00 ΠΑΙΔΙΑ, ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΤΡΟΦΗ
07.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
08.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
11.30 Η ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΟΥ ΚΟΥΖΙΝΑ
12.00 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.25 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ
14.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
15.30 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
16.30 ΚΩΔΙΚΟΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΗ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.55 ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ «ΒΕΡΟΙΑ - ΝΕΑ ΚΑΒΑΛΑ»
20.00 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ
21.45 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ΑΡΧΩΝ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ»
02.30 ΚΩΔΙΚΟΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΗ (Ε)
04.30 ΑΓΩΝΑΣ Β΄ ΕΘΝΙΚΗ (Ε)
05.00 ΕΚ ΤΟΥ ΠΛΗΣΙΟΝ (Ε)
06.00 ΕΞΕΛΙΞΗ
05.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.45 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
15.45 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
18.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
19.00 ΛΟΛΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΙΣΑΙ ΠΙΟ ΕΞΥΠΝΟΣ ΑΠΟ ΕΝΑ ΔΕΚΑΧΡΟΝΟ;
22.00 ΦΙΛΑ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΣΟΥ
23.00 PRISON BREAK
24.00 POINT PLEASANT
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΜΕ ΑΓΑΠΗ (Ε)
01.30 Η ΛΙΣΤΑ (Ε)
02.30 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ ΤΟΥ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 MOBILE FUN
04.30 ΣΤΡΙΒΕΙΝ ΔΙΑ ΤΟΥ ΑΡΡΑΒΩΝΟΣ
05.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.05 ΣΙΓΑ ΜΗΝ ΚΑΤΣΩ ΝΑ ΣΚΑΣΩ (Συνέχεια)
19.00 FATUS OLUS
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 WORLD MUSIC AWARDS 2008
23.00 Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΦΥΡΙΞΕ
24.00 SEX AND THE CITY
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΔΥΟ ΚΑΙ ΚΑΤΙ... ΑΝΤΡΕΣ
02.00 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.00 Η ΚΟΥΖΙΝΑ ΤΗΣ ΜΑΜΑΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ
06.45 ALTER KIDS
08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.15 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
09.55 Η ΕΛΛΑΔΑ ΠΑΙΖΕΙ
12.35 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ
15.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.10 SHOWBIZ NEWS
17.10 ΚΟΙΤΑΩ ΜΠΡΟΣΤΑ
18.45 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΚΗ ΠΑΥΛΟΠΟΥΛΟ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΠΡΟΣΩΠΟ ΜΕ ΠΡΟΣΩΠΟ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ: «Ο Μεγκρέ και ο άνθρωπος με τη διπλή ζωή»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλτσίντε Ντε Γκασπέρι»
05.30 ΑΠΟ ΝΩΡΙΣ
06.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
12.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ ΔΩΜΑΤΙΟ (Ε)
16.10 ΠΕΝΗΝΤΑ - ΠΕΝΗΝΤΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 FIFTY - FIFTY
18.10 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ
19.00 TA ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ
22.00 L.A.P.D.
23.00 ΜΑΥΡΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ
24.00 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΔΕΥΤΕΡΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑ
02.30 Η ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΙΝΑ
03.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.15 JUSTICE LEAGUE
06.45 ΠΟΚΕΜΟΝ
07.15 Ο ΛΑΖΛΟ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΣΚΗΝΩΣΗ
07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.00 ΚΥΛΗΣΕ Ο ΤΕΝΤΖΕΡΗΣ
11.00 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΔΡΕΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.45 ΜΠΟΡΩ
18.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «ΕΚΔΟΣΗ ΚΡΑΤΟΥΜΕΝΟΥ»
23.30 ΝΙΡ/TUCK
00.30 JUSTICE
01.30 THE DEAD ZONE 3
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «WILDERNESS»
04.45 ΤΥΦΛΗ ΔΙΚΑΙΟΣΥΝΗ
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ