15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ρεπορτάζ & αναλύσεις για την αθλητική επικαιρότητα στην Ελλάδα και στον κόσμο. Με τον Κώστα Χατζόπουλο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Η διαδικασία παρασκευής υλικών
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ Οι ειδήσεις της μέρας και οι ειδήσεις στη νοηματική
18.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.25 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα διεθνή γεγονότα. Με την Αννα Μπαλλή
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
23.00 ΣΤΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ Ο Βαγγέλης Κούτας, συζητάει με την Λότη Πέτροβιτς για το νέο της βιβλίο
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
09.00 ΣΤΙΒΟΣ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ ΚΑΙ ΤΕΛΙΚΟΙ
12.00 ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ - ΣΛΑΛΟΜ
13.30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
14.00 ΜΠΑΝΤΜΙΝΤΟΝ
14.00 ΤΖΟΥΝΤΟ-ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
15.45 ΤΟΞΟΒΟΛΙΑ-ΤΕΛΙΚΟΙ
16.00 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ελλάδα - Βραζιλία»
18.00 ΤΖΟΥΝΤΟ-ΤΕΛΙΚΟΣ
19.30 ΣΤΙΒΟΣ-ΤΕΛΙΚΟΣ
19.30 ΣΤΙΒΟΣ-ΤΕΛΙΚΟΙ
23.30 ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
09.00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
09.00 ΙΠΠΑΣΙΑ ΝΤΡΕΖΑΖ
10.00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ - ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
11.00 ΠΙΓΚ-ΠΟΓΚ Τελικοί
13.00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
17.00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ (Τένις)
18.00 ΠΙΓΚ-ΠΟΓΚ
18.30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ-ΤΕΛΙΚΟΙ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20.00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 24 ΩΡΕΣ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
06.00 ΛΑΒΕΤΕ ΘΕΣΕΙΣ
09.00 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
09.00 ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
09.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
09.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
09.30 ΣΟΦΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
11.30 ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ
12.45 ΒΟΛΕΪ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
14.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα-Βραζιλία»
16.30 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ
16.45 ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17.00 ΣΟΦΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ελλάδα-Αυστραλία»
18.00 ΠΟΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ «Ελλάδα-Αυστραλία»
18.30 ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα-Αυστραλία»
19.00 ΣΟΦΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
19.30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ-ΤΕΛΙΚΟΙ
19.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ
20.00 ΜΠΑΣΚΕΤ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
20.00 ΧΟΚΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
22.00 ΤΡΑΜΠΟΛΙΝΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
23.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ «Προημιτελικά Ποδοσφαίρου Γυναικών»
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
06.00 ΔΕΣΠΟΙΝΙΣ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ (Ε)
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
10.15 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
11.15 ΒΟΤΚΑ ΠΟΡΤΟΚΑΛΙ (Ε)
12.15 ΣΑΝ ΤΟ ΣΚΥΛΟ ΜΕ ΤΗ ΓΑΤΑ (Ε)
13.05 SUPER GAME
13.15 ΝΤΑΝΤΑ ΓΙΑ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΔΟΥΛΙΕΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
15.30 ΙΔΙΑΙΤΕΡΑ ΓΙΑ ΚΛΑΜΑΤΑ (Ε)
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.45 SUPER GAME
17.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ (Ε)
18.40 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
19.20 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
22.00 ΕΛΛΑΣ ΤΟ ΜΕΓΑΛΕΙΟ ΣΟΥ (Ε)
23.00 ΟΙ ΣΤΑΒΛΟΙ ΤΗΣ ΕΡΙΕΤΑΣ ΖΑΪΜΗ (Ε)
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η προφητεία Νο 2»
02.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι τρομοκράτες»
04.15 MOBILE FUN
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.20 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΛΩΣ ΤΟΥΣ
13.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΙΡΑΝΤΑ
15.50 ΝΙΝΑ
16.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΧΟΡΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗ ΣΙΩΠΗ (Ε)
18.00 ΘΑ ΣΕ ΔΩ ΣΤΟ ΠΛΟΙΟ (Ε)
19.00 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τζαναμπέτης»
23.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πίσω πόρτα»
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαβολικές ψυχές»
03.30 MUSIC MARKET (E)
04.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.45 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
11.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ Σειρά
12.00 ΑΝΤΖΕΛΙΚΑ ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ Σειρά
12.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ (Ε)
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελά κανάλια»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (Ε)
22.15 ΑΫΠΝΙΕΣ
00.15 SEX AND THE CITY Κοινωνική σειρά
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φονικό ένστικτο»
02.45 APHRODISIA Σειρά
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα των ονείρων μου»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ (Ε)
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ (Ε)
13.10 ΡΕΤΙΡΕ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
16.00 ΤΟ ΣΗΜΑΔΙ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε) Σειρά
17.00 ΤΙ ΨΥΧΗ ΘΑ ΠΑΡΑΔΩΣΕΙΣ ΜΩΡΗ; (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.50 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.20 Σ' ΑΓΑΠΩ, Μ' ΑΓΑΠΑΣ (Ε)
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ (Ε) Σειρά
21.40 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ (Ε)
22.40 ΛΕΝΗ (Ε) Σειρά
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΛΕΝΗ (Συνέχεια)
01.15 BAR (Ε)
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σάντραχ»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 VOUNG AMERICANS
05.30 ART ATTACK Αγγλική σειρά
06.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
11.00 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 Η ΑΔΕΛΦΗ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
14.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
15.30 ΤΑ ΠΟΥΛΙΑ ΠΕΘΑΙΝΟΥΝ ΤΡΑΓΟΥΔΩΝΤΑΣ Σειρά
16.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.40 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.50 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «2001: Τα οπίσθια του Διαστήματος»
24.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΗΣ ΣΙΝΤΝΕΪ ΦΟΞ
01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 Ο ΑΟΡΑΤΟΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
03.15 ΣΤΗ ΛΕΩΦΟΡΟ ΤΟΥ ΜΕΛΡΟΟΥΖ
04.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ