15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.40 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Ποδοσφαιρικοί αγώνες
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΚΟΝΤΑ ΣΤΗΝ ΠΑΡΑΔΟΣΗ Με τον Παντελή Σιούλη
19.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΤΟΥ «902» Επιμέλεια: Παύλος Ρούφας
20.00 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Αυτοσχεδιάζοντας με το λόγο και το έργο σημαντικών ανθρώπων της μουσικής και θεατρικής σκηνής
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.40 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Μουσική, χορός, τραγούδια...
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
09.00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
09.00 ΣΤΙΒΟΣ
12.00 ΙΠΠΑΣΙΑ-Ντρεσάζ
13.30 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ - Ημιτελικοί
13.30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
14.00 ΜΠΑΝΤΜΙΝΤΟΝ - Τελικοί
15.45 ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ - Τελικοί
16.00 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
18.30 ΣΤΙΒΟΣ - Τελικοί
23.15 ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ Τραμπολίνο
23.45 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
08.30 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ - Τελικοί
11.00 ΠΙΝΓΚ ΠΟΝΓΚ - Τελικοί
13.00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
14.00 ΕΚΠΟΜΠΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
16.30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ (Γυναικών)
17.00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ (Τένις)
18.30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ (Ανδρών)
22.00 ΜΠΑΣΚΕΤ (Ανδρών) «Ελλάδα-Αγγόλα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 24ΩΡΕΣ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
06.00 ΛΑΒΕΤΕ ΘΕΣΕΙΣ
09.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
09.00 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
09.00 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
11.30 ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
14.30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
14.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
16.30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ
17.45 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα-Αυστραλία»
18.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΝΔΡΩΝ-ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
19.30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ-ΤΕΛΙΚΟΙ
19.30 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα-Γαλλία»
20.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ «ΗΠΑ-Λιθουανία»
21.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΑΝΔΡΩΝ
23.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΟΙ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
06.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
06.30 RESCUE HEROES
07.00 ΔΡ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
07.50 ΑΡΑΧΤΟΙ ΚΑΙ ΛΑΪΤ (Ε)
08.20 ΕΛΛΗ ΚΑΙ ΑΝΝΑ (Ε)
09.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
09.50 ΕΝΑ ΚΙ ΕΝΑ (Ε)
10.30 ΑΝΩ ΚΑΤΩ (Ε)
11.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
12.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε) Σειρά
15.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ
16.40 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
17.40 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΘΕΑΤΡΙΚΟ ΕΡΓΟ
23.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Ρεάλ Σαραγόσα-Βαλένθια»
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα σύνορα της φαντασίας»
03.30 ΘΗΣΑΥΡΟΦΥΛΑΚΙΟ (Ε)
04.40 MOBILE FUN
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΟΙ ΑΓΝΟΗΜΕΝΟΙ (Ε)
05.40 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)
11.00 MUSIC MARKET (E)
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Λαφίνα»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φιλαράκια για πάντα»
17.00 THIRD WATCH Σειρά
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρίτη και 13»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΑΝΤΙΤ ΚΑΜΕΡΑ (Ε)
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τίμημα της σιωπής»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μάθιου Μπλάκχαρτ»
03.15 MUSIC MARKET (E)
04.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.30 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ
12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
13.00 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
13.30 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μια σταρ στη γειτονιά μας»
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Είσαι στην ΕΟΚ, μάθε για την ΕΟΚ»
23.00 ΤΕΤ Α ΤΕΤ (Ε)
01.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ Σειρά
02.15 APHRODISIA
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικά μαθήματα»
06.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ Ελληνική σειρά (Ε)
07.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ Ελληνική σειρά (Ε)
08.00 HORIZONS Ψυχαγωγική εκπομπή
10.00 Ο ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΥΡΗΣ Ελληνική σειρά (Ε)
11.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπαμπάς μου κι εγώ»
13.00 MEGA STAR Μουσική εκπομπή(Ε)
14.00 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.50 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ Ελληνική σειρά (Ε)
15.50 SUPER IDOL (E)
17.10 POPSTARS (E)
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η εφοπλιστίνα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
22.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ (Ε)
23.00 SURVIVOR (E)
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 SURVIVOR (Συνέχεια)
01.30 BAR (E)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το χρώμα της φιλίας»
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 Η ΔΙΨΑ Ελληνική σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΤΟΝ ΙΛΙΓΓΟ ΤΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ
16.30 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ
17.26 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
18.30 Η ΕΡΓΕΝΙΣΣΑ Αμερικάνικο σόου
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΣΤΕΡΙΣΜΟΣ ΤΗΣ ΠΑΡΘΕΝΟΥ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ερωτικό αντικείμενο του εγκλήματος»
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απρόβλεπτη ντετέκτιβ»
03.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χτύπημα στην καρδιά»
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ