09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συντροφιά με τους Μπόλεκ, Λόλεκ και Ρεξ
10.00 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ο «902» κοντά στον αθλητισμό
19.30 AUTO SPRINT LIVE (E) Ολα όσα αφορούν τους 2 & 4 τροχούς. Επιμέλεια - παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΗ ΔΙΑΔΡΟΜΗ (Ε) Το πριν και το μετά των Ολυμπιακών Αγώνων του 2004. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Πασακυριάκος
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Κλασικές νότες, με τον Γιώργο Μηνά
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.00 ΜΕΛΙ - ΓΑΛΑ (Ε)
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 MOΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ (Ε)
11.45 ΔΗΜΙΟΥΡΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
12.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ
12.45 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διακοπές στην Αίγινα»
16.00 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΟΛΥΜΠΙΑΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
18.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
20.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ-ΤΖΟΚΕΡ
20.10 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΕΛΛΗΝΟΡΩΜΑΪΚΗΣ ΠΑΛΗΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ατέλειωτος δρόμος του γυρισμού»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΠΑΜΕ ΣΙΝΕΜΑ «ΓΥΑΛΙΝΟΙ ΗΡΩΕΣ»
23.30 ΟΙ ΑΝΤΙΖΗΛΟΙ
00.30 Ο ΑΓΙΟΣ
01.30 ΒΡΑΖΙΛΙΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
03.30 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004... (Ε)
04.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ (Ε)
05.00 ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ ΤΗΝ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)
06.00 ΠΕΝΗΝΤΑ ΛΕΠΤΑ (Ε)
08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.30 ΟΙ ΚΛΑΣΙΚΟΙ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
09.30 MEDITERRANEO
10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)
12.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14.00 Η ΣΥΝΑΝΤΗΣΗ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
16.15 ART NET
17.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟ ΡΑΦΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΥΔΡΟΧΟΟΥ
19.15 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
20.15 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
20.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ
23.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΠΑΤΡΙΔΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΜΙΚΡΟΦΙΛΜ «Ελα να σου πω»
00.45 Β΄ ΕΞΩΣΤΗΣ «Η άλλη»
08.01 ΚΕΝΤΡΙΚΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΟΠΕΡΑ «Η στέψη της Ποππαίας»
12.30 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ
13.00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΧΡΟΝΙΚΑ
16.00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ: ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α` ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ ΑΝΔΡΩΝ
17.30 ΤΟ ΜΑΝΙΦΕΣΤΟ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΝ
18.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.00 DESIGN FOREVER
19.30 ΒΟΛΕΪ ΚΥΠΕΛΛΟ ΣΥΝΟΜΟΣΠΟΝΔΙΑΣ
ΕΙΔΗΣΕΙΣ στο ημίχρονο
21.00 Ο ΕΛΛΗΝΙΣΜΟΣ ΤΟΥ ΕΥΞΕΙΝΟΥ ΠΟΝΤΟΥ
21.30 ΣΤΥΛ ΚΑΦΕ
22.00 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α΄ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
01.30 ΧΡΥΣΕΣ ΜΕΛΩΔΙΕΣ (Ε)
02.00 ΡΕΠΟ (Ε)
03.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.10 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.00 ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΩΝ ΑΔΕΛΦΩΝ ΓΚΡΙΜ
10.30 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΣΑΪΝΗΣ
11.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
11.30 Η ΣΥΝΩΜΟΣΙΑ ΤΟΥ ΡΟΣΓΟΥΕΛ
12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.30 ΤΡΕΛΑ... ΣΩΣΙΒΙΑ
12.55 SUPER GAME
13.00 2004 ΠΛΗΝ 3
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 HOME CINEMA
15.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΩΝ ΣΕΙΡΩΝ
17.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τρομερό παιδί πάει κολέγιο»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
18.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.15 BIG BROTHER LIVE
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 BIG BROTHER LIVE
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ντάνστον τα κάνει λίμπα»
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΑ ΒΡΑΒΕΙΑ MTV 2001
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποχαιρετισμός στα όπλα»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)
05.45 Η ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ (Ε)
06.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN
07.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΕΞΑΝΤΑΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νά πεθερός, νά μάλαμα»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κατάσκοποι που ήρθαν από τη ζέστη»
17.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΚΟΛ!
22.15 ΝΙΡΒΑΝΑ
23.15 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ (Συνέχεια)
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάλαρεκ»
05.00 ΞΗΜΕΡΩΝΕΙ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
15.30 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.30 ΕΛΕΝΑ ΚΑΙ ΜΑΡΙΟΣ, ΤΑ ΠΡΩΤΑ ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι κυβερνήσεις πέφτουνε»
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλώς ήλθε το δολάριο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Εμμανουέλα, δασκάλα του έρωτα»
02.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καυτές μπότες»
06.00 TO ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΟΥ ΑΡΗ ΜΠΟΣΑΛΕΝΤΗ (E)
07.00 ΜΑΝΤΕΛΙΝ
07.30 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ (Ε)
08.00 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
09.30 DISNEY CLUB
11.00 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ
11.30 ΜΠΕΤΙ, ΜΙΑ ΚΑΙ ΜΟΝΑΔΙΚΗ
12.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΖΩΗ
13.00 ΕΥΡΩ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.10 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ
15.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρεις φυγάδες»
17.15 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.20 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΔΕΝ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΩ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εχετε μήνυμα στον υπολογιστή σας»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σάντα Φε»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 FASHION TV
06.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
12.00 ΝΙΚΙ
12.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ
14.00 ΗΡΑΚΛΗΣ
15.00 ΖΙΝΑ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διακοπές made in America»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
20.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διπλοπενιές»
23.00 ΔΑΚΡΥΣΜΕΝΑ ΦΕΓΓΑΡΙΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικρές μάγισσες»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα βαποράκια»
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλιεν Νέισον»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ