15.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΠΑΡΑΔΟΣΗΣ Με τον Παντελή Σιούλη
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο αγώνας βόλεϊ της Α΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας γυναικών και Γ΄ Εθνικής κατηγορίας ανδρών
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
19.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου παρουσιάζει το 2ο μέρος της συζήτησης με τον Θύμιο Καρακατσάνη, που έγινε με αφορμή τη νέα του παράσταση «Ο καλός στρατιώτης Βέικ» στο θέατρο ΜΠΡΟΝΤΓΟΥΕΪ
20.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μουσική, χορός, τραγούδι, θέατρο, βιβλίο...
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902»
22.40 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε) Ο Γιώργος Μηνάς παρουσιάζει τη χορωδία «Φίλοι μοντέρνας μουσικής». Φιλοξενούμενος ο Δημήτρης Παπαδημητρίου, διευθυντής της χορωδίας
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΑΡΧΟΝΤΑΡΙΚΙ
11.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
11.30 MEDITERRANEO
12.00 ΒΟΥΛΗ ΤΩΝ ΕΛΛΗΝΩΝ
13.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004: Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
15.00 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
16.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΟ ΑΥΡΙΟ
16.45 PRE GAME
17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ: «Μακεδονικός - Ηρακλής»
19.00 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ
20.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
22.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΙΑ ΤΟΥ ΦΕΓΓΑΡΙΟΥ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ - ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ-ΤΖΟΚΕΡ
23.45 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
07.00 ΚΑΤΣΕ... ΦΡΟΝΙΜΑ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
14.00 50 ΛΕΠΤΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΥΡΩΠΗ EXPRESS
16.30 ΕΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ποιος Θανάσης;»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.30 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
19.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ Α΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Προοδευτική - Πανιώνιος»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΞΑΝΤΑΣ
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΣΑΝΤΙΑΓΚΟ: ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΠΥΓΜΑΧΩΝ
07.30 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ (Ε)
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 Ο ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΓΟΥΡΟΣ ΣΤΗ ΒΕΡΟΙΑ
11.00 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
11.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ
15.30 +10 - ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΕΥΡΥΝΣΗ
16.00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ «Πανελλήνιος ΑΝΤ 1 - Ιωνικός Gratsias»
17.30 DESIGN WORLD
18.00 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ «Κυκλάδες: Στην αγκαλιά του Αρχιπελάγους»
18.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
19.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.30 Η ΡΕΜΠΕΤΙΚΗ ΙΣΤΟΡΙΑ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.15 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ: «Ρέθυμνο - ΠΑΟΚ»
22.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΜΕ ΤΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙΑ (Ε)
01.30 CROSS CHANNEL
02.00 ΕΙΚΟΝΕΣ ΠΟΥ ΜΙΛΑΝΕ «Κεν Λόουτς»
06.00 ΣΚΛΗΡΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια χριστουγεννιάτικη ιστορία»
12.25 SUPER GAME
12.30 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
13.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΑΝΩ - ΚΑΤΩ (Ε) Εορταστικό
16.30 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
17.05 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 AΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Συνέχεια)
18.15 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΕΑΤΡΟ «Ρετάλια Live» Α΄ μέρος
22.40 MISSION - ARENA
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Και ο πρώτος σταθμός»
03.20 EASY GAME
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδέκαρος εκατομμυριούχος»
05.45 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
11.00 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα μπουζούκι αλλιώτικο απ' τα άλλα»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.45 ΕΙΚΟΝΕΣ
16.45 MUSIC MARKET
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρεββατομουρμούρα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κρίμα το μπόι σου»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοφτερό λεπίδι»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.15 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΕΠΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕΩΣ (Ε)
06.10 ALTER KIDS
12.00 ΤΟ ΔΙΧΤΥ (Ε)
12.45 CELEBRITIES (E)
13.30 BAND STAND
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το έξυπνο πουλί»
16.15 ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 GOSSIP
22.00 ΔΙΑΠΛΟΚΕΣ
23.00 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
02.00 ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΣΤΗ ΧΑΒΑΗ Ξένη σειρά
03.00 APHRODISIA
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πνεύμα του έρωτα»
05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 Η ΔΙΨΑ (Ε)
06.15 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε)
07.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ (Ε)
08.00 ΚΡΙΣ - ΚΡΟΣ (Ε)
09.00 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε)
09.50 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ - ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
11.00 ΕΚΜΕΚ ΠΑΓΩΤΟ (Ε)
12.00 ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε)
13.00 BACKSTAGE
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ
15.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπαμπάς της νύφης»
17.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα κορίτσι για δύο»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SURVIVOR
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στριπτίζ»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απληστη δικαιοσύνη»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Kundun»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΤΗ ΓΗ ΤΩΝ ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΩΝ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα όρια της τρέλας»
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επαγγελματίες απατεώνες»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ