15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Συγκριτική παρουσίαση των κοινωνικών αθλημάτων Β' μέρος
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ, αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΜΙΚΡΟΠΡΟΟΠΤΙΚΗ Ο Γρηγόρης Τραγγανίδας συνομιλεί με τη Ζωή Ξανθοπούλου για τη μικρού μήκους ταινία
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.25 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.30... ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Η Πόπη Καπετανοπούλου συζητάει με τον Δημήτρη Κρεμαστινό για τη στεφανιαία νόσο
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Ενημερωτική, πολιτική εκπομπή. Με τον Κώστα Καραχάλιο
23.30 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Αυτοσχεδιάζοντας με το λόγο και το έργο σημαντικών ανθρώπων της μουσικής και θεατρικής σκηνής
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
09.00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
09.30 ΜΠΑΝΤΜΙΝΤΟΝ
10.00 ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ-ΣΛΑΛΟΜ
10.00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ-ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
10.30 ΤΖΟΥΝΤΟ-ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
13.30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
14.00 ΜΠΑΝΤΜΙΝΤΟΝ
16.30 ΤΖΟΥΝΤΟ-ΤΕΛΙΚΟΙ
16.30 ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ
18.30 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ «Ολλανδία-ΗΠΑ»
19.30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
19.30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ-ΤΕΛΙΚΟΙ
21.00 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα-Αίγυπτος»
23.00 ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ «Τζούντο»
23.30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ (Διακαναλικά)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
09.00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
09.00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
11.00 ΠΙΓΚ ΠΟΝΓΚ
13.00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
16.30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17.00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ (Τένις)
18.00 ΠΙΓΚ ΠΟΓΚ
18.30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ-ΤΕΛΙΚΟΙ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΑΝΔΡΩΝ
20.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα-Λιθουανία»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 24 ΩΡΕΣ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
06.00 ΛΑΒΕΤΕ ΘΕΣΕΙΣ
09.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
09.00 ΧΟΚΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
09.00 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
09.30 ΣΟΦΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
10.45 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ «ΗΠΑ-Ουγγαρία»
11.15 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ «Ιταλία-Ισπανία»
12.00 ΣΟΦΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ελλάδα-ΗΠΑ»
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
14.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
14.30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ «ΗΠΑ-Αυστραλία»
16.30 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ
16.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ελλάδα-Κίνα»
16.300 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
17.00 ΣΟΦΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18.00 ΧΟΚΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
19.30 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα-Αργεντινή»
21.00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
23.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ - ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ «Ρωσία-ΗΠΑ»
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.15 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
11.15 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
12.15 ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΤΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
02.20 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αυτοί που έμειναν ζωντανοί»
04.30 MOBILE FUN
04.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.20 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ALPHA
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΑΡΙΑ (Ε)
15.50 ΝΙΝΑ
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
18.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
19.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΤΡΑ - ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)
22.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ, ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)
23.00 CANDID CAMERA (E)
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κίνδυνος στον παράδεισο»
03.00 ΕΠΙ ΤΟΥ ΚΑΝΑΠΕΩΣ (Ε)
04.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.15 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
11.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ
12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ Σειρά
12.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι είδε η Φιλιππινέζα»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
22.15 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)
00.15 SEX AND THE CITY
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τελευταίος χορός»
02.45 APHRODISIA
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η κόρη του έρωτα»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ (Ε)
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ (Ε)
13.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.00 ΤΙ ΨΥΧΗ ΘΑ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΜΩΡΗ (;)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
19.20 Σ' ΑΓΑΠΩ, Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
21.40 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε) Σειρά
22.40 ΛΕΝΗ (Ε)Σειρά
23.40 ΜΕ ΘΕΑ ΣΤΟ ΠΕΛΑΓΟ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
01.15 BAR (E)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «200 τσιγάρα»
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε) Σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ROAD RUNNER SHOW
10.30 ΔΙΔΥΜΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
11.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
14.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ Σειρά
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 Ο ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς φραγμούς»
00.15 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΕΪ ΦΟΞ
01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
02.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΟΙ ΡΕΠΟΡΤΕΡ Σειρά
03.45 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
04.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ