07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Το βήμα του Καραγκιόζη
07.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
17.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Συζήτηση για θέματα εξωτερικής πολιτικής και διεθνών σχέσεων. Με την Αννα Μπαλλή
18.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Εκπομπή αφιερωμένη στον Νίκο Ανδρουλάκη. Με τον Πάρη Μήτσου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΣΤΙΣ 78 ΣΤΡΟΦΕΣ Εκπομπή 9η, με θέμα: Μάρκος Βαμβακάρης. Με τον Αρη Νικολαΐδη
22.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Με καλό ελληνικό τραγούδι
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)
11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ (Ε)
12.30 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ (Ε)
14.15 ΠΑΡΑΔΟΣΙΑΚΑ ΕΠΑΓΓΕΛΜΑΤΑ ΠΟΥ ΧΑΝΟΝΤΑΙ «Ο μαχαιροποιός»
14.45 ΖΩΟΓΡΑΦΙΑ
15.45 PRE GAME
16.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΑΝΔΡΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤ «Ολυμπιακός - Περιστέρι»
18.00 ΣΥΖΗΤΗΣΗ ΣΤΗ ΒΟΥΛΗ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΡΑΤΙΚΟ ΠΡΟΫΠΟΛΟΓΙΣΜΟ ΤΟΥ 2011
07.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 Ο ΛΟΪΝΤ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ
11.00 ΠΕΠΕΡ ΑΝ
12.00 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΤΗΣ ΕΡΤ
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ποντικάκι που ήθελε να αγγίξει ένα αστεράκι»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΟΙ ΠΑΡΕΕΣ ΓΡΑΦΟΥΝ ΙΣΤΟΡΙΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΠΕΣΤΡΕΦΕ «Η Καρδίτσα του Διονύση Τσακνή»
19.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξω φτώχεια και καλή καρδιά»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ (Ε) «Η βιομηχανία της ευτυχίας»
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
02.00 ΕΓΚΛΗΜΑ ΚΑΙ ΕΡΕΥΝΑ (Ε)
07.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ΕΓΚΩΜΙΟΝ «Απ' το Βαρδάρη ώς το Δερβένι»
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΙΕΡΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
14.30 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ - ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ «Ονειρούπολη Δράμας»
18.00 BALKAN EXPRESS
19.00 ΘΕΡΜΕΣ ΠΟΛΕΙΣ
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορόϊδο γαμπρέ»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΜΟΚΕΝ ΟΙ ΠΕΡΙΕΡΓΟΙ ΝΟΜΑΔΕΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
24.00 Ο ΠΥΡΓΟΣ ΤΗΣ ΒΑΒΕΛ
01.00 ΘΕΡΜΕΣ ΠΟΛΕΙΣ
02.00 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
03.00 ΟΝΕΙΡΟ ΦΥΓΗΣ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΗ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ (Ε)
05.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
06.30 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ (Ε)
06.00 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
07.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
08.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
09.00 ΛΟΛΑ (Ε)
10.00 ΟΝΕΙΡΟΠΑΓΙΔΑ (Ε)
11.00 40 ΚΥΜΑΤΑ (Ε)
12.00 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.25 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αλβιν και η παρέα του»
15.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εραγκον»
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αστερόσκονη»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (συν.)
01.40 QUINTUPLETS - Κωμική σειρά
02.40 LISTEN UP
03.40 ΚΑΡΜΑ (Ε)
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 MOBILE FUN
05.30 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
06.00 ΜΟΥ ΤΟ ΚΡΑΤΑΣ ΜΑΝΙΑΤΙΚΟ (Ε)
07.00 ΑΝ Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
08.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
09.00 ΕΝΤΙΜΟΤΑΤΟΙ... ΚΕΡΑΤΑΔΕΣ (Ε)
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 STARS SYSTEM
15.15 FOUR WEDDINGS
16.15 HOW CLEAN IS YΟUR HOUSE?
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δυο καουμπόης στη Νέα Υόρκη»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 EXCLUSIVE
21.00 BIG BROTHER: THE SHOW
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τιμωρός»
01.45 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
02.45 ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΚΥΚΛΟΣ (Ε)
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Ε)
06.15 ALTER KIDS
12.00 ΤΕΧΝΗ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ (Ε)
13.00 TV WEEKEND
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ace Ventura: Χαμός στη ζούγκλα»
23.00 ΑΠΟΤΥΠΩΜΑΤΑ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μοιραία τέχνη»
06.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 MOMMY - ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.20 PATTY, H ΠΙΟ ΟΜΟΡΦΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
12.15 MASTER CHEF - UK
13.15 TRACTION
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίτερ Παν»
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 FIFTY FIFTY
18.00 FOOD AND THE CITY
19.00 MASTER CHEF
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 JUST THE TWO OF US
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απρόσμενος έρωτας»
00.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (συν.)
02.15 ΦΕΥΓΑ (Ε)
03.15 ANTONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ Δραματική σειρά
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Yu-Gi-Oh», «Ζορό: Η νέα γενιά», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Ο φίλος μου ο... σκίουρος», «Οι μπόμπιρες του 402», «Go Diego go», «Monster high», «Angel's friends», «Lazy town», «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Ben 10: Alien Force», «Μπομπ ο σφουγγαράκης», «Xiaolin showdown», «Sylvester and Tweety Mysteries»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα λύτρα του Βασιλειά»
15.40 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
17.00 TWO AND A HALF MEN
17.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 NΤΕΤΕΚΤΙΒ ΜΟΝΚ
18.50 ΕΠΤΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γόης»
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βιος και πολιτεία»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κατήγορος»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καταστροφέας»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.20 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ «Παραδοσιακοί Χοροί & Τραγούδια»
16.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
16.55 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ