15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο αγώνας βόλεϊ της Α΄ ερασιτεχνικής κατηγορίας γυναικών: ΓΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ - ΑΟ ΠΡΟΟΔΕΥΤΙΚΗΣ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
18.30 ΔΕΥΤΕΡΗ ΜΑΤΙΑ Ανασκόπηση των σημαντικότερων γεγονότων της βδομάδας που πέρασε. Επιμέλεια - παρουσίαση: Γιούλη Ασημακοπούλου
19.30 ΜΑΤΙΑ ΡΕΠΟΡΤΕΡ
20.00 ΠΟΛΙΤΙΚΗ ΕΠΙΚΑΙΡΟΤΗΤΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902»
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ (Ε) Ο Γιώργος Μηνάς συνομιλεί με την Χρυσούλα Αραβανή, καθηγήτρια πιάνου, για την πορεία της στο χώρο
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΚΛΑΣΙΚΗ ΜΟΥΣΙΚΗ
08.00 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
11.30 ΜΟΥΣΙΚΗ ΠΑΡΑΔΟΣΗ
12.00 ΟΛΥΜΠΙΑΔΑ 2004: Η ΑΝΤΙΣΤΡΟΦΗ ΜΕΤΡΗΣΗ
13.00 ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
13.30 ΕΥΡΩΚΕΝΤΡΙΚΟΤΗΤΕΣ
14.00 ΚΥΘΗΡΑ: ΜΥΘΟΣ, ΙΣΤΟΡΙΑ ΚΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ
15.00 ΑΝΤΙΘΕΣΕΙΣ
15.30 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ - ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
17.30 ΦΥΣΗ ΚΑΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ Ντοκιμαντέρ
17.45 Η ΕΠΟΧΗ ΤΩΝ ΕΙΚΟΝΩΝ «Γιώργος Λαζόγκας»
18.45 PRE GAME
19.00 ΜΠΑΣΚΕΤ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΟΣ - ΤΕΛΙΚΟΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κάντιλακ Μαν»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΚΛΗΡΩΣΗ ΠΡΟΤΟ - ΤΖΟΚΕΡ
24.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΑΛΛΟΥ
07.00 ΚΑΤΣΕ... ΦΡΟΝΙΜΑ
09.00 ΣΑΒΒΑΤΟΚΥΡΙΑΚΟ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΕΒΔΟΜΗ ΜΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΥΡΩΠΗ EXPRESS (Ε)
16.30 ΠΟΡΤΡΕΤΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΣΤΩΝ
17.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Προοδευτική - Πανηλειακός»
19.00 ΜΟΝΙΤΟΡ
20.00 ΑΠΟΣΤΟΛΗ ΣΤΟ ΔΙΑΣΤΗΜΑ Σειρά
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΕΞΑΝΤΑΣ
23.00 ΑΘΛΗΤΙΚΗ ΚΥΡΙΑΚΗ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΜΑΤΛΟΚ
07.30 ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ (Ε)
08.30 ΘΕΙΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑ
10.00 ΣΥΝΑΥΛΙΑ ΜΟΥΣΙΚΗΣ ΔΩΜΑΤΙΟΥ
11.00 ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΟ ΠΕΔΙΟ
11.30 ΥΠΕΡΑΣΤΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
12.30 ΚΑΘΕ ΤΟΠΟΣ ΚΑΙ ΤΡΑΓΟΥΔΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΡΕΠΟ
15.00 ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗ ΕΠΙΘΕΩΡΗΣΗ
15.30 +10 ΜΕΓΑΛΗ ΔΙΕΥΡΥΝΣΗ
16.00 ΑΓΩΝΑΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ
17.30 DESIGN WORLD
18.00 ΠΕΡΙΠΛΑΝΗΣΗ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ «Τα κάστρα των Ενετών στην Κρήτη»
18.30 ΤΑΞΙΔΙΩΤΕΣ
19.00 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ
19.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΙΕΡΟΔΙΚΕΙΟ Ντοκιμαντέρ
20.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΓΑΛΛΙΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ «Οσέρ - Παρί Σεν Ζερμέν» Απευθείας μετάδοση
22.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3 (Συνέχεια)
01.30 ΕΞΕΛΙΞΗ Σειρά ντοκιμαντέρ
02.30 ΚΑΙΝΟΤΟΜΙΕΣ
06.00 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)
06.50 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
10.30 ΑΠΟΚΡΙΑΤΙΚΑ ΔΡΩΜΕΝΑ ΣΤΗΝ ΠΛΑΚΑ
11.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
12.00 ΣΕ ΦΟΡΜΑ
12.55 SUPER GAME
13.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μεγάλο κόλπο της Γουόλ Στριτ»
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗΣ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.20 ΘΕΑΤΡΟ
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Bulworth»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (συνέχεια)
02.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Jimmy Hollywood»
04.30 EASY GAME
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.30 Η ΚΑΛΗ ΠΕΘΕΡΑ (Ε)
05.45 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA
11.00 ΛΟΓΩ... ΖΩΗΣ
12.00 ΩΡΑΙΟΙ... ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ
13.00 MUSIC MARKET
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
16.00 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ, ΤΡΕΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δασκαλάκος ήταν λεβεντιά»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υπάρχει και φιλότιμο»
23.00 ΕΠΑΓΓΕΛΜΑ ΡΕΠΟΡΤΕΡ LIVE
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΤΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ ΤΩΝ ΦΙΛΑΘΛΩΝ
03.15 ΚΟΛΠΟ GROSSO (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 7 ΗΜΕΡΕΣ ALPHA (Ε)
06.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.15 Η ΠΑΙΔΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ ΤΟΥ ALTER
12.30 ΤΙΤΕΦ
12.15 CELEBRITIES
12.45 BANDSTAND
13.30 LIFESTYLE (E)
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της δεσποινίδος»
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 VIP
22.30 ΚΙΤΡΙΝΟΣ ΤΥΠΟΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι αθάνατοι»
03.00 APHRODISIA
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
05.45 Ο ΔΙΚΟΣ ΜΟΥ ΑΓΓΕΛΟΣ (Ε)
06.15 ΖΟΡΟ: Η ΣΕΙΡΑ
07.00 ΟΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΥΓΕΙΑ (Ε)
08.00 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
08.45 Ο ΘΡΥΛΟΣ ΤΟΥ ΤΑΡΖΑΝ
09.15 ΜΠΑΖ, Ο ΗΡΩΑΣ ΤΟΥ ΓΑΛΑΞΙΑ
09.50 ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.00 ΓΕΛΙΟ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΚΑΜΕΡΑ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκείνο το καλοκαίρι»
13.00 BACKSTAGE
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΚΛΟΓΕΣ MEGA
15.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ματίλντα»
17.55 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τζαναμπέτης»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 SUPER IDOL
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εύφλεκτο θηλυκό»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Barb wire»
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΣΤΟΝ ΕΒΔΟΜΟ ΟΥΡΑΝΟ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
16.30 Ο ΜΑΧΗΤΗΣ ΤΟΥ ΗΛΙΟΥ Σειρά
17.26 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μπετόβεν: το ταξίδι»
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΛΕΟΠΑΤΡΑ Ιστορική σειρά
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο φυλακισμένος»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εξ επαφής»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ