15.00 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
15.50 ΘΕΑΤΡΟ ΣΚΙΩΝ «Μαγικό δέντρο» του Σωτήρη Βύνιου
16.30 ΣΤΑ ΠΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μαριονέτες από τις εκδηλώσεις του Δήμου Ν. Ψυχικού
17.15 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Δημοτικοί χοροί από τις εκδηλώσεις του Θεάτρου Ρεματιάς, στο Χαλάνδρι
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Ομορφα δημοτικά τραγούδια, από την Σούλα Βαζούρα
18.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ «Ιταλία 1900» από την Εθνική Λυρική Σκηνή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ στην «ΑΣΤΡΟΦΕΓΓΙΑ» με τον Αντώνη Ρεπάνη
23.15 ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΔΙΑΔΡΟΜΩΝ ΣΥΝΕΧΕΙΑ Καλό λαϊκό τραγούδι από την Μαριώ και την παρέα της
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
6.00 ΟΡΘΟΣ ΚΑΙ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
10.00 ΕΝΑΣ ΣΠΗΛΑΙΑΝΘΡΩΠΟΣ, Ο ΚΑΛΥΤΕΡΟΣ ΜΟΥ ΦΙΛΟΣ
11.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΘΕΑΤΡΟ «Ελίζα»
13.00 «ΧΟΡΟΓΡΑΦΗΜΑΤΑ» ΣΤΟ ΗΡΩΔΕΙΟ - Από το Λύκειο των Ελληνίδων με το Διονύση Σαββόπουλο
15.00 EURO CHRISTMAS
18.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ταρζάν και η σύντροφός του»
20.00 ΟΙ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Βιέννη»
21.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεσάνυχτα και κάτι
06.00 ΥΜΝΟΙ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ
06.00 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΑ ΚΑΛΑΝΤΑ - Με την Κίρι Τε Κανάουα
08.00 Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΟΥ ΧΙΟΝΙΟΥ
09.30 «ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΤΟΥ ΑΪ-ΒΑΣΙΛΗ» κινούμενα σχέδια
10.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια φορά κι έναν καιρό, τα Χριστούγεννα»
12.00 ΕΟΡΤΑΣΤΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ (Ε)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πέντε μικροί άγγελοι»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καλώς ήρθε το δολάριο»
20.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σινεμά ο Παράδεισος»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΜΕ ΤΗ ΒΙΚΥ ΛΕΑΝΔΡΟΣ ΣΤΟ ΗΡΩΔΕΙΟ
08.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια φορά κι έναν καιρό»
09.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
12.00 DESIGN WORLD (E)
12.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΑΠΟ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΜΕ ΤΗ ΝΑΝΤΙΑ ΟΥΑΪΝΜΠΕΡΓΚ
15.00 ΕΝΑΣ ΜΙΚΡΟΣ ΤΥΜΠΑΝΙΣΤΗΣ ΣΤΗ ΒΕΡΟΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
19.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΒΡΑΔΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΓΙΩΡΓΟ ΚΑΛΑΝΤΖΗ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 ΟΙ ΤΡΕΙΣ ΤΕΝΟΡΟΙ - ΤΟ ΑΚΑΤΟΡΘΩΤΟ ΟΝΕΙΡΟ
23.00 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΑΒΒΟΠΟΥΛΟΣ - ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΛΑΪΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ ΑΠΟ ΤΟ «ΠΛΑΤΩ»
06.00 ΜΠΑΜΠΑΣ ΚΑΙ ΦΙΛΑΡΑΚΟΣ (Ε)
06.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΜΟΥΣΑΜΑ (Ε)
07.10 ΒΑΡΒΑΡΟΤΗΤΕΣ (Ε)
08.20 CHEEK TO CHEEK (E)
08.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα καλά σκυλάκια: μια χριστουγεννιάτικη περιπέτεια»
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.05 SUPER GAME
13.15 CHEEK TO CHEEK (E)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.35 SUPER GAME
15.40 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
16.40 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μόνος στο σπίτι»
23.00 MISSION
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.50 ΓΚΑΖΙ: ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΑΖΩΝΑΚΗΣ, ΝΑΤΑΣΑ ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ, ΟΝΕ
02.50 MISSION (E)
03.50 EASY GAME (E)
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χιονάτη»
06.00 ΩΡΑΙΟΙ ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ταξίδι του Αγιου Βασίλη»
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 CANDID CAMERA
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο μοντέρνοι γλεντζέδες»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Austin Powers 2: Ο κατάσκοπος που με κουτούπωσε
23.00 ΠΡΟΣΩΠΑ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΜΕ ΤΟ ΓΙΑΝΝΗ ΚΟΤΣΙΡΑ
02.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
03.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.15 ALTER KIDS
09.25 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
09.30 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
12.00 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 BEST OF ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ευτυχώς τρελάθηκα»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.45 ΤΟ ΔΙΧΤΥ ΑΘλητικά
21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ
22.15 SEX AN THE CITY
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΧΤΥΠΟΚΑΡΔΙΑ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙΑ
02.00 VIP (E)
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χτιστουγεννιάτικο δώρο»
05.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 Η ΔΙΨΑ (Ε) Σειρά
06.50 ΚΡΙΣ ΚΡΟΣ (Ε)
07.50 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
08.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πρώτη ταινία του Ντακ»
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΙΣ «Hi-5»
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΤΟ SHOW ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ
21.50 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ: ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ: ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ (Συνέχεια)
01.30 FRASIEF Ξένη σειρά
02.00 ΠΕΙΡΑΣΜΟΣ (Ε) Σειρά
03.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)
03.30 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε) Σειρά
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
07.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμέρικαν στόρι»
08.30 ΣΤΑΪΝΤΕΡΜΑΝ: Ανθρωπος αράχνη
09.00 ΝΤΕΞΤΕΡ
09.00 Η ΛΕΓΕΩΝΑ ΤΩΝ ΥΠΕΡΩΩΝ
10.00 ΠΟΚΕΜΟΝ - Η ΕΠΟΜΕΝΗ ΓΕΝΙΑ
10.30 ΓΙΟΥ-ΓΚΙ-Ο
11.00 ΤΑ ΣΤΡΟΥΜΦΑΚΙΑ
11.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τουίτι -Ιπτάμενες περιπέτειες»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πόκεμον - Η ταινία»
15.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πρίγκιπας των ηλιθίων»
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πνεύμα των Χριστουγέννων»
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μαριχουάνα στοπ!»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Αϊ-Βασίλης»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξουσία και πάθος»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπο Ζεστ»
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ