Με τα μηνύματα να είναι άκρως ενθαρρυντικά από τη μεγάλη συμμετοχή των σπουδαστών τις πρώτες δύο μέρες των εκλογών στις 29 και 30 Νοέμβρη, συνεχίζονται οι εκλογές του
Συλλόγου Σπουδαστών Δημοσίων ΙΕΚ Αττικής (ΣΥΣΔΙΕΚ) και αυτήν τη βδομάδα. Οι κάλπες του ΣΥΣΔΙΕΚ στήθηκαν ήδη χτες στα ΔΙΕΚ ΔΥΠΑ Αιγάλεω, Κηφισιάς και Ζωγράφου και σήμερα και τις επόμενες μέρες θα στηθεί στα εξής:
Σήμερα Τρίτη: ΓΝΠ Τζάνειο στις 8.00, ΙΕΚ Κορυδαλλού στις 16.00, ΙΕΚ Νέας Ιωνίας στις 16.00, ΔΙΕΚ Σιβιτανίδειου στις 8.00 και στις 16.00.
Αύριο Τετάρτη: ΔΙΕΚ ΔΥΠΑ Ηράκλειο στις 8.00, ΙΕΚ Αμπελοκήπων στις 14.30, ΙΕΚ Χαλανδρίου, αλλά και στη ΣΤΕ Ανάβυσσου στις 8.00.
Την Πέμπτη 7 Δεκέμβρη: ΙΕΚ Μεταξουργείου, ΓΝΑ Νίκαιας στις 8.00 και ΙΕΚ Δάφνης - Υμηττού.