08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΠΙΛΕΓΟΝΤΑΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
17.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΚΟΣΜΗΜΑΤΩΝ Ζωντανή σύνδεση με τον Οίκο κοσμημάτων Τζοντζμπέιλι
20.15 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, ζωγραφική και άλλες πολιτιστικές δραστηριότητες
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η καθημερινή, πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.00 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΠΑΡΟΥΣΙΑΣΗ ΕΡΓΩΝ ΤΕΧΝΗΣ (Συνέχεια)
06.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.30 ΠΑΝΤΟΣ ΚΑΙΡΟΥ
08.00 ΤΑ ΠΡΩΙΝΑΚΙΑ
08.30 O ΜΙΚΡΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
09.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Γουότερ πόλο γυναικών Ελλάδα - Ιαπωνία
10.00 ΑΝΑΚΑΛΥΠΤΩ
11.05 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Καταδύσεις
16.30 ΛΟΥΚΙ ΛΟΥΚ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΜΑΥΡΗΣ ΚΑΛΛΟΝΗΣ
18.00 ΦΕΝΕΟΣ
18.45 ΠΑΛΗ: ΚΥΠΕΛΛΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΡΙΩΝ ΕΥΡΩΠΗΣ Ελλάδα - Γιουγκοσλαβία
20.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαρούμενοι αλήτες»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΤΟ ΠΕΤΡΑΔΙ ΤΟΥ ΣΤΕΜΜΑΤΟΣ
00.30 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ (Ε)
01.30 ΥΜΕΙΣ ΚΑΙ ΗΜΕΙΣ (Ε)
03.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Κολύμβηση
04.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
08.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
10.00 ΕΛΛΑΔΟΣ ΠΕΡΙΗΓΗΣΙΣ
10.30 ΜΟΔΑ ΚΑΙ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
11.01 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΦΥΤΩΝ
11.30 ΦΡΟΝΤΙΖΟΝΤΑΣ ΤΗ ΦΥΣΗ
12.01 ΑΙΓΥΠΤΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
14.00 ΕΡΑΣΤΕΣ ΤΗΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΑΓΟΥΡΑ ΣΤΑΧΥΑ
16.30 ΑΦΙΕΡΩΜΑΤΑ «Βασίλης Λογοθετίδης»
17.30 ΑΚΟΛΟΥΘΩΝΤΑΣ... ΤΑ ΠΑΛΙΑ ΣΗΜΑΔΙΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΤΡΕΧΑ - ΓΥΡΕΥΕ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.10 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΕΥΡΩ (Ε)
20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΕ ΤΟΝ ΣΤΕΦΑΝ ΠΕΪΡΟΝ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΘΥΜΑΜΑΙ
23.30 ΤΟ «ΑΣΜΑ» ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΠΑΝΑΓΟΥΛΗ
00.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.50 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Λένι Κράβιτς»
08.01 ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΡΧΑΙΟΤΗΤΑ ΣΤΟ ΒΥΖΑΝΤΙΟ - ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Β'
08.30 ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ
09.30 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ
10.00 ΚΥΡΙΑΚΑΤΙΚΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ - IRCAD
10.30 ΕΙΚΟΝΕΣ ΑΠΟ ΤΗ ΔΥΤΙΚΗ JUT-LAND
11.00 ΕΞΑΠΑΤΟΥΝ ΟΙ ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΕΣ;
12.00 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
13.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ
13.30 Η ΖΩΝΤΑΝΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
14.00 ΜΙΣΕΛ ΜΕ ΜΠΕΣΑΜΕΛ
14.10 Η ΚΛΕΙΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
14.40 Η ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΣΙΜΟΦ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 Ο ΠΟΛΕΜΟΣ ΤΟΥ ΧΙΤΛΕΡ
16.00 ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΜΑΤΙ
17.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
20.30 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
21.00 ΣΤΥΛ ΚΑΦΕ
21.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΣ
22.30 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
23.30 ΣΤΙΧΟΙ ΜΕΤΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΘΑΛΑΣΣΟΘΕΡΑΠΕΙΑ (Ε)
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Ε)
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
16.35 SUPER GAME
16.40 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 SUPER GAME
18.45 Η ΛΑΜΨΗ
19.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νύχτες με τον εχθρό μου»
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 X-FILES
01.15 ΤΟΛΜΗΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρομοκράτες»
03.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.15 Η ΘΥΣΙΑ (Ε)
05.15 ΒΑΣΙΛΗΣ, ΙΑΣΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΥ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ΜΑΓΚΑΖΙΝΟ ΤΟΥ ALPHA
10.00 ΑΛΟΝΤΡΑ (Ε)
10.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
12.15 ΠΑΚΙΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γαμήλιες περιπέτειες»
17.00 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
18.20 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
19.25 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υδάτινος εφιάλτης»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σχέσεις αγάπης και μίσους»
02.00 DEEP IN THE CITY
03.00 ΑΝΤΖΕΛΑ (Ε)
04.00 ΤΑΜΠΟΥ (Ε)
05.00 ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ (Ε)
06.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
10.00 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.05 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 VAN MORISSON
17.30 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΑΠΟΔΡΑΣΕΙΣ (Συνέχεια)
18.30 HACKERS - ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΑΤΣΟΥΚΑ (Ε)
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΠΡΩΤΗ ΘΕΣΗ: Ηλεία
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη διαπλοκή»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΝΑΣ ΚΙ ΕΝΑΣ (Ε)
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.00 Η ALTER ΜΟΥΣΙΚΗ ΤΗΛΕΑΚΡΟΑΣΗ
06.00 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)
07.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
09.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
10.00 ΑΣΥΝΗΘΕΙΣ ΥΠΟΠΤΟΙ (Ε)
10.45 ΧΑΪ ΡΟΚ (Ε)
11.45 ΙΕΡΗ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ (Ε)
12.15 ΜΑΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΜΙΑ (Ε)
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΛΑΒ ΣΟΡΙ (Ε)
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.40 ΟΙ ΑΝΔΡΕΣ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΠΙΑ (Ε)
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΣΚΥΛΙΣΙΑ ΖΩΗ (Ε)
21.40 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
22.20 ΑΕΡΙΝΕΣ ΣΙΩΠΕΣ (Ε)
23.20 ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΟΙ ΓΙΑΤΡΟΙ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ (Συνέχεια)
01.00 ΕΙΝΑΙ ΑΝΑΜΕΣΑ ΜΑΣ (Ε)
02.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
02.30 FASHION TV
06.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
10.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.00 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ (Ε)
12.00 Η ΜΙΚΡΗ ΚΥΡΙΑ
12.25 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
12.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
16.00 ΙΖΑΜΠΕΛΑ, ΜΙΑ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΗ ΓΥΝΑΙΚΑ
17.00 ΤΖΟΥΛΙΑΝΑ, Η ΓΥΝΑΙΚΑ ΤΟΥ ΑΝΕΜΟΥ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ
20.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος - σκιά»
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κυρίαρχος»
01.45 ΠΕΝΣΑΚΟΛΑ
02.45 ΤΖΕΡΙ ΣΠΙΝΓΚΕΡ
03.45 ΟΙ ΑΕΡΟΣΥΝΟΔΟΙ
04.30 ΧΑΡΙ, Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ