15.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ... με τον Παντελή Σιούλη
16.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
16.30 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
17.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας συνομιλεί με τον Ηπειρώτη στην καταγωγή συγγραφέα Βασίλη Γκουρογιάννη, με αφορμή το 3ο του μυθιστόρημα «Βέβηλη πτήση». Ενα μυθιστόρημα που το χαρακτηρίζει η λογοτεχνικότητά του και η πολιτική του τόλμη
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Η Σοφία Αδαμίδου συνομιλεί με τον Χάρρυ Κλυνν
19.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ (Ε) Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Ανδρέα Θερμό
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (Ε) Θα μεταδοθεί η Επερώτηση του ΚΚΕ για την αντισεισμική θωράκιση της χώρας με τη Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Κώστα Καραχάλιο
22.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Από την Εθνική Λυρική Σκηνή: «Ιταλία 1900»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.30 ΜΙΚΡΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
08.00 ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
09.00 ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ ΟΙ ΕΞΕΡΕΥΝΗΤΕΣ
09.30 ΨΗΛΑΦΙΣΜΑΤΑ
09.45 ΠΩΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ
10.15 CYBERGIRL «ΕΝΑ ΚΟΡΙΤΣΙ ΑΠΟ ΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ»
10.45 ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΤΗΣ ΓΕΙΤΟΝΙΑΣ (Ε) Ελληνική σειρά
11.20 ΠΙΠΙ Η ΦΑΚΙΔΟΜΥΤΗ
12.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.15 ΠΑΝΔΑΙΜΟΝΙΟ
15.15 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
16.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπησα και πόνεσα»
18.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ Σειρά
18.45 PRE GAME Αθλητική εκπομπή
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ Α1 ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο ξεχωριστός Γουίλ Χάντινγκ»
01.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα όρια του νόμου»
07.01 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
09.00 ΠΡΙΣΜΑ
11.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
13.00 ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αιχμάλωτοι της 2ας Λεωφόρου»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΕΛΛΑΔΑ - ΕΥΡΩΠΗ 2003
19.30 ΦΩΤΟΣΦΑΙΡΑ
20.00 ART NET
20.40 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ
20.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΗΡΩΕΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΔΡΟΜΟΙ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σκυλίσια καταδίωξη»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ
01.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
08.01 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΖΟΡΟ
08.30 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
09.30 ΡΟΗ ΕΝΕΡΓΕΙΑΣ Ντοκιμαντέρ
09.45 Ο ΕΥΘΡΑΥΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΜΑΣ Ντοκιμαντέρ
10.00 ΤΟ ΜΑΝΙΦΕΣΤΟ ΤΟΥ ΓΟΥΕΪΝ
10.30 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
11.30 24ο ΔΙΕΘΝΕΣ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΤΣΙΡΚΟ ΤΟΥ ΜΟΝΤΕ ΚΑΡΛΟ
12.30 ΜΕΓΑΛΕΣ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΕΙΣ: Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΜΑΓΕΙΑΣ
13.00 ΣΠΙΡΤΑ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
14.00 ΕΡΕΥΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
14.30 ΑΛΛΙΩΣ Νεανική εκπομπή
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΝΟΣΤΟΣ
17.00 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
18.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ
19.00 DESIGN 100%
19.30 ΝΟΤΟΥΡΝΟ Φραντς Σούμπερτ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΗΣ
22.00 ΤΟ ΚΑΣΤΡΟ ΤΩΝ ΟΛΙΒΙΕ
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μανίλα»
02.30 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΕΚΠΟΜΠΩΝ ΚΑΙ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 MOBILE FUN
06.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
06.30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
07.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΩΝ ΑΔΕΛΦΩΝ ΓΚΡΙΜ
11.30 ΒΟΛΤΡΟΝ
12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.45 ΔΡ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
15.45 THE WALL Τηλεπαιχνίδι
16.45 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 & ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑΣ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 THE WALL Τηλεπαιχνίδι
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εργαζόμενο κορίτσι»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξωγήινη απειλή»
02.00 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε) Τηλεπαιχνίδι
02.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οταν ξέσπασε η βία»
04.45 MOBILE FUN
05.05 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
06.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
07.00 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΥ
11.00 ΑΥΤΟΨΙΑ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκείνοι που ξέρουν ν' αγαπούν»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εισβολή στο δίκτυο»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.45 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α` ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «ΑΕΚ - Αρης»
23.00 ΠΥΡΕΤΟΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ζωή σε παράλληλο κόσμο»
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Α` ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ (ΠΑΟΚ - Πανιώνιος»
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μπάντι παίζει μπάσκετ»
14.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Χιονάτη και τα 7 γεροντοπαλίκαρα»
16.45 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανήλικος τιμωρός»
23.00 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ Σειρά
01.15 APHRODISIA
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σε θέλω»
03.45 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
04.10 ALTER CLIPS
06.00 ΤΟ ΕΡΓΟ ΤΟΥ ΝΟΜΟΥ Ξένο ντοκιμαντέρ
06.30 ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΠΙΣΤΕΥΕ
07.00 ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ Ντοκιμαντέρ
08.00 ΡΟΖ ΣΥΝΝΕΦΑΚΙ Σειρά
09.00 ΟΙ ΤΑΡΑΞΙΕΣ ΤΟΥ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟΥ
09.30 ΠΕΠΕΡ ΑΝ
10.00 ΤΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ Κινούμενα σχέδια
10.30 ΣΑΜΠΡΙΝΑ: Η ΜΙΚΡΗ ΜΑΓΙΣΣΑ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μικρή κατάσκοπος»
13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 ΜΑΖΙ
16.15 TRACTION
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 PARTY
22.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
23.00 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι εραστές της μεγάλης νύχτας»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταξίδι στο όνειρο»
05.00 PARTY (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.30 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΟΥ ΤΙΡ ΝΑ ΝΟ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ
15.30 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
16.30 Ο ΑΟΡΑΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (Νέα επεισόδια)
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνος στο σπίτι με το πόνι»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μακτούμπ: ο νόμος της ερήμου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρόμος εν πτήσει»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωτάρης στον έρωτα»
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ