15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ Ο Γιάννης Χατζηγεωργίου με τους ρεπόρτερ του «902» αναδεικνύουν τις ουσιαστικές πλευρές των γεγονότων
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ Ο κοινοβουλευτικός έλεγχος της βδομάδας. Με την Ζωή Κούλια
23.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ... με τον συγγραφέα Βαγγέλη Κούτα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
ΠΑΙΔΙΚΑ ΤΟΥ BBC
07.00 ΤΕΛΕΤΑΜΠΙΣ
07.30 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.15 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ (Ε) «Μαξ Φάκτορ»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΙΓΥΠΤΟΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΥΡΑΜΙΔΕΣ (Ε) «Η καθημερινή ζωή στην αρχαία Αίγυπτο»
12.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)
13.00 Η ΕΠΙΒΙΩΣΗ
14.00 ΔΥΣΚΟΛΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
14.30 ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΤΑΞΙΔΕΥΤΕΣ «Σκι στο Ιράν»
15.00 Ο ΟΛΙΒΕΡ ΜΑΓΕΙΡΕΥΕΙ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΤΕΛΙΚΗ ΕΥΘΕΙΑ
19.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ
20.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Ιούλιος Βερν»
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΑΙΓΥΠΤΟΣ ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΙΣ ΠΥΡΑΜΙΔΕΣ «Θάνατος και αθανασία»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
23.45 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Οι άνθρωποι της βροχής»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 10 ΜΕ ΔΥΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΑΛΛΗ ΔΙΑΣΤΑΣΗ
14.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ
14.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.40 OLYMPIC TROPHY
17.50 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάση, σφίξε κι άλλο το ζωνάρι»
20.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΟΝΕΙΡΟ ΗΤΑΝ...
23.00 EUROSTAR VODAFONE
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
08.00 ΣΚΥΛΟΥΠΟΛΗ
08.30 ΤΑ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
09.00 ΔΕΥΤΕΡΑ ΛΥΚΕΙΟΥ - ΑΙΘΟΥΣΑ Β`
09.30 Η ΞΥΠΟΛΥΤΗ ΧΟΡΕΥΤΡΙΑ
10.00 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
18.00 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΕΞΕΛΙΞΕΙΣ
19.00 ΠΕΡΙΜΕΤΡΟΣ
19.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ
19.55 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.40 ΜΕ ΤΑ ΚΡΕΜΜΥΔΑΚΙΑ
22.00 ΔΕΞΙΩΣΗ
23.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γενεαλογία ενός εγκλήματος»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.30 Η ΑΛΛΗ ΜΕΡΑ (Ε)
06.30 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ (Ε)
06.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΟ CBS
06.20 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΠΑΤΕΡ ΗΜΩΝ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
15.45 SUPER GAME
15.50 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1 ΛΕΠΤΟ
23.00 ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΗΣ ΣΥΓΓΝΩΜΗΣ (Ε)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 THE X-FILES
02.30 EASY GAME
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι Γερμανοί του Βορρά»
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΠΑΟΥΛΙΝΑ
16.00 ΜΕΤΑΞΥ ΑΓΑΠΗΣ ΚΑΙ ΜΙΣΟΥΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΜΠΟΡΩ
19.00 ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΦΙΛΕΣ (Ε)
22.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
23.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)
24.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πάμπτωχοι Α.Ε.»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κραυγή της Κίνας»
04.15 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.00 ALTER KIDS
08.45 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.30 ΕΚΛΟΓΕΣ 2004
10.30 GOSSIP (E)
11.30 ΜΠΛΑΚΑΟΥΤ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΑΠΟΚΛΕΙΣΤΙΚΑ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο αχόρταγος»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.45 ΤΟ ΔΙΧΤΥ
20.55 AUTO ALTER
21.00 BEST OF ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ
22.00 CELEBRIIES
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ
02.00 ΤΟ ΔΙΧΤΥ (Ε)
02.45 APHRODISIA
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εικονικός έρωτας»
05.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΑΖΙ
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (Ε)
16.00 ΣΤΗΝ ΚΟΥΖΙΝΑ ΟΛΟΤΑΧΩΣ
16.50 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
22.00 ΑΠΟΣΤΑΣΗ ΑΝΑΠΝΟΗΣ (Ε)
23.00 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΑΠΟ ΣΤΟΜΑ ΣΕ ΣΤΟΜΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο νόμος των παρανόμων»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χτυπημένοι από τον έρωτα»
05.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΩΚΕΑΝΩΝ
06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΛΟΓΙΑ STARάτα
12.00 ΕΧΩ ΘΕΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.20 ΛΑΟΥΡΑ
17.15 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
18.15 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πλουσιόπαιδο»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς έλεος»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δολοφόνος με το δρεπάνι: τα χωράφια του θανάτου»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο επαναστάτης του Αλκατράζ»
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ