15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.15 ΘΕΑΤΡΙΚΟ «ΔΟΝ ΚΙΧΩΤΗΣ» Από τη θεατρική ομάδα του Γιάννη Καλατζόπουλου
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Γεωργιανά μπαλέτα
20.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ...με τον Μπάμπη Τσέρτο
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ...με τον Βαγγέλη Κορακάκη
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23,15 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Ενα εορταστικό πρόγραμμα, με την επιμέλεια - παρουσίαση της Σοφίας Αδαμίδου. Φιλοξενούμενος, ο Σταμάτης Κραουνάκης. Στη συνέχεια, στην παρέα προστίθεται ο Κώστας Μακεδόνας
07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.05 CHAPI CHAPEAU - ΓΙΟΧΟ ΑΧΟΪ - ΒΙΝΚΑ
07.25 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.30 ΓΕΙΑ ΣΟΥ ΣΠΕΝΣΕΡ
07.55 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
08.00 ΜΑΡΣΕΛΙΝΟ
08.25 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 10 ΜΕ 2
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.35 ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ Η ΖΩΗ
15.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.05 ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΝΗΣ Ο ΠΕΙΡΑΤΗΣ
15.35 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.20 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
16.25 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
16.55 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΚΛΗΡΩΣΗ ΚΡΑΤΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
18.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
19.00 VIEW MASTER
20.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ουρανοκατέβατος»
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ ΚΑΙ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
21.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
22.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γεράκι των κατασκόπων»
04.10 Η RUBY WAX παρουσιάζει τον H. Heffner
05.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΗΛΕΤΑΙΝΙΑ «Ο μετρητής»
06.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΕ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΟΙΚΙΣΜΟΥΣ
06.30 ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΟΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΕΣ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΙΟΥΛΙΟΥ ΒΕΡΝ
11.00 ΜΟΝΟΛΕΠΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
11.01 ΙΧΝΗΛΑΤΕΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ - ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΕΚΤΟΣ ΓΡΑΜΜΗΣ
20.15 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζιζί»
08.01 Ο ΑΪ ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΙ Ο ΜΑΓΟΣ
08.15 12 ΔΩΡΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΑΪ ΒΑΣΙΛΗ
08.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΠΑΡΑΜΥΘΙ
09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
10.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
11.00 ΚΑΡΤ ΠΟΣΤΑΛ
11.30 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΑΣ
12.00 ΔΙΑΣΩΣΗ
13.00 ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ
14.30 ΑΛΛΙΩΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)
15.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΤΗΣ ΜΕΣΟΓΕΙΟΥ
16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ηλιοστάσιο: μια χριστουγεννιάτικη ιστορία»
17.30 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΟ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 Ο ΜΑΝΩΛΗΣ ΜΗΤΣΙΑΣ ΣΤΟ ΚΑΦΕ ΑΜΕΡΙΚΕΝ
23.00 ΑΠΟ ΤΟ 2 ΣΤΟ 3 ΜΕ ΤΗΝ ΕΤ 3
00.30 ΕΞΑΙΡΕΤΙΚΟ ΜΟΥΛΕΝ ΡΟΥΖ
01.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΠΡΑΤΣΙΝΑΚΗ
06.20 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 Η ΣΕΙΡΗΝΑ ΚΑΙ Ο ΜΠΑΤΣΟΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 FAME STORY REPLAY
15.25 SUPER GAME
15.30 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 FAME STORY IN CONCERT FINAL
00.30 ΓΚΑΖΙ: ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ, ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ, ΟΝΕ Μουσικό πρόγραμμα
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αγιος Βασίλης»
04.30 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
05.30 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
07.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.00 ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΕΞΩΤΕΡΙΚΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΑΝΑΣΚΟΠΗΣΗ ΕΣΩΤΕΡΙΚΩΝ ΓΕΓΟΝΟΤΩΝ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αχ και να 'μουν άντρας»
17.50 ΜΠΟΡΩ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
21.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θα σε κάνω βασίλισσα»
23.45 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΟΥ ΔΗΜΟΥ
03.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
04.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ALTER CLIPS
12.30 TOGETHER
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΦΤΕΡΟ
16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
17.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λαός και Κολωνάκι»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κάθαρση»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η σκιά της αγάπης»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξίδι στην άκρη της Γης»
04.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.00 ALTER CLIPS
06.30 ΓΚΑΡΓΚΟΪΛΣ
07.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ
08.00 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΣΥΡΡΙΚΝΩΣΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
09.00 ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΗΡΩΕΣ ΤΟΥ ΝΤΙΣΝΕΪ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΡΩΣΙΚΗ ΡΟΥΛΕΤΑ
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.05 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
17.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ
18.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
19.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ
22.15 Η ΦΑΡΜΑ
01.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
05.00 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARATA
12.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια απλή ευχή»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «55 μέρες στο Πεκίνο»
01.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ας αλλάξουμε συνήθειες»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ