05.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ «Ταΰγετος»
06.00 MEDITERRANEO
06.30 ΕΝ ΛΕΥΚΩ (Ε)
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.15 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.15 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.45 NATIONAL GEOGRAPHIC
12.40 ΑΝΤ' ΑΥΤΟΥ
13.15 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Συνέχεια)
15.00 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΛΕΙΣΤΟΥ ΣΤΙΒΟΥ ΑΝΔΡΩΝ ΚΑΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18.00 FUTBOL MUDIAL
18.30 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΟΜΑΝΙΑ
20.30 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ (Ε)
22.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.15ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Συνέχεια)
24.00ΜΕΤΑΦΥΣΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
01.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ (Ε)
02.45 ΦΙΝΤΑΝΑΚΙΑ, ΠΙΡΟΥΕΤΕΣ ΚΑΙ ΒΕΝΤΕΤΕΣ (Ε)
03.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΑΓΡΟΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.30 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
09.30 ΠΕΡΙΠΑΤΟΣ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
10.00 ΜΕ ΤΗ ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
11.00 Η ΕΚΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ (Ε)
12.00 Η ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
13.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
14.00 ΥΓΕΙΑ, ΔΡΑΣΗ, ΖΩΗ
14.30 INFERNO
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα στα παρασκήνια»
17.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
17.30 ΟΙΚΟΣΦΑΙΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
19.15 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΕ ΕΙΚΟΝΕΣ
19.30 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΕΤΩΝ... 60
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο σοφέρ της κ. Ντέιζι»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.01 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.00 ΟΠΕΡΑ α) «Θεοδώρα», β) «Ισπανική ώρα»
13.30 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ (E)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΤΕΤ - Α - ΤΕΤ
17.00 P.C. T.V. FUN
17.30 Α-ΤΑΞΙΕΣ
18.00 DESIGN MILLENNIUM
18.30 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗ
20.00 ΒΟΛΤΑ
21.00 ΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ
22.00 ΠΑΙΔΕΣ ΕΛΛΗΝΩΝ
22.30 ΣΤΗ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΘΑΥΜΑΤΩΝ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπέροχα ψέματα»
07.00 ΝΤΑΓΚ
07.20 ΕΝΑ ΘΕΟΤΡΕΛΟ ΚΑΝΑΛΙ
07.45 ΡΑΜΠΟ
08.10 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ (Ε)
08.40 Ο ΒΑΣΙΛΙΑΣ ΤΩΝ ΛΙΟΝΤΑΡΙΩΝ
09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
11.00 ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΜΠΕΒΕΡΛΙ ΧΙΛΣ
11.30 ΝΤΑΝΤΑ ΑΜΕΣΟΥ ΔΡΑΣΕΩΣ (Ε)
12.00 ΔΕΝ ΞΕΡΕΙΣ ΤΙ ΣΟΥ ΓΙΝΕΤΑΙ
12.30 ΝΕΑΝΙΚΕΣ ΑΝΗΣΥΧΙΕΣ
13.30 TRACTION
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΕΛΙΔΑ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς δόντια»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πατέρα κάτσε φρόνιμα»
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζακ»
23.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγωισμός»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βασιλιάς της μοναξιάς»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ
07.30 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
08.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
11.00 ΜΟΝΤΑΝΑ
11.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.30 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
13.30 ΠΑΡΕΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΥΡΙΟ ΚΟΥΠΕΡ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ ΜΠΕΛ ΑΙΡ
15.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε βαθιά νερά»
17.10 ΣΕΙΡΑ
17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5`
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αισιόδοξος»
19.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΖΟΚΕΡ
21.05 ΑΝΔΡΕΣ ΕΤΟΙΜΟΙ ΓΙΑ ΟΛΑ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αναμέτρηση»
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μ' αρέσει να παίζω μαζί σου»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.45 ΤΟ ΚΥΝΗΓΙ ΤΩΝ ΛΥΚΩΝ
07.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.15 ΕΙΣΙΤΗΡΙΟ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ
12.15 ΠΑΙΔΙΚΟ ΚΑΡΝΑΒΑΛΙ ΠΑΤΡΑΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ
15.30 ΤΕΛΙΚΟΣ ΚΥΠΕΛΛΟΥ ΕΛΛΑΔΑΣ ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.00 CAMPIONATO
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
21.30 CAMPIONATO
23.15 ΤΑΙΝΙΑ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 F/X: ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
03.30 CAMPIONATO (Ε)
05.00 ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
07.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΤΙ, ΠΩΣ, ΠΟΥ;
09.55 ΤΑΣΕΙΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ
10.00 ΤΙ, ΠΩΣ, ΠΟΥ; (Συνέχεια)
11.00 NEW TIME
13.00 ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ
15.00 VIDEO SELECT
18.00 Ο,ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ (Ε)
18.45 ΤΟ NEW CHANNEL ΠΡΟΒΑΛΛΕΙ
19.15 ZOOM ΣΤΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ
19.45 CARTOONS
20.45 ΦΥΣΗ - ΚΥΝΗΓΙ - ΘΑΛΑΣΣΑ
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
11.45 ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ
12.00 ΗΡΑΚΛΗΣ: ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ
12.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη των νοσοκόμων σχολή»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Ε)
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέιμς Μποντ, πράκτωρ 007: Στην υπηρεσία της Αυτού Μεγαλειότητος»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 TELE-CINE
17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γκούνις»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι 12 πίθηκοι»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ντέιβ, πρόεδρος για μια μέρα»
24.00 ΓΟΥΑΤΣ ΧΟΤ
00.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η καταιγίδα του πολέμου»
03.15 ΤΑ ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΝΩ - ΚΑΤΩ
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.15 ΚΕΡΚΙ, ΕΝΑΣ ΑΛΛΙΩΤΙΚΟΣ ΜΠΑΜΠΑΣ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
13.00 ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ (Ε)
14.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
15.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ Α1 ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18.30 PERFECT ACTION
19.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πρώτη σελίδα»
21.00 Η ΕΞΕΔΡΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ
01.00 Η ΕΞΕΔΡΑ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
02.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MCM