15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Χάρτινοι ήρωες: 1. Διάπλαση των παίδων
16.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ (Ε) Ο Θανάσης Μπαλοδήμας συνομιλεί με τον Γιάννη Λεοντάρη
17.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Χάρτινοι ήρωες: 2ο & 3ο
17.30 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Πλεύσις
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο. Με τους Μιχάλη Χάρο και Κώστα Τσίφτη
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Φοκλορικά Βουλγαρίας
20.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Η κοινοβουλευτική δραστηριότητα των ημερών. Με τη Ζωή Κούλια
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
23.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ... Συντροφιά με τον Μπάμπη Τσέρτο
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
08.05 CHAPI CHAPO - BINKA
08.15 ΚΟΥΚΛΟ-ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
08.25 ANDY PANDY
08.30 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
09.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
10.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ Απευθείας μετάδοση
11.45 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
12.00 ΓΕΥΣΕΙΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
12.30 ΜΑΡΙΑΝΝΑ, ΕΝΑΣ ΑΓΝΟΣ ΕΡΩΤΑΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
15.25 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
16.10 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
16.30 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
18.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
19.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΥΓΡΟΥ ΣΤΙΒΟΥ (Κολύμβηση - Τελικός)
21.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 Η ΔΥΤΙΚΗ ΠΤΕΡΥΓΑ
01.00 ΜΑΤΛΟΚ
02.00 ΜΑΝΙΞ (Ε)
07.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
10.00 ΑΓΟΝΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.30 ΥΓΡΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ
11.00 Ο ΓΥΡΟΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ ΜΕ ΤΡΕΝΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
13.00 Η ΚΑΤΣΑΡΟΛΑ, ΤΟ ΓΕΥΜΑ ΚΙ Ο ΟΥΡΑΝΙΣΚΟΣ
14.00 ΤΑΞΙΔΙΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗ ΜΕ ΣΤΥΛ
16.30 Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΟΥ ΤΥΡΙΟΥ
17.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
19.00 ΤΑ ΛΕΥΚΑ ΣΥΝΟΡΑ
20.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΜΠΛΕ ΠΛΑΝΗΤΗΣ - Η ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
23.00 ΑΡΧΑΙΑ ΗΠΕΙΡΟΣ
24.00 ΒΑΛΚΑΝΙΑ, ΗΦΑΙΣΤΕΙΟ ΠΟΛΙΤΙΣΜΩΝ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΣΤΟ ΑΣΑΝΣΕΡ
00.50 ΟΙ ΜΟΥΣΙΚΟΙ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
08.01 Η ΑΔΡΕΝΑΛΙΝΗ ΣΤΑ ΥΨΗ
08.30 ΠΑΩ ΓΙΑ ΔΟΥΛΕΙΑ
09.00 Ο ΦΛΟΪΝΤ ΣΤΗ ΜΕΣΟΓΕΙΟ
09.30 Ο ΜΕΓΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΤΗ ΔΥΤΙΚΗ ΤΕΧΝΗ
10.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ (Ε)
11.00 ΚΟΝΤΡΑΠΟΥΝΤΟ (Ε)
12.00 ΤΟ ΒΑΦΤΙΣΤΗΡΙ ΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ
12.30 ΤΟΥ ΚΥΚΛΟΥ ΤΑ ΓΥΡΙΣΜΑΤΑ
13.00 ΑΓΑΘΩΝΑΣ - ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΒΑΣΙΛΗ ΤΣΙΤΣΑΝΗ
14.30 ΑΣΙΑΤΙΚΕΣ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ: ΓΙΑ ΜΙΑ ΚΟΥΠΑ ΓΕΜΑΤΗ ΡΥΖΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 MIXER - Ο ΓΙΟΣ ΜΑΣ, Ο ΚΑΡΛΟ - ΓΕΝΟΒΑ 2001
16.30 ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΤΑΞΙΔΙ
17.00 ΠΑΝΕΛΛΗΝΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ BEACH VOLLEY JUNIORS 2003
18.00 BEACH SOCCER: «Ελλάδα - Βραζιλία». Απευθείας
19.00 ΤΟ ΑΗΔΟΝΙ ΤΗΣ ΣΜΥΡΝΗΣ Σειρά
19.30 ΣΤΑ ΙΧΝΗ ΤΟΥ ΜΕΓΑΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ
20.20 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χρυσάφι και πάθος»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι συγγενείς»
02.00 THE SEX WARRIORS AND THE SAMURAL
02.30 JIMMY ΗENDRIX AT THE ATLANTA POP FESTIVAL
03.30 ΜΟΥΜΙΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΑΡΧΑΙΑΣ ΑΙΓΥΠΤΟΥ
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 ΟΙ ΕΡΓΕΝΗΔΕΣ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ ME TON ANT1
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ - BEST OF
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ BEST OF (Συν.)
13.05 SUPER GAME
13.10 ΑΝΤ1 GAME
13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.55 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
15.05 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
15.25 SUPER GAME
15.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
22.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
23.10 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.11 SURVIVOR
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.35 ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΤΑΞΙΔΙΑ
00.40 THE X-FILES
01.40 ΕΞΩΓΗΙΝΗ ΑΠΕΙΛΗ
02.40 MOBILE FUN
03.00 ΜΙΑ ΖΩΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΣΑ (Ε)
04.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φεστιβάλ κωμωδίας»
05.45 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΠΡΩΤΗ ΣΕΛΙΔΑ
10.00 ΦΛΙΠΕΡ, ΤΟ ΔΕΛΦΙΝΙ
12.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
13.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ
15.45 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
17.10 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Συνέχεια)
17.15 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ (Ε)
19.00 ΜΑΡΙΜΑΡ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ (Ε)
22.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ (Ε)
23.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ
24.00 ΟΛΑ ΙΙΙ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΟΛΑ ΙΙΙ (Συνέχεια)
01.30 ΤΟ ΠΝΕΥΜΑ ΤΟΥ ΚΑΚΟΥ
02.30 ΝΙΚΙΤΑ
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 Ο ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
11.00 ΤΟ ΝΗΣΙ ΤΟΥ ΜΥΣΤΗΡΙΟΥ
11.30 ΓΙΑΓΚΟ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.15 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ταμτάκο προχώρα, ξεβρώμισε τη χώρα»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΗΤΣΙ - ΧΩΣΤΑ (Ε)
22.15 SEX & THE CITY
22.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.55 AUTO ALTER
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζέρι Σπρίνγκερ: η ταινία»
01.00 APHRODISIA
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτας στο Βερολίνο»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Navajo blues»
05.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.30 ALTER CLIPS
06.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
07.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
13.00 ΕΜΕΙΣ ΚΙ ΕΜΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΤΟ ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
16.00 ΠΕΡΙ ΑΝΕΜΩΝ ΚΑΙ ΥΔΑΤΩΝ (Ε)
16.50 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ (Ε)
17.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
17.50 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.10 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΤΕΤΡΑΓΩΝΑ ΤΩΝ ΑΣΤΕΡΩΝ
21.40 Σ' ΑΓΑΠΩ - Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
22.20 ΚΛΕΙΣΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ (Ε)
23.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στρατιώτες του σύμπαντος»
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πορεία ελευθερίας»
05.00 ΑΦΡΙΚΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.00 ΜΙΚΡΕΣ ΑΜΑΡΤΙΕΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΘΕΙΟ...ΣΕΒΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
15.00 ΒΑΘΥ ΚΟΚΚΙΝΟ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.28 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.30 ΠΑΛΟΜΑ ΚΑΙ ΛΟΡΕΝΤΖΟ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πύθωνας»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βουντού: καταραμένη πόλη»
01.00 ΟΙ ΑΛΛΟΙ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Mumbo jumbo»
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ