15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Θέατρο, μουσική, τραγούδια...
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της ημέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή. Με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
23.30 Ο ΗΧΟΣ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΓΡΑΦΗΣ Η Σοφία Αδαμίδου σε ένα σεργιάνι στον εκδοτικό χώρο
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ ΒΒC
07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΕΦΕΡΗΣ
11.05 ΠΡΟΣΩΠΑ ΣΤΟΝ ΑΙΩΝΑ «Οδυσσέας Ελύτης»
12.00 ΜΑΡΤΙΝ ΛΟΥΘΕΡ ΚΙΝΓΚ
13.00 NATIONAL GEOGRAPHIC
14.00 ΣΑΦΑΡΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
15.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ «Μια κατοικία στη Μάνταβα»
15.30 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ
16.00 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
16.30 SPORT EVENTS 2004 «Αρση βαρών - Ανδρες - 75kg». Απευθείας μετάδοση
18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ
19.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟ
20.00 SPORT EVENTS 2004 «Αρση βαρών - Ανδρες - 94kg». Απευθείας
21.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΗΡΩΕΣ
21.45 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: «Fly Past: Straight up»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
23.45 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 10 με ΔΥΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Σταχτοπούτα»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.45 ΜΕΤΑ ΤΙΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.15 ΕΡΩΤΑΣ, ΟΠΩΣ ΕΡΗΜΟΣ
23.15 ΣΧΕΔΟΝ ΠΟΤΕ
00.15 ΑΠΕΝΑΝΤΙ
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.00 ΣΚΥΛΟΥΠΟΛΗ
08.30 Ο ΜΥΘΟΣ ΤΟΥ ΖΟΡΟ
09.00 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β'
09.30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 EXODUS
18.30 ΤΟ ΕΞΠΡΕΣ ΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗΣ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μετακόμιση»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΓΚΑΒΙΝ ΚΡΟΦΟΡΝΤ SHOW
01.00 4ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗΣ - CIRCOM
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.20 Η ΔΙΚΑΣΤΙΝΑ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΤΑΓΚΟ ΓΙΑ ΤΡΕΙΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σαμπρίνα»
23.40 MISSION
00.40 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 2004
02.10 MISSION (Ε)
03.10 EASY GAME
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ (Ε)
04.15 ΜΑΜΑ ΜΙΑ (Ε)
05.00 ΤΑΥΡΟΣ ΜΕ ΤΟΞΟΤΗ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΠΑΟΥΛΙΝΑ
15.45 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΚΡΟΠΟΛΗ
17.30 ΜΠΟΡΩ
19.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ Σειρά
22.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΖΩΗ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας γοητευτικός τυχοδιώκτης»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το θαύμα της πίστης»
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ALTER KIDS
08.30 ΧΩΡΙΣ ΜΟΝΤΑΖ ΙΙ (Ε)
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.55 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
10.00 ΕΝΑ ΜΗΛΟ ΤΗΝ ΗΜΕΡΑ
11.00 ΠΡΩΤΗ ΜΑΤΙΑ
12.00 ΑΜΕΣΗ ΕΠΕΜΒΑΣΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο καπετάνιος και η χορεύτρια»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.45 ΤΟ ΔΙΧΤΥ
20.55 AUTO ALTER
21.00 LIFESTYLE
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για πάντα δική μου»
23.50 ΣΤΟ ΚΟΚΚΙΝΟ
02.00 HIT PARADE (Ε)
03.00 APHRODISIA
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικός χορός»
05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 ΤΟ SHOW ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ - LIVE
21.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
23.45 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ - LIVE
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.05 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ - LIVE
03.00 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΠΑΛΙΡΡΟΙΑ (Ε)
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΕΛΕΝΑ
17.15 ΛΑΟΥΡΑ
18.15 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΘΕΑΤΡΟ «Big... bar... μπούτσαλα»
24.00 GALA
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞENH TAINIA «Η φυγή»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα οκτώ επτά»
05.30 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ