07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Ο θρίαμβος του Καραγκιόζη»
08.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Διάφορα κινούμενα σχέδια
09.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΤΟ ΤΑΞΙΔΙ Ξένη σειρά (2ο)
16.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΓΕΥΣΕΙΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ (Ε) Οταν το φαγητό δεν είναι μόνο μια συνταγή, αλλά κομμάτι των εθίμων, των συνηθειών και των λαϊκών παραδόσεων ενός τόπου. Με την Ευδοκία Πατσιλινάκου
18.20 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ (Ε) Επιμέλεια - παρουσίαση: Πάρης Μήτσου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.20 ΚΛΑΣΙΚΕΣ ΑΡΜΟΝΙΕΣ «Κοπέλια» (1ο)
22.30 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
06.00 ΡΑΣΤΑ ΜΑΟΥΣ
06.30 ΜΑΡΘΑ, ΤΟ ΣΚΥΛΑΚΙ ΠΟΥ ΜΙΛΑΕΙ
07.00 ΙΧΝΗΛΑΤΩΝΤΑΣ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΜΟΥΣΙΚΑ ΣΥΝΟΛΑ ΕΡΤ (Ε) «Μουσική από τον κινηματογράφο»
12.15 THE OLYMPIANS: ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ ΚΑΙ ΠΡΟΚΛΗΣΕΙΣ (Δ' μέρος)
13.00 ΤΟ ΑΛΑΤΙ ΤΗΣ ΓΗΣ (Ε)
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μέρα του αετού»
16.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ: Ολυμπιακά ρεκόρ
17.45 ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ ΚΑΙ Η ΣΚΙΑ ΤΟΥ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
19.00 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ
20.00 GREEKTOWN «Η ιδέα του Καναδά»
21.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΑΣΤΕΡΙΑ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυρίαρχος» Α' τηλεοπτική προβολή
24.00 Ο ΓΙΩΡΓΟΣ ΝΤΑΛΑΡΑΣ ΤΡΑΓΟΥΔΑΕΙ ΣΤΑΥΡΟ ΚΟΥΓΙΟΥΜΤΖΗ
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΜΕ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ ΠΡΟΣΒΑΣΗΣ ΓΙΑ ΑμεΑ
01.30 ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ ΜΕ ΑΞΙΟΣΗΜΕΙΩΤΟΥΣ ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ (Ε)
Το Δελτίο Ειδήσεων στη Νοηματική θα μεταδοθεί από το Web TV
06.45 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ ΣΤΗ ΝΕΤ
10.00 ΝΕΤ στις 10
11.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
13.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «High school musical 3: senior year»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ (Ε)
17.00 Η ΜΗΧΑΝΗ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 THE OLYMPIANS (E)
19.00 103,7 ΕΛΛΗΝΕΣ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ ΣΤΟ ΔΕΥΤΕΡΟ «Σταύρος Λάντσιας»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΕΚΛΕΚΤΟΥ (Ε)
23.00 ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ (Ε) Σειρά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 SCHOOL-TUBE (Ε)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παγιδευμένος» Α' τηλεοπτική προβολή
07.00 ΤΑΡΑΓΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ «Στην αυλή του παραδείσου»
07.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.30 ΧΩΜΑΤΑ ΜΕ ΙΣΤΟΡΙΑ - ΑΝΤΩΝΗΣ ΚΑΤΣΑΝΤΩΝΗΣ
11.00 ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΛΕΝΕ ΠΟΝΤΟ (Ε)
12.00 Ο ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ ΤΟΥ «Βεργίνα»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΜΗΤΕΡΑ ΓΗ «Μανιτάρια»
14.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΔΡΩΜΕΝΑ (Ε) «Ικαριώτικος»
15.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε) «Ασωπία Βοιωτίας»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Συνέχεια)
18.00 BALKAN EXPRESS
19.00 ΧΩΡΙΣ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ
19.30 ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΟΝ ΑΡΤ ΓΟΥΛΦ «Νέα Ζηλανδία»
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τέσσερα σκαλοπάτια»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δώσ' μου τα χείλη σου»
00.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
02.00 BALKAN EXPRESS (Ε)
03.00 ΜΝΗΜΗ ΜΟΥ ΣΕ ΛΕΝΕ ΠΟΝΤΟ (Ε)
04.00 ΚΥΡΙΑΚΗ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ (Ε)
06.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
07.00 ΘΑ ΒΡΕΙΣ ΤΟ ΔΑΣΚΑΛΟ ΣΟΥ (Ε)
08.00 GREEK
09.00 UGLY BETTY
10.00 ARMY WINES
11.00 MODELS OF RUNWAY
12.00 PRIVATE PRACTICE Ιατρική σειρά
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ «Περιπέτεια στην Αφρική»
15.10 ΛΙΤΣΑ.COM (Ε)
16.50 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΑΣΤΡΩΝ (Ε)
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΡΓΑΖΟΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ (Ε) Κωμική σειρά
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΚΛΗΡΩΣΗ ΤΖΟΚΕΡ - ΠΡΟΤΟ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ληστεία α λα ιταλικά»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλός κίνδυνος»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.40 ΤΗΛΕΚΥΒΟΣ Τηλεπαιχνίδι
04.30 CASTLE
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 MOBILE FUN
05.30 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
06.00 ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ (Ε)
08.00 MacGayver Σειρά περιπέτειας
10.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1 - ΓΚΡΑΝ ΠΡΙ ΒΡΕΤΑΝΙΑΣ Απευθείας μετάδοση
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.05 EVERYBODY LOVES RAYMONT Σειρά
18.10 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΟΥ ΚΟΥΙΝΣ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.55 ΤΟ spirto.net ΠΥΡΟΔΟΤΕΙ ΤΗΝ ΤΕΧΝΗ Πολιτιστικό μαγκαζίνο
20.00 JAMIE AT HOME Εκπομπή μαγειρικής
21.00 CHART* SHOW - YOUR COUNTDOWN (Ε) Μουσική εκπομπή
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι παίκτες της συμφοράς»
02.30 10η ΕΝΤΟΛΗ (Ε)
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι παίκτες της συμφοράς»
05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ (Ε)
07.00 MEGA ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ Ενημερωτική εκπομπή
10.00 Η ΑΠΛΗ ΜΕΘΟΔΟΣ ΤΩΝ ΤΡΙΩΝ (Ε)
11.30 ΛΑΚΗΣ Ο ΓΛΥΚΟΥΛΗΣ (Ε)
12.45 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 L.A.P.D. Σειρά
17.00 ΠΑΡΕΑ ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ
17.35 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.45 JUNIOR MASTERCHEF (Ε)
19.00 ΓΛΥΚΕΣ ΑΛΧΗΜΕΙΕΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 MINUTE TO WIN IT (Ε) Τηλεπαιχνίδι
22.40 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ (Ε)
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΚΑΨΕ ΤΟ ΣΕΝΑΡΙΟ (Ε)
01.45 ΟΥΚ ΑΝ ΛΑΒΟΙΣ ΠΑΡΑ ΤΟΥ ΜΗ ΕΧΟΝΤΟΣ (Ε)
02.30 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
03.30 Η ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΓΑΤΑΣ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΜΙΑ ΣΤΙΓΜΗ, ΔΥΟ ΖΩΕΣ (Ε)
06.00 OFFICE: AN AMERICAN WORKPLACE Σειρά
06.50 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Power Rangers: Mystic force», «Power Rangers operation overdrave» «Magi-nation», «Κρύπτο, ο σούπερ σκύλος», «Peppa, Το γουρουνάκι», «Polly pocket», «Lazy town», «Οι περιπέτειες του Μαξ», «Jewelpet», «Teens days», «Μπομπ, ο Σφουγγαράκης», «Gormiti-Neorganic», «Generator Rex», «Bugs Bunny»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας μοντέρνος χιμπαντζής»
15.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.50 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ ΜΠΕΛ ΕΡ Σειρά
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ Σειρά
18.50 KNIGHT RIDER Σειρά
19.40 ΟΜΑΔΑ HOT WHEELS
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κακιά πεθερά»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βλέπω το θάνατό σου 4»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναζητώντας τον ήρωα» Α' τηλεοπτική προβολή
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μάγισσες του σκότους» Α' τηλεοπτική προβολή
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ice spiders» Α' τηλεοπτική προβολή