15.00 ΜΠΟΛΕΚ ΚΑΙ ΛΟΛΕΚ
15.30 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
16.00 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ
17.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ (Ε) Ο Βαγγέλης Κούτας συνομιλεί με τον Ανδρέα Μήτσου με αφορμή το υποψήφιο για κρατικό βραβείο νέο του βιβλίο με τον τίτλο «Σφήκες» από τις εκδόσεις ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Στους ήχους της παράδοσης
19.00 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΟ ΝΟΜΟ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ Επιμέλεια - παρουσίαση: Παύλος Ρούφας
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (Ε) Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα της βδομάδας. Επιμέλεια - παρουσίαση: Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
22.00 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ (Ε) Επιμέλεια - παρουσίαση: Σοφία Αδαμίδου
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Συντροφιά με τον Βαγγέλη Κορακάκη
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ (Συνέχεια)
07.30 ΠΑΙΔΙ TV
07.35 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
08.00 ΠΑΙΔΙ TV
08.05 ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
09.00 ΠΑΙΔΙ TV
09.05 Η ΕΠΟΧΗ ΤΟΥ ΠΑΡΑΜΥΘΙΟΥ «Ο ευτυχισμένος πρίγκιπας»
09.35 ΠΑΙΔΙ TV
09.40 ΨΗΛΑΦΙΣΜΑΤΑ
10.10 ΠΑΙΔΙ TV
10.15 ΣΟΦΙΤΑ
10.40 ΠΑΙΔΙ TV
10.45 ΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ
11.15 ΠΑΙΔΙ TV
11.20 ΤΑ ΤΑΞΙΔΙΑ ΤΟΥ ΙΟΥΛΙΟΥ ΒΕΡΝ
12.15 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Τζακ και η φασολιά»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «38ο 10' βόρειο 20ο 22' ανατολικό»
15.00 ΠΑΝΔΑΙΜΟΝΙΟ (Ε)
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γιακουμής μια ρωμαίικη καρδιά»
17.45 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
18.45 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ «Pre Game»
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ «Ιωνικός - Ολυμπιακός»
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ Ψυχαγωγική εκπομπή
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λορέντζο»
07.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
09.00 ΠΡΙΣΜΑ
11.00 Ο ΘΑΛΑΣΣΙΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΙΣΠΑΝΙΑΣ
11.30 ΕΝΑ ΤΑΞΙ ΜΙΑ ΠΟΛΗ
12.00 ΚΗΠΟΙ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
12.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
12.30 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΚΕΪΚ
13.00 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΤΥΡΙΟΥ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 Η ΔΙΚΗ ΜΟΥ ΜΥΤΙΛΗΝΗ 1925-1927
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αιχμάλωτοι της Δευτέρας Λεωφόρου»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΟΝΕΙΡΑ
19.15 ΕΛΛΑΔΑ - ΕΥΡΩΠΗ 2003
20.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΠΑΓΚΟΣΜΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
23.00 ΔΡΟΜΟΙ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διάσταση»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ σε 5'
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
08.01 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ
08.30 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
09.30 ΚΑΤΑΣΤΗΜΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ
09.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΖΩΝΤΑΝΩΝ ΟΡΓΑΝΙΣΜΩΝ 1
10.00 Ο ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΑΣ
10.30 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Σνόβεν στα φώτα της ράμπας»
13.00 ΤΣΙΡΚΟ
14.00 ΟΙ ΚΥΝΗΓΟΙ ΤΟΥ PIPER METHYSTICUM
14.30 ΜΕΓΑΛΕΣ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΕΙΣ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΔΕΞΙΩΣΗ (Ε)
18.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ
19.00 DESIGN 100%
19.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΚΑΙ ΚΟΣΜΟΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ στο ημίχρονο
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μέχρι τέλους»
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗΤ ΤΑΙΝΙΑ «Η σχολή της σάρκας»
02.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 MOBILE FUN
06.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
06.30 Ο ΧΟΝΤΡΟ-ΜΕΝΤΟΖΑ Κινούμενα σχέδια
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα καλά σκυλάκια: Μια χριστουγεννιάτικη περιπέτεια»
12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΖΕΡΣ: ΤΑΞΙΔΙΑ ΣΤΟ ΧΡΟΝΟ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.30 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.10 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ (Ε)
16.10 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Ε) Σειρά
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 & ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΣΤΑ ΟΡΙΑ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «SOS Πεντάγωνο καλεί υποβρύχιο της συμφοράς»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ENRIQUE IGLESIAS
01.20 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ
02.20 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
03.00 MOBILE FUN
03.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δόλωμα»
05.50 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
06.50 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ALPHA KIDS
10.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κακός, ο ψυχρός κι ο ανάποδος»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 THE TITANS Ξένη σειρά
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ούτε γάτα ούτε ζημιά»
23.00 ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναστασία: Το μυστήριο της Αννας Ρομανόφ»
04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ (Ε)
06.00 ALTER CLIPS
06.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
15.30 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΑ ΣΤΗ ΧΑΒΑΗ Ξένη σειρά
16.30 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ
22.00 EXPRESS
23.30 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
23.45 ΤΟ ΖΕΥΓΑΡΙ ΤΗΣ ΧΡΟΝΙΑΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εικονικός έρωτας»
03.45 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
04.10 ALTER CLIPS
06.00 ΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
07.00 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΣΥΡΡΙΚΝΩΣΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
08.00 ΓΚΑΡΓΚΟΪΛΣ
09.00 ΠΕΠΕΡ ΑΝ
09.30 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
10.00 ΣΑΜΠΡΙΝΑ: Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ
10.30 ΦΛΙΝΤΣΤΟΟΥΝΣ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το φιλοδώρημα των 2.000.000 δολαρίων»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 ΜΑΖΙ
16.15 TRACTION
16.45 ΡΩΣΙΚΗ ΡΟΥΛΕΤΑ (Ε)
17.30 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
18.45 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.50 Ο ΠΙΟ ΑΔΥΝΑΜΟΣ ΚΡΙΚΟΣ
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πριν το ηλιοβασίλεμα»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ ΣΥΡΡΙΚΝΩΣΑ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
03.00 ΕΦΗΒΙΚΕΣ ΤΡΕΛΕΣ Ξένη Σειρά
03.30 ΟΙ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ
04.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
05.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.30 ΤΑ ΜΥΣΤΗΡΙΑ ΤΗΣ ΙΝΤΙΑΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΜΟΡΤΑΛ ΚΟΜΠΑΤ
15.30 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
16.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΕΪ ΦΟΞ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τέσσερις εποχές»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δασκαλάκος ήταν λεβεντιά»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπό πίεση»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το παιχνίδι της τύχης»
03.15 ΟΤΑΝ ΗΜΑΣΤΑΝ ΒΑΣΙΛΙΑΔΕΣ Ντοκιμαντέρ
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ