08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΝΑΖΗΤΩΝΤΑΣ
16.30 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα γεγονότα από τον κόσμο. Με την Αννα Μπαλλή
19.15 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Στιγμές ελληνικής και ξένης μουσικής
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Με τον Βαγγέλη Κούτα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
08.30 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
10.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.00 ΦΕΛΙΠΕ, ΤΟ ΔΩΡΟ ΑΠΟ ΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ Σειρά
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ (Ε)
16.20 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
16.25 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φλογέρα και αίμα»
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
20.10 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
21.00 ΜΠΑΣΚΕΤ: 6ο ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΝΕΩΝ 2002
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΤΟ ΣΕΞ (Ε)
01.00 MEDITERRANEO
01.30 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
03.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
08.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
09.30 ΕΛΛΑΔΑ, ΔΕΚΑ ΖΩΓΡΑΦΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ
10.00 ΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΠΑΤΡΙΔΑ ΜΑΣ
10.30 Η ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑ ΣΤΗΝ ΑΡΧΑΙΑ ΕΛΛΑΔΑ
11.01 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ
11.30 ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΡΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12.01 ΡΙΖΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
14.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - OIKONOMIA - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΤΟ ΤΡΕΝΟ ΤΗΣ ΖΩΗΣ ΜΟΥ
16.30 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ
17.30 ΤΑ ΓΕΦΥΡΙΑ ΤΟΥ ΙΟΝΙΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ (Ε)
18.30 ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.30 ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΠΑΡΚΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ (Ε)
20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πόλεμος και ειρήνη»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
08.01 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Α'
08.30 ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
09.30 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ
10.00 BALKAN MAGAZINE
11.00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΑ ΓΡΑΜΜΟΧΩΡΙΑ
12.00 EVIVA (E)
13.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ
13.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
14.00 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.10 Η ΚΛΕΙΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
14.40 ΤΟ ΣΧΕΔΙΟ ΣΤΗΝ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΗ ΖΩΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
20.30 ΑΠΛΕΣ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΙΣ
21.00 ΜΟΡΦΕΣ ΤΕΧΝΗΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάθη γυναικών»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Ε)
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
16.35 SUPER GAME
16.40 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 SUPER GAME
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος κυνηγός»
23.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 Χ-FILES
01.15 ΤΟΛΜΗΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σημαδεμένος απατεώνας»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.30 ΘΥΣΙΑ (Ε)
05.30 ΒΑΣΙΛΗΣ, ΙΑΣΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΑΛΟΝΤΡΑ (Ε)
10.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
12.15 ΠΑΚΙΤΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΓΥΑΛΙΝΟΣ ΤΟΙΧΟΣ
17.00 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
17.45 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΩΝ ΡΟΔΩΝ
18.30 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ
23.00 TWIST!
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δρόμος χωρίς επιστροφή»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 DEEP IN THE CITY
03.00 ΑΝΤΖΕΛΑ (Ε)
04.00 ΤΑΜΠΟΥ (Ε)
05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
06.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 DR. JOHN
17.30 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Συνέχεια)
18.30 HACKERS - ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΚΡΑΟΥΝΑΚΗΣ (Ε)
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ: Καβάλα (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για το καλό τους»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ (Ε)
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)
07.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
08.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΑΝΤΙΟ (Ε)
09.00 ΑΧ, ΕΛΕΝΗ (Ε)
09.30 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΥΡΗΣ (Ε)
10.00 ΑΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ (Ε)
10.45 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
11.45 ΙΕΡΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)
12.15 ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ (Ε)
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΠΕΣ ΤΟ ΨΕΜΑΤΑ (Ε)
21.40 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
22.20 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
23.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βετεράνος»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ (Ε)
02.30 FASHION TV
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
10.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ (Ε)
12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ
12.25 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
16.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
20.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι μισθοφόροι»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόντρα με το διάβολο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.45 ΠΕΝΣΑΚΟΛΑ
02.45 ΤΖΕΡΙ ΣΠΙΝΓΚΕΡ
03.45 ΧΑΡΙ, Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ
04.15 ΟΙ ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΙ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ