ΕΤ 1
10.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
10.30 ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ ΡΕΞ
11.00 «902» ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
12.00 ΧΡΥΣΕΣ ΕΥΚΑΙΡΙΕΣ
14.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα
15.00 ΜΕ ΜΙΑ ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Η ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας
16.00 Η ΕΠΙΛΟΓΗ, ΔΙΚΗ ΣΑΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 STYLE Επιδείξεις και παρουσιάσεις επιχειρήσεων μόδας
19.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ Τα σημαντικά πολιτικά δρώμενα
20.00 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)
23.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.00 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
06.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
08.00 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ Πανευρωπαϊκό Πρωτάθλημα 1995
09.00 ΓΑΛΑΖΙΟ ΔΕΝΤΡΟ: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
10.00 MEDITERRANEO
10.30 ΦΙΝΤΑΝΑΚΙΑ, ΠΙΡΟΥΕΤΕΣ ΚΑΙ ΒΕΝΤΕΤΕΣ
11.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Με χαρτί και με ποντίκι»
11.30 ΜΕ ΔΙΚΑ ΣΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
12.00 ΝΤΡΙΝΣΤΟΠ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
14.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καραγκούνα»
15.30 ΕΝ ΛΕΥΚΩ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ
18.00 5ο ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ ΣΕ ΠΙΣΙΝΑ 25 μ.
20.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Ο ψυχρός πόλεμος»
21.00 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΤΑΙΝΙΑ - ΣΕΙΡΑ «Ο καιρός των Τσιγγάνων»
01.30 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ;
01.35 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανεξιχνίαστα εγκλήματα»
03.10 ΑΥΛΑΙΑ
04.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΝΟΕ (Ε)
12.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΝΕΡΟΥ (Ε)
12.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ (Ε)
13.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ (Ε)
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΟΔΥΣΣΕΑ ΕΛΥΤΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μεγάλη μονομαχία»
17.15 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.45 Ο 20ός ΑΙΩΝΑΣ «Επιλογές»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΚΟΣΜΟΣ
19.00 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000
20.00 Η ΕΚΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζον και Μέρι»
23.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΥΠΕΡΦΥΣΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ
08.31 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΣ
09.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
10.30 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
11.30 ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΣΕΙΣ ΤΟΥ ΡΑΝΤ ΜΑΚΝΑΛΙ
12.30 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
13.30 ΧΡΟΝΙΚΑ Αλβανόφωνο μαγκαζίνο
14.00 ΧΡΟΝΙΚΑ Ρωσόφωνο μαγκαζίνο
14.30 ΠΡΟΣΦΥΓΕΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 P.C. TV: ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ
17.30 Α-ΤΑΞΙΕΣ
18.00 DESIGN X-TREME
18.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΥΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ `Η ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
20.00 ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΓΑΙΑ '99
21.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
22.30 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΠΡΟΣ ΤΟΝ ΠΛΗΣΙΟΝ ΕΙΝΑΙ ΜΑΚΡΥΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φλαμανδικός πίνακας»
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
07.30 ΜΠΙΣΤΓΟΥΟΡΣ
08.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
11.00 ΜΟΝΤΑΝΑ
11.30 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.30 ΜΠΙΤΛΜΠΟΡΓΚΣ
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 Ο ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ ΤΟΥ ΜΠΕΛ ΑΙΡ
15.00 ΠΡΟΣΟΧΗ... ΜΑΡΚΟΠΕΔΙΟ (Ε)
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πιο λαμπρό μπουζούκι»
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ
19.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΡΕΝΕΓΚΕΪΤ: Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη λαίλαπα του εμφυλίου»
04.00 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΤΟ ΤΕΡΑΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
06.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε) «Τσικιτίτας: Ενας μεγάλος έρωτας»
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.15 ΙΝΤΡΙΓΚΑ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κόσμος τρελάθηκε»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ALPHA και...
15.30 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ
17.00 ΤΣΑ... (Ε)
17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με την κάλυψη του νόμου»
18.45 ΚΑΤΑ ΜΑΡΚΟΝ ΕΥΑ... ΓΕΛΙΟΝ (Ε)
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
21.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζωντανός στόχος»
23.30 Μr. BEAN
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ «Τοπίο στην ομίχλη»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκληρή πραγματικότητα»
04.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε) «Τσικιτίτας: Ενας μεγάλος έρωτας»
07.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
08.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
10.00 ΥΓΕΙΑ ΠΡΟΛΗΨΗ
10.30 10 ΜΕ 12
12.00 ΤΣΕΚ ΑΠ
13.00 ΙΣΠΑΝΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
14.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ON LINE
15.30 EXTREME SPORTS
16.00 THE VIP SHOW
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.05 ON AIR
18.00 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.05 IN OUT
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 VIVA MILLENNIUM
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 THE VIP SHOW
02.30 IN OUT (E)
04.00 ON AIR (E)
05.00 ΕΚΤΟΣ ΕΛΕΓΧΟΥ (Ε)
07.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
07.20 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΜΙΚΡΟΥ ΝΕΝΤ (Ε)
07.45 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ
08.10 ΠΕΠΕΡ ΑΝ (Ε)
08.40 ΤΑ «ΑΤΙΘΑΣΑ» ΜΩΡΑ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατά λάθος πρόσκοπος»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 WWW.MEGA.DOC
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γαλάζια λίμνη»
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποια είναι η Μαργαρίτα»
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΜΠΡΑΒΟ
23.15 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εραστής της Νίνα»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψυχωτικός εραστής»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ριχάρδος ο 3ος»
06.00 THE CLOSER
06.30 ΕΙΜΑΙ «ΤΖΙΝΙ» ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ!
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΠΑΠΙ
07.30 Ο ΗΛΙΘΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ
08.00 ΛΟΟΥΝ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
08.30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
08.35 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ
09.05 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
09.10 ΜΠΑΡΝΕΪ
09.40 ΣΠΙΡΟΥ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΙΟ
10.05 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
10.10 ΠΑΠΥΡΟΥΣ
10.40 ΠΟΚΕΜΟΝ
11.00 Η ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
11.10 ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
11.30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
11.35 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
11.45 ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ
12.00 TELE CINE
12.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάρι ο απίθανος»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
14.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρόκι Νο 4»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ψαλιδοχέρης»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ
22.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ ΑΕ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αποπλάνηση και προδοσία»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πτήσις του φοίνικος»
03.45 ΚΟΚΚΙΝΑ ΠΑΠΟΥΤΣΙΑ
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΕΝΑ ΣΠΙΤΙ ΑΝΩ ΚΑΤΩ
05.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ