07.30 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ Θράκη
08.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Βιβλίο
08.30 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ Ανακαλύψτε την Ελλάδα
09.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ
10.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΟΥ ΚΡΑΣΙΟΥ Η διαδικασία παρασκευής του κρασιού στο οινοποιείο Μπουτάρη στη Νάουσα. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Παύλος Ρούφας
10.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Ενα μουσικό οδοιπορικό στο Ζαγόρι
12.20 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ...με την Γιώτα Βέη
13.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Δημοτικοί χοροί και τραγούδια από τις εκδηλώσεις του θεάτρου Βράχων
14.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ...με τους Παντελή Θαλασσινό, Τάνια Τσανακλίδου και Δήμητρα Γαλάνη
15.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με τον Παντελή Σιούλη
16.00 ΚΟΥΚΛΟΘΕΑΤΡΟ ΑΠΕΡΓΗ
16.30 ΠΑΣΧΑ 2003 Αφιέρωμα στον Κώστα Βίρβο. Από τις εκδηλώσεις του Θεάτρου Πέτρας
17.45 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Cirgue le masgue. Επιμέλεια: Ειρήνη Μπαλντίδη
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΗΠΕΙΡΩΤΙΚΟ ΠΟΛΥΘΕΑΜΑ
19.00 AUTO SPRINT LIVE (Ε) Ολα όσα αφορούν στους 2 & 4 τροχούς. Επιμέλεια - Παρουσίαση: Στράτος Φωτεινέλης, Κώστας Πατσουρέας
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΟΙ CAROUSEL ΣΤΟ ΜΠΑΡΑΚΙ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΗ Παραδοσιακά, λαϊκά τραγούδια της Μεσογείου
22.00 ΜΟΝΟΠΡΑΚΤΟ Οι καλύτερες μουσικές στιγμές στο «Μονόπρακτο», με την Σοφία Αδαμίδου
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΣΤΑ «ΜΑΝΤΑΛΑ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εξαφάνιση της Λάσι»
10.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.00 ΑΚΟΛΟΥΘΙΑ ΤΟΥ ΕΣΠΕΡΙΝΟΥ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.15 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ (Ε)
17.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια τέλεια σχέση»
19.30 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
20.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χτυποκάρδια στο θρανίο»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΓΙΑΝΝΗ ΜΟΥ, ΤΟ ΜΑΝΤΙΛΙ ΣΟΥ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εραστές χωρίς όρια»
02.30 ΑΝΤΡΕ ΠΡΕΒΕΝ
03.30 Η ΗΟΤ WAX ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙ ΜΟΔΑ
04.00 FASHION OF THE TOP
05.00 ΑΡΧΑΙΑ ΑΙΓΥΠΤΟΣ
06.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΑΚΡΙΤΩΝ
07.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΤΩΝ ΑΚΡΙΤΩΝ
08.45 ΠΑΣΧΑ ΣΤΗΝ ΕΛΥΜΠΟ ΚΑΡΠΑΘΟΥ
09.30 ΣΥΜΗ ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΠΑΝΟΡΜΙΤΗ
10.30 Ο ΕΡΩΤΑΣ ΤΩΝ ΠΡΩΤΩΝ ΠΛΑΝΩΝ
11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΤΟΥΣ ΑΙΩΝΕΣ: ΔΥΟ ΧΙΛΙΕΤΙΕΣ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μικρή Ντόριτ»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
19.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ
20.00 ΑΙΓΑΙΟ ΝΥΝ ΚΑΙ ΑΕΙ
20.30 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ
20.40 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι απέγινε η Κούκι;»
24.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ «Αντρέα Μποτσέλι»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΕ 5 ΛΕΠΤΑ
08.01 ΠΡΟΣ ΤΟ ΕΚΟΥΣΙΟΝ ΠΑΘΟΣ... ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΑΥΡΩΣΗ ΣΤΗΝ ΑΝΑΣΤΑΣΗ
08.20 ΒΙΒΛΙΚΑ ΚΕΙΜΕΝΑ
08.30 ΠΑΣΧΑ ΣΤΑ ΓΡΕΒΕΝΑ
09.45 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.30 ΠΑΣΧΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΜΑΓΓΑ
12.30 ΠΑΣΧΑ ΣΤΗ ΛΗΜΝΟ
14.00 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΣΤΑΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΓΕΡΑΣΙΜΟ ΑΝΔΡΕΑΤΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΜΑΡΙΑ ΡΟΥΣΣΕΑ (Ε)
17.00 ΑΓΓΛΙΚΟ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Λέστερ - Νόργουικ»
19.00 DESIGN WORLD
19.30 EXODUS
20.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΗΡΩΕΣ ΤΗΣ ΔΡΑΣΗΣ ΣΤΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ
21.30 ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
22.30 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορίνα»
06.00 MOBILE FUN
06.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ΟΛΑ ΤΑ ΣΚΥΛΑΚΙΑ ΠΑΝΕ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
07.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)
08.00 ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)
08.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ωραιότερη ιστορία του κόσμου» Β` μέρος
10.30 ΤΟΜ ΚΑΙ ΤΖΕΡΙ
11.00 ΤΑ ΠΑΡΑΜΥΘΙΑ ΤΩΝ ΑΔΕΛΦΩΝ ΓΚΡΙΜ
11.30 ΣΚΛΗΡΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
12.00 ΝΤΡΑΓΚΟΝΜΠΟΛ
12.30 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.45 ΦΩΤΙΑ ΣΤΙΣ ΝΥΧΤΕΣ: ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΤΕΡΖΗΣ
15.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλεοπάτρα»
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καπετάν Φάντης Μπαστούνι»
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 THE WALL LIVE
23.00 ΑΠΟΛΛΩΝ: ΚΑΙΤΗ ΓΑΡΜΠΗ - ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΣΑΛΙΚΗΣ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Συνέχεια)
01.40 BACK IN THE US: PAUL McCARTNEY
03.20 MOBILE FUN
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξέγερση στο Τέξας»
05.30 ΖΩΗ ΠΑΤΙΝΙ (Ε)
06.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
10.00 ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΤΗΣ ΚΥΡΙΑΚΗΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρουαζιέρα στη Ρόδο»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΚΑΙΟΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θωμάς»
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αχ και να 'μουν άνδρας»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αισιόδοξος»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «For the boys»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
04.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Συναυλία
06.00 ALTER CLIPS
06.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
12.00 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΟΥ ΚΟΥΣΤΟ
12.45 ΑΠΟΝΟΜΗ ΒΡΑΒΕΙΩΝ GRAMMY (Ε)
16.30 SING YOUR SONG (Ε)
17.30 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η αυτοκρατορία των ωκεανών»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαύρη αυγή»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρομερά παιδιά»
05.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.30 ALTER CLIPS
06.00 Η ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ (Ε)
07.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα Μάπετς στο νησί του χαμένου θησαυρού»
09.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι περιπέτειες της Πίπης της Φακιδομύτης»
11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γύρος του κόσμου σε 80 ημέρες»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
15.50 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)
16.30 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)
17.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 POP STARS
22.10 PARTY
23.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόμπρα»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μάχη του Ανζιο»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 Η ΩΡΑΙΑ ΚΑΙ ΤΟ ΤΕΡΑΣ (Ε)
05.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 ΟΙ ΙΠΠΟΤΕΣ ΤΟΥ ΤΙΡ ΝΑ ΝΟ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΚΥΡΙΑΚΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΕΡΕΝΣ ΚΟΥΙΚ
15.00 ΖΙΝΑ
16.00 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
16.30 Ο ΑΟΡΑΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια απίθανη καταδίωξη»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΘΕΑΤΡΟ «Και ο Σημίτης θέλει το Γερμανό του»
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διασημότητες»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κόντρα στη διαφθορά»
03.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ