Μέχρι την Κυριακή 8 Νοέμβρη, συνεχίζονται οι εκλογές στο Σύνδεσμο Υπαλλήλων Εμπορικών Καταστημάτων και Ιδιωτικών Επιχειρήσεων Πειραιά. Κάλεσμα στους εργαζόμενους να δυναμώσουν το σωματείο τους και να υπερψηφίσουν το συνδυασμό της, απευθύνει η «Δημοκρατική Αγωνιστική Συνεργασία». Σήμερα, Τρίτη 3/12, η κάλπη θα βρίσκεται στο Super Market «ΣΚΛΑΒΕΝΙΤΗΣ» στο Ικόνιο (από τις 11.30 π.μ. έως τις 5.30 μ.μ.).