15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Σύγχρονοι Ολυμπιακοί Αγώνες
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ και αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και τον κόσμο, με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Η αρχιτεκτονική
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ Εθνικό κέντρο τεκμηρίωσης - Σπαθάρειο Μουσείο Θεάτρου Σκιών
18.25 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902» Η ιστορία του σιδηροδρόμου
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
23.30 ΕΛΛΗΝΩΝ ΜΟΥΣΑ ΛΑΪΚΗ Με τον Γιάννη Λεμπέση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
09.00 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
09.00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
09.30 ΜΠΑΝΤΜΙΝΤΟΝ Απευθείας μετάδοση
10.00 ΙΠΠΙΚΟ ΤΡΙΑΘΛΟ - ΝΤΡΕΣΑΖ
10.00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Προκριματικοί
10.30 ΤΖΟΥΝΤΟ - Προκριματικοί
13.30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ Απευθείας μετάδοση
14.00 ΜΠΑΝΤΜΙΝΤΟΝ Απευθείας μετάδοση
16.00 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ελλάδα - Κορέα»
17.30 ΤΖΟΥΝΤΟ - Τελικοί
18.30 ΜΠΑΝΤΜΙΝΤΟΝ
19.30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
19.30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - Τελικοί
21.15 ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΕΣ ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ - Τελικός
21.30 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ρωσία - Κούβα»
23.00 ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
08.30 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ
09.00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
10.00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ (Τένις)
11.00 ΠΙΓΚ ΠΟΓΚ
13.00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ
16.00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
16.00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Απευθείας μετάδοση
16.30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ (Γυναικών)
17.00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ (Τένις)
18.00 ΠΙΓΚ ΠΟΓΚ
18.45 ΞΙΦΑΣΚΙΑ - Τελικοί
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ (Ανδρών)
22.00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Απευθείας μετάδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 24 ΩΡΕΣ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
06.00 ΛΑΒΕΤΕ ΘΕΣΕΙΣ
09.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
09.00 ΧΟΚΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
09.30 ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
09.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ
11.30 ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ
14.30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
16.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα - Γαλλία»
16.30 ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ελλάδα - Καζακστάν»
18.00 ΧΟΚΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18.30 ΣΟΦΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ελλάδα - Ιταλία»
19.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ
20.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ελλάδα - Βραζιλία»
20.30 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ - Τελικοί
23.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ «Ελλάδα - Κούβα»
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.15 ΛΙΦΤΙΓΚ (Ε)
11.15 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
12.15 ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΕΙΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (E)
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.40 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ (Ε)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΣΕ ΕΠΤΑ ΗΜΕΡΕΣ
02.20 SURVIVOR
03.20 MOBILE FUN
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.20 ΟΙ ΑΓΝΟΟΥΜΕΝΟΙ (Ε)
05.20 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ (Ε)
13.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΙΡΑΝΤΑ (Ε)
15.50 ΝΙΝΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
18.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ (Ε)
19.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΑΤΡΑ ΒΕΝΕΤΙΑ (Ε)
22.00 ΜΙΑ ΑΓΑΠΗ ΜΙΑ ΖΩΗ (Ε)
23.00 ΟΛΑ 2004
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΑΧ ΚΑΙ ΝΑ 'ΞΕΡΕΣ (Ε)
02.15 ΕΙΚΟΝΕΣ (Ε)
03.15 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
11.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ
12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
12.55 ΤΡΩΩ ΥΓΙΕΙΝΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παντρεμένος με πεθερά»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
22.15 ΑΫΠΝΙΕΣ (Ε)
00.15 SEX AND THE CITY
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οικογένεια δολοφόνων»
02.45 APHRODISIA Σειρά
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ερωτικό όραμα»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ (Ε)
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ (Ε)
13.00 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
17.00 ΤΙ ΨΥΧΗ ΘΑ ΠΑΡΑΔΟΣΕΙΣ ΜΩΡΗ; (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ (Ε)
19.20 Σ' ΑΓΑΠΩ, Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε)
21.40 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
22.00 ΛΕΝΗ (Ε) Σειρά
23.40 ΜΕ ΘΕΑ ΤΟ ΠΕΛΑΓΟ (Ε)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Συνέχεια)
01.15 BAR (Ε)
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 YOUNG AMERICANS
04.30 ART ATTACK
05.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
10.00 ROAD RUNNER SHOW
10.30 ΔΙΔΥΜΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
11.10 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
14.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
15.30 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΤΡΑΓΟΥΔΩΝΤΑΣ
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 Ο ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κλωνοποιημένο παιδί»
24.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΕΪ ΦΟΞ
01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΕΙΔΙΚΗ ΟΜΑΔΑ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Οι άλλοι»
03.15 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ