15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Συγκριτική παρουσίαση των κοινωνικών αθλημάτων Α' μέρος
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Η διαδικασία παρασκευής ειδών διακόσμησης
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Ιδρυμα Ευγενίδου - Ιδρυμα Τσαρούχη
18.25 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Οδοιπορικό στο Νομό Ιωαννίνων - Τα Ιωάννινα με τα μάτια των περιηγητών
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.30... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Πόπη Καπετανοπούλου συζητά με την Καίτη μουλοπούλου για τις δερματικές παθήσεις του καλοκαιριού
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή με τον Γιάννη Χατζηγεωργίου
23.10 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου συζητάει με τη Λίλα Καφαντάρη
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.45-09.00 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ (Διακαναλική εκπομπή)
09.00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
09.00 ΙΠΠΙΚΟ ΤΡΙΑΘΛΟ-ΚΡΟΣ ΚΑΝΤΡΙ
09.30 ΜΠΑΝΤΜΙΝΤΟΝ
10.00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ-ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
10.30 ΤΖΟΥΝΤΟ-ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
12.15 ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ - ΣΛΑΛΟΜ
13.30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
14.00 ΜΠΑΝΤΜΙΝΤΟΝ
16.00 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ «Ολλανδία-ΗΠΑ»
17.45 ΤΖΟΥΝΤΟ
19.30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
19.30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ-ΤΕΛΙΚΟΙ
21.00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ-ΓΥΝΑΙΚΩΝ
21.00 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα-Ισπανία»
22.30 ΠΟΛΟ
23.00 ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ «Ενόργανη Γυμναστική»
23.30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
08.30 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
09.00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
10.00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ (Τένις)
11.00 ΠΙΓΚ ΠΟΓΚ
13.00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
17.00 ΠΙΓΚ ΠΟΓΚ
18.30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ-ΤΕΛΙΚΟΙ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΒΟΛΕΪ (ΑΝΔΡΩΝ) «Ελλάδα-Πολωνία»
20.00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
22.00 ΜΠΑΣΚΕΤ (ΑΝΔΡΩΝ) «Ελλάδα-ΗΠΑ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 24 ΩΡΕΣ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
06.00 ΛΑΒΕΤΕ ΘΕΣΕΙΣ
09.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
09.00 ΧΟΚΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
09.30 ΣΟΦΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
11.30 ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα-Ταϊπέι»
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
14.30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
16.30 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
16.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ελλάδα-Ουγγαρία»
16.45 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ «Σερβία-Ιταλία»
17.00 ΣΟΦΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ελλάδα-Ταϊπέι»
18.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ελλάδα-Βραζιλία»
18.45 ΧΟΚΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
19.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ελλάδα-Μεξικό»
22.45 ΠΕΡΙΛΗΨΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ-ΜΠΑΣΚΕΤ «Ισπανία-Αργεντινή»
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.15 ΛΙΦΤΙΓΚ (Ε)
11.15 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
12.15 ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
16.25 SUPER GAME
16.30 KAI OI ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (E)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.50 SUPER GAM
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εκδικητής του Κάνσας»
04.00 MOBIL FUN
04.20 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.00 ΟΙ ΑΓΝΟΗΜΕΝΟΙ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΙΡΑΝΤΑ
15.50 ΝΙΝΑ
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
18.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
19.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ
22.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΖΩΗ (Σ)
23.00 ΜΥΣΤΙΚΑ ΚΑΙ ΛΑΘΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ, ΤΡΕΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι 12 γυναίκες του Φου Μαν Τσου»
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
11.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ
12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ Σειρά
12.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα δίδυμα»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
22.15 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)
00.15 SEX AND THE CITY
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εϊμι και Ισαβέλλα»
02.45 APHRODISIA
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Περίεργοι και αδίστακτοι»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ (Ε)
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ (Ε)
13.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.00 ΤΙ ΨΥΧΗ ΘΑ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΜΩΡΗ (;)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
19.20 Σ' ΑΓΑΠΩ, Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΝΤΑΝΤΑ
21.40 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά
22.40 ΛΕΝΗ (Ε)
23.40 ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟ
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
01.15 BAR (E)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνη ομορφιά»
04.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 Η ΔΙΨΑ (Ε) Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.00 ROAD RUΝΝΕR SHOW
10.30 ΔΙΔΥΜΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
11.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
14.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
15.30 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΤΡΑΓΟΥΔΩΝΤΑΣ Σειρά
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ Σειρά
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 Ο ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το δώρο της θάλασσας»
00.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΕΪ ΦΟΞ
01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.45 ΝΤΕΤΕΚΤΙΒ ΦΑΝΤΑΣΜΑ
03.45 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ