08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ... ΕΙΣ Καθημερινή πρωινή ενημερωτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.30 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
17.00 ...ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ (Ε) Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συζητούν για θέματα Υγείας, που απασχολούν και σχολιάζουν τις εξελίξεις στο χώρο αυτό. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
17.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Η Αννα Μπαλλή συνομιλεί με τους καλεσμένους της για τα σημαντικότερα διεθνή θέματα
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα με την Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή, με τον Κώστα Καραχάλιο
23.00 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Η Σοφία Αδαμίδου φιλοξενεί τον χαρισματικό Χάρρυ Κλυνν
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.05 CHAPI CHAPEAU - BINKA
07.15 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
07.25 ANDY PANDY
07.30 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
08.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.20 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 10 - 2
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.45 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
15.35 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.45 ΠΟΠ ΚΑΙ ΠΑΜΕ
16.15 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 VIEW MASTER
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τεμπελόσκυλο»
20.45 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.15 ΜΑΜΑ ΚΑΙ ΓΙΟΣ
22.00 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ, ΤΟ ΜΑΝΤΙΛΙ ΣΟΥ
01.00 ΜΑΝΙΞ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΤΟΥΙΣΤ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ
10.30 ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΤΑΞΙΔΕΥΤΕΣ
11.00 ΜΟΝΟΛΕΠΤΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
11.01 ΑΜΑΖΟΝΙΟΣ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
19.00 ΕΚΤΟΣ ΓΡΑΜΜΗΣ
20.15 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΡΩΤΑΓΩΝΙΣΤΕΣ
23.00 ΤΟ ΚΟΥΤΙ ΤΗΣ ΠΑΝΔΩΡΑΣ
24.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ ΠΕΝΤΕ ΛΕΠΤΑ
08.01 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ
08.30 ΑΣΙΑΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ - ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΥΠΑ ΓΕΜΑΤΗ ΡΥΖΙ
09.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
10.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΣΤΟ ΕΠΙΚΕΝΤΡΟ
11.00 ΚΑΡΤ ΠΟΣΤΑΛ
11.30 Η ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΤΟΥ ΠΛΑΝΗΤΗ ΜΑΣ
12.00 ΔΕΞΙΩΣΗ
13.00 ΜΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ
14.30 ΑΜΦΙΒΟΛΙΕΣ
14.45 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΜΠΑΣΚΕΤ: ΠΑΟΚ - LIETUVOS RYTAS
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004
22.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Σαν το ψάρι έξω από το νερό»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΔΥΟ ΣΤΗΝ 3
01.30 ΣΑΝ ΤΡΟΠΕ
06.00 MOBILE FUN
06.20 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΟΥ ΓΑΤΟΥ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 FAME STORY REPLAY
15.25 SUPER GAME
15.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
16.30 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
22.00 ΦΙΛΙ ΖΩΗΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.00 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 THE X-FILES
01.20 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΦΑΚΕΛΟΣ (Ε)
02.20 ΠΡΟΒΑ ΝΥΦΙΚΟΥ (Ε)
03.20 MOBILE FUN
03.40 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τύμπανα του πολέμου»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
06.50 ΠΡΩΙΝΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ!
13.00 ΕΠΕΙΓΟΝΤΩΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
16.15 ΟΥ ΜΟΙΧΕΥΣΕΙΣ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΜΠΟΡΩ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
21.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αμαρτία της ομορφιάς»
23.40 Η ΔΙΚΗ ΣΤΟΝ ALPHA
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 Η ΔΙΚΗ ΣΤΟΝ ALPHA (Συνέχεια)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τσιγγάνικη καρδιά»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ALTER KIDS
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.20 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
10.30 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
11.00 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΦΥΛΛΟ ΚΑΙ ΦΤΕΡΟ
16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παντρεμένος με πεθερά»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος του Μπέβερλι Χιλς»
23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στον κόσμο της ηδονής»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρομερά παιδιά»
05.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
06.30 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
07.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΡΩΣΙΚΗ ΡΟΥΛΕΤΑ
14.00 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
15.50 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.30 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ
17.30 ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.10 ΑΥΤΟΠΤΗΣ ΜΑΡΤΥΡΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φόβος ενστίκτου»
23.45 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δύναμη του ενός»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΑΠΟ ΜΙΚΡΟΣ ΣΤΑ ΒΑΣΑΝΑ
04.30 ΑΚΟΥΣΕ ΜΕ (E)
05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
08.00 ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΩΙΝΟ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΤΟ ΜΠΕΡΔΕΜΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.05 SUPER STAR
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΜΕΛΙΤΑ, ΤΟ ΦΛΟΓΕΡΟ ΚΟΡΙΤΣΙ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ψευταράς»
23.45 TALK SHOW
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «The bare wench project»
04.00 Η ΣΥΓΓΡΑΦΕΑΣ ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ
05.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ