15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Η διαδικασία παρασκευής των υλικών
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.25 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.25... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Επιστήμονες διαφόρων ειδικοτήτων συνομιλούν για θέματα υγείας με την Πόπη Καπετανοπούλου
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Κώστα Καραχάλιο
23.10 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Αυτοσχεδιάζοντας με το λόγο και το έργο σημαντικών ανθρώπων της μουσικής και θεατρικής σκηνής
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ (Διακαναλική εκπομπή)
08.00 ΣΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ
09.00 ΣΤΙΒΟΣ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
12.00 ΙΠΠΑΣΙΑ - ΥΠΕΡΠΗΔΗΣΗ ΕΜΠΟΔΙΩΝ
16.00 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
16.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ
18.00 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΚΑΛΑ (Ε)
19.30 ΣΤΙΒΟΣ - ΤΕΛΙΚΟΙ
23.45 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ (Διακαναλικά)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
08.00 ΣΤΗΝ ΕΚΚΙΝΗΣΗ
08.30 ΚΑΝΟΕ - ΚΑΓΙΑΚ - ΣΠΡΙΝΤ
09.30 ΕΛΛΗΝΟΡΩΜΑΪΚΗ ΠΑΛΗ
13.00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
13.00 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ (Μ)
14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΕΛΛΗΝΟΡΩΜΑΪΚΗ ΠΑΛΗ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ - ΤΕΛΙΚΟΙ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19.30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
20.00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
21.45 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ - ΤΕΛΙΚΟΙ
23.00 ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ (Μ)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 24 ΩΡΕΣ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
06.00 ΛΑΒΕΤΕ ΘΕΣΕΙΣ
09.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
09.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ
10.45 ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
12.00 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΚΑΛΑ
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
14.00 ΜΠΕΪΣΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ - ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
14.30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
16.30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ
17.00 ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ - ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
18.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΝΔΡΩΝ - ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
20.00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ
21.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΝΔΡΩΝ - ΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ
23.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ - ΠΥΓΜΑΧΙΑ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.15 ΛΙΦΤΙΓΚ (Ε)
11.15 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
12.15 ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟ (Ε)
23.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Βαλένθια - Ρεάλ Σαραγόσα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γοητευτικός και επικίνδυνος»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κατηγορώ τους γονείς μου»
05.00 ΟΙ ΑΓΝΟΗΜΕΝΟΙ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ALPHA
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ (Ε)
13.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΙΡΑΝΤΑ
15.50 ΝΙΝΑ
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
18.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
19.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ
22.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)
23.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ, ΤΡΕΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Ε)
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ελευθερώστε το Θιβέτ»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΑΜΑΡΤΙΕΣ ΓΟΝΕΩΝ (Ε)
11.15 ΤΡΑΠΕΖΑ (Ε)
12.00 ΚΑΠΟΥ ΣΕ ΞΕΡΩ (Ε)
13.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.15 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
19.00 ΕΙΣΑΙ ΤΟ ΤΑΙΡΙ ΜΟΥ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
21.40 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά
22.40 ΛΕΝΗ (Ε)
23.40 ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟ (Ε)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
01.15 BAR (E)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αδίστακτοι εραστές»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε) Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.00 ROAD RUΝΝΕR SHOW
10.30 ΔΙΔΥΜΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
11.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
14.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
15.30 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΤΡΑΓΟΥΔΩΝΤΑΣ Σειρά
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ Σειρά
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΔΡΟΣΟΥΛΙΤΕΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμο αδιέξοδο»
24.00 Η ΖΩΗ ΤΟΥ ΛΥΚΟΦΩΤΟΣ Σειρά
01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
03.15 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ