Στο «Ραμαδέρα» της Σαραγόσα βρήκε η Εθνική μας ομάδα το κλειδί που μπορεί να της ανοίξει την πόρτα της πρόκρισης στα τελικά του ΕΥΡΩ 2004. Το αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα με θαυμάσιο γκολ του Στέλιου Γιαννακόπουλου στο 43` επικράτησε με 1-0 της αντίστοιχης της Ισπανίας, σημειώνοντας μια από τις πιο ιστορικές αλλά παράλληλα και σπουδαίες νίκες στην ιστορία της. Η επικράτηση αυτή δίνει το δικαίωμα στο αντιπροσωπευτικό μας συγκρότημα να θέσει επί νέας βάσης το θέμα της πρόκρισης. Ολα βέβαια θα εξαρτηθούν και από το αποτέλεσμα της χώρας στον αγώνα με την Ουκρανία την Τετάρτη όπου η νίκη πλέον είναι το μόνο ζητούμενο. Μάλιστα, σε κάποια σενάρια η χώρα μας μπορεί στη Λεωφόρο αύριο να...