15.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας της Δ΄ Εθνικής κατηγορίας «Ερμής Κορυδαλλού - Απόλλων Καλυβίων»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας φιλοξενεί την Ελσα Χίου, με αφορμή τα βιβλία της «Η Νενέ η Σμυρνιά» και «Σινιάλα με καθρέφτες» από τις εκδόσεις ΚΑΣΤΑΝΙΩΤΗ
19.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Επιμέλεια - παρουσίαση: Παύλος Ρούφας
20.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή του «902»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μουσική, χορός, τραγούδια...
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.20 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ
11.00 ΜΑΡΣΕΛΙΝΟ
11.30 ΚΟΚΚΙΝΟΓΕΝΗΣ Ο ΠΕΙΡΑΤΗΣ
12.00 ΛΙΖΙ ΜΑΚ ΓΚΟΥΑΪΡ
13.00 ΥΠΑΙΘΡΟΣ ΧΩΡΑ Ελληνικό ντοκιμαντέρ
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΚΟΙΝΟΒΟΥΛΙΟ ΑΙΧΜΗΣ
15.00 ΕΛΛΑΔΑ - ΕΥΡΩΠΗ
16.00 ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝ Ντοκιμαντέρ
16.45 PRE GAME
17.00 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΜΠΑΣΚΕΤ «Περιστέρι - ΠΑΟΚ»
19.00 ΣΧΕΔΙΟ ΠΟΛΗΣ
20.00 ΑΜΕΡΙΚΗ - 100 ΧΡΟΝΙΑ ΤΑΙΝΙΕΣ Ντοκιμαντέρ
21.00 ΔΡΟΜΟΙ
22.00 ΟΜΙΛΕΙΤΕ ΕΛΛΗΝΙΚΑ;
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ - ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ
23.45 ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΟΙ ΔΗΜΙΟΥΡΓΟΙ «Η μεγάλη μονομαχία»
01.45 ΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗΣ
07.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΝΕΡΟ, Η ΠΗΓΗ ΤΗΣ ΖΩΗΣ
13.00 ΣΠΟΡ ΙΣΤΟΡΙΕΣ
14.00 ΖΩΝΗ ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φτωχογειτονιά, αγάπη μου»
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.30 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
19.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ Α΄ ΕΘΝΙΚΗΣ «Χαλκηδόνα - ΠΑΟΚ»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΚΟΙΤΑ ΤΙ ΕΚΑΝΕΣ
24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενα αθώο κορίτσι»
08.01 Ο ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ
08.30 ΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΖΟΥΓΚΛΑΣ
09.00 ΠΟΚΑΧΟΝΤΑΣ
09.30 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
10.30 ΤΟ ΤΣΙΡΚΟ ΤΗΣ ΜΟΣΧΑΣ ΣΤΟ ΠΑΡΙΣΙ
11.30 ΑΛΛΙΩΣ
12.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο βάτραχος και η ακρίδα, δυο σούπερ ντετέκτιβ»
15.00 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ
17.30 DESIGN 100%
18.15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ: «Παρί Σεν Ζερμέν - Μπορντό»
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΕΛΛΑΔΑ - ΤΕΧΝΗ - ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΣ ΣΤΟ 2004
22.30 ΣΑΝ ΠΑΛΙΟ ΣΙΝΕΜΑ...
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύο αδέλφια, μία αδελφή»
02.30 ΝΟΣΤΟΣ (Ε)
04.00 ΤΟ ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ (Ε)
05.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ (Ε)
06.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ (Ε)
06.00 ΣΚΛΗΡΟΣ ΜΑΧΗΤΗΣ
06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΑΙ ΕΓΩ (Ε)
11.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
12.30 ΤΗΣ ΕΛΛΑΔΟΣ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ «Η κυρία δε με μέλει»
17.00 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε) Ελληνική σειρά
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 & ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 MISSION
22.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ (Συνέχεια)
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.10 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ Ξένη σειρά
02.10 MISSION (E)
03.10 EASY GAME
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος που γνώριζε πολλά»
05.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
11.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είναι μεγάλος ο καημός»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΩΡΑΙΟΙ... ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ
16.00 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ ΤΡΕΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βουλευτίνα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ALPHA
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τζογαδόρος»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ ΙΣΠΑΝΙΚΟΥ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ
01.30 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.30 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΩΡΑΙΟΙ... ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
12.30 HIT PARADE Μουσική εκπομπή
13.15 LIFESTYLE (E)
14.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο κος πτέραρχος»
16.15 TA ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΙΤΑ ΠΑΝΙΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
21.30 ΟΝΕ PIECE: Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΘΑΛΑΣΣΩΝ
23.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΧΩΡΙΣ ΜΟΝΤΑΖ ΙΙ Ενημερωτική εκπομπή
02.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ
03.00 APHRODISIA
03.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό όραμα»
05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 Η ΔΙΨΑ Ελληνική σειρά (Ε)
06.15 Ο ΕΠΙΣΚΕΠΤΗΣ ΤΗΣ ΟΜΙΧΛΗΣ (Ε) Σειρά
07.00 ΟΣΑ ΦΕΡΝΕΙ Η ΩΡΑ (Ε) Ενημερωτική εκπομπή
08.00 ΚΟΚΚΙΝΟ ΦΕΓΓΑΡΙ Ελληνική σειρά (Ε)
09.00 ΜΕ ΔΥΟ ΜΑΜΑΔΕΣ (Ε) Ελληνική σειρά
09.50 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ - ΟΙ ΚΑΛΥΤΕΡΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
11.00 ΕΚΜΕΚ ΠΑΓΩΤΟ (Ε) Ελληνική σειρά
12.00 ΟΙ ΑΥΘΑΙΡΕΤΟΙ (Ε) Ελληνική σειρά
13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 DEBATE Ενημερωτική εκπομπή
15.50 TRACTION Ενημερωτική εκπομπή
16.30 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ
17.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Με το δάχτυλο στο μπουκάλι»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 TO SHOW ΤΩΝ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΩΝ
22.30 ΕΙΣΑΙ ΠΟΛΥ ΑΛΗΤΗΣ ΤΕΛΙΚΑ Ελληνική σειρά
23.20 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 PRIVE (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντιμέτωπη με τον βιαστή μου»
03.00 ΕΡΩΤΑΣ ΚΑΙ ΠΑΘΟΣ (Ε) Ελληνική σειρά
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε) Σειρά
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε) Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ Ξένη σειρά
16.30 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρωταθλητής μαϊμού»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΜΕ ΓΙΑ ΑΛΛΑ
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Βάσιμες υποψίες»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σεξουαλικό κομφούζιο»
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρονικό μιας σκληρής εφηβείας»
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ