Σε συμμετοχή στην εκλογοαπολογιστική του Συνέλευση καλεί το Σωματείο Οικοδόμων και Συναφών Επαγγελμάτων Καβάλας, σήμερα Τετάρτη, στις 6 μ.μ. στο Στέκι των Σωματείων (Αρ. Στάνη 1). Θέματα της συνέλευσης είναι: α) Απολογισμός ΔΣ και προγραμματισμός δράσης, β) οικονομικός απολογισμός, γ) ημερομηνία διεξαγωγής εκλογών, δ) εκλογή εφορευτικής επιτροπής και ε) απόφαση για αντιπροσώπευση του Σωματείου στη ΓΣΕΕ.