15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.40 ΜΠΟΛΕΚ, ΛΟΛΕΚ & ΡΕΞ
15.00 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας της Δ' Εθνικής Κατηγορίας, μεταξύ των ομάδων «Αθηναϊκός - Τερψιθέα»
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Κουβανέζικη μουσική
20.15 ΑΠΟΨΕ ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΥΜΕ Η Σοφία Αδαμίδου συζητάει με τον Γιάννη Λεμπέση
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Συναυλία Μίλτου Πασχαλίδη στο Θέατρο Βράχων
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΚΑΤΑΘΕΣΕΙΣ Ο Γιώργος Μηνάς με τον συνθέτη και κιθαρίστα Λεωνίδα Κανάρη
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
09.00 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
09.00 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ-ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ-ΤΕΛΙΚΟΙ
09.30 ΜΠΑΝΤΜΙΝΤΟΝ
10.00 ΙΠΠΙΚΟ ΤΡΙΑΘΛΟ-ΝΤΡΕΣΑΖ
10.00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ-ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
10.30 ΤΖΟΥΝΤΟ-ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
13.30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ-ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
14.00 ΜΠΑΝΤΜΙΝΤΟΝ
16.30 ΜΠΑΣΚΕΤ-ΑΝΔΡΩΝ «Αργεντινή-Σερβία»
18.30 ΜΠΑΝΤΜΙΝΤΟΝ
19.30 ΠΥΓΜΑΧΙΑ-ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
19.30 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ-ΤΕΛΙΚΟΙ
21.30 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα-Γερμανία»
22.45 ΤΟ ΑΘΛΗΜΑ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
23.30ΡΑΝΤΕΒΟΥ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ (Διακαναλικά)
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
08.00 ΚΩΠΗΛΑΣΙΑ-ΠΡΟΚΡΙΜΑΤΙΚΟΙ
09.00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
10.00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ - ΤΕΝΙΣ
11.00 ΠΙΓΚ-ΠΟΓΚ
13.00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΑ ΡΑΝΤΕΒΟΥ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ-ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΑ ΟΔΟ
16.30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ-ΤΕΛΙΚΟΙ (Γυναικών)
17.00 ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗ (Τένις)
18.00 ΠΙΓΚ-ΠΟΓΚ
18.30 ΞΙΦΑΣΚΙΑ - ΤΕΛΙΚΟΙ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
20.00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ-ΤΕΛΙΚΟΙ ΑΝΔΡΩΝ
20.00 ΜΠΑΣΚΕΤ(Ανδρών) «ΗΠΑ - Πουέρτο Ρίκο»
22.00 ΜΠΑΣΚΕΤ (Ανδρών) «Ελλάδα-Αυστραλία»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 24 ΩΡΕΣ
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
06.00 ΛΑΒΕΤΕ ΘΕΣΕΙΣ
09.00 ΧΟΚΕΪ ΑΝΔΡΩΝ
09.30 ΣΟΦΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
10.00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
11.30 ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ
12.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
14.30 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
17.00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
18.30 ΠΟΛΟ ΑΝΔΡΩΝ «Σερβία-Ουγγαρία»
19.30 ΒΟΛΕΪ ΑΝΔΡΩΝ «Ελλάδα-Τυνησία»
21.00 ΕΝΟΡΓΑΝΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
23.00 ΠΕΡΙΛΗΨΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΟ ΜΑΤΣ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ-ΜΠΕΪΖΜΠΟΛ «Ελλάδα-Ολλανδία»
02.00 ΕΠΑΝΑΛΗΨΕΙΣ ΜΕΤΑΔΟΣΕΩΝ
06.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
06.30 RESCUE HEROES
07.00 Δρ. ΚΟΥΙΝ: ΜΟΝΗ ΣΤΗΝ ΑΓΡΙΑ ΔΥΣΗ
07.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Anastasia»
09.00 ΛΙΦΤΙΝΓΚ (Ε)
10.30 ΑΝΩ-ΚΑΤΩ (Ε)
11.15 ΣΟΦΙΑ ΟΡΘΗ (Ε)
12.00 ΓΙΑ ΜΙΑ ΓΥΝΑΙΚΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΥΤΟΚΙΝΗΤΟ (Ε)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 Η ΑΓΑΠΗ ΗΡΘΕ ΑΠΟ ΜΑΚΡΙΑ (Ε)
15.40 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 FAME STORY IN CONCERT (E)
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1
21.00 ΘΕΑΤΡΟ «Big sister»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 FAME STORY ME ΡΥΘΜΟ (Συνέχεια)
02.45 ΣΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΦΑΝΤΑΣΙΑΣ
04.45 MOBILE FUN
05.00 ΟΙ ΑΓΝΟΗΜΕΝΟΙ (Ε)
05.40 ΜΠΟΡΩ (Ε)
06.45 ΠΡΩΙΝΕΣ ΣΕΛΙΔΕΣ
10.00 ΩΡΑΙΟΙ... ΩΣ ΕΛΛΗΝΕΣ
11.00 ΕΙΚΟΝΕΣ
12.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλέντι, λεφτά κι αγάπη»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
17.00 THIRD WATCH
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χριστίνα»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υποβρύχιο Παπανικολής»
23.00 ΕΝΑΣ ΤΡΕΛΟΣ, ΤΡΕΛΟΣ ΠΛΑΝΗΤΗΣ (Ε)
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΕΚΠΟΜΠΗ ΓΙΑ ΤΗ ΦΟΡΜΟΥΛΑ 1
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συμμορία των πόλεων»
03.30 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 ΜΠΟΡΩ (E)
06.30 ALTER KIDS
11.00 ΜΑΓΚΑΪΒΕΡ
12.00 ΑΝΖΕΛΙΚΑ, ΤΟ ΚΟΡΙΤΣΙ ΤΟΥ ΠΑΘΟΥΣ
13.00 ΣΟΒΑΡΟΤΗΣ ΜΗΔΕΝ (Ε)
13.30 ΜΗΤΣΙ-ΧΩΣΤΑ (E)
14.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Καμικάζ τσαντάκιας»
16.15 ΤΑ ΠΑΡΑΤΡΑΓΟΥΔΑ (Ε)
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Λίζα το 'σκασε»
23.00 ΤΕΤ Α ΤΕΤ (Ε)
01.15 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
02.15 APHRODISIA Σειρά
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το σύμπλεγμα»
06.00 ΣΤΗΝ ΚΟΨΗ ΤΟΥ ΞΥΡΑΦΙΟΥ (Ε)
07.00 ΕΝΟΧΗ ΑΓΑΠΗ (Ε)
08.00 HORIZONS
10.00 O ΚΑΚΟΣ ΒΕΖΙΡΗΣ (Ε)
11.00 ΒΕΝΤΕΤΑ (Ε)
12.00 ΤΖΙΒΑΕΡΙ (Ε)
13.00 BACKSTAGE (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
15.50 SUPER IDOL (E)
17.10 POPSTARS (E)
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.20 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άντρας της γυναίκας μου»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Δήμος απ' τα Τρίκαλα»
22.50 SURVIVOR (E)
00.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 SURVIVOR (Συνέχεια)
02.00 BAR (E)
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΓΚ
04.00 Η ΔΙΨΑ (Ε)
06.15 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΣΕΙΡΕΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΚΙΛΜΟΡ
14.30 ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ
15.30 ΣΤΟΝ ΙΛΙΓΓΟ ΤΟΥ ΚΙΝΔΥΝΟΥ
16.30 ΜΑΓΙΣΣΑ ΤΙΜΩΡΟΣ
17.26 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.30 ΛΑΡΓΚΟ ΓΟΥΙΝΤΣ
18.30 Η ΕΡΓΕΝΙΣΣΑ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γέφυρες του Μάντισον»
23.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμισταντ»
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φράνσις, μια αδέσμευτη γυναίκα»
05.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ