07.00 ΕΝ...ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
10.30 ΤΗΛΕΠΩΛΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.00 ΤΕΧΝΟΜΟΡΦΕΣ Επαγγέλματα, κατεργασία της ύλης και κατασκευές
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
18.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
19.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ
20.30 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
22.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή μουσική από ελληνικά συγκροτήματα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ Καλή μουσική από ελληνικά συγκροτήματα
01.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
03.30 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή
04.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
07.00 ΤΑ ΔΙΔΥΜΑΚΙΑ
07.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΜΥΘΟΛΟΓΙΑ
08.00 ΚΟΥΚΛΟΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΠΟΛΥΣΠΟΡΙΑ
10.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
10.10 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΚΛΑΣΙΚΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ (Ε) «Τζιν Χάρλοου»
11.10 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) «Μεξικό: Από την ανεξαρτησία στο Αλαμο»
12.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
13.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ (Ε) «Κώστας Γαβράς»
14.00 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
14.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
15.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ Σειρά
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΔΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ
18.50 ΤΟ ΦΩΣ ΤΟΥ ΑΠΟΛΛΩΝΑ ΛΑΜΠΕΙ
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.15 ΑΦΙΕΡΩΜΑ ΣΤΟΝ ΜΑΝΟ ΛΟΪΖΟ
20.00 ΤΑΞΙΔΙ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Ζιμπάμπουε - Ζάμπια»
21.00 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Νίκολας Κέιτζ»
22.00 ΙΣΤΟΡΙΑ «Μεξικό: Η μάχη για τη Βόρειο Αμερική»
22.55 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΣΥΓΧΡΟΝΟΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΣ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΣ «Σταγόνα στον ωκεανό»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.10 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 P-R
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα κωθώνια του θρανίου»
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 PREGAME
21.45 CHAMPIONS LEAGUE: «Μονακό - Ολυμπιακός»
23.45 CHAMPIONS NET
24.00 CHAMPIONS LEAGUE: «Γιουβέντους - Μπάγερν Μονάχου» (Μ)
02.00 HIGH LIGHTS
07.30 ΤΑ ΔΕΛΦΙΝΑΚΙΑ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥΣ
08.00 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΚΙ ΕΝΑΝ ΚΑΙΡΟ... ΟΙ ΕΦΕΥΡΕΤΕΣ
08.30 ΤΑ ΡΑΚΟΥΝ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ «Η μικρή καλύβα»
11.30 Η ΓΕΝΝΗΣΗ ΤΗΣ ΕΥΡΩΠΑΪΚΗΣ ΕΝΩΣΗΣ
12.00 ΠΑΙΔΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ «Διαμορφώνομαι»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.30 Η ΜΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ «Η Αντέλ και η ιστορία της»
17.00 Η ΟΔΟΣ ΤΩΝ ΥΔΑΤΩΝ
18.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.50 ΚΑΙΡΟΣ
20.00 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΕΣ ΕΙΚΟΝΕΣ
21.30 ΜΑΚΡΙΝΕΣ ΦΙΛΙΕΣ
21.40 ΣΤΟΧΟΣ ΤΟ 2004
22.00 BLUES ALIVE
23.00 ΤΟ «ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ» ΣΤΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λόρδος Μαουντμπάτεν: Ο τελευταίος αντιβασιλέας»
02.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ (Ε)
04.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.50 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1
14.00 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ
16.25 SUPER GAME
16.30 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
18.10 SUPER GAME
18.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.15 Η ΛΑΜΨΗ
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ-1
21.00 ΣΟΛΟ ΚΑΡΙΕΡΑ
22.00 FAME STORY
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γυναίκα από πάνω»
01.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 Ο ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
02.30 MOBILE FUN
02.50 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η μέρα της σφαγής»
05.10 ΣΥΓΚΑΤΟΙΚΟΙ ΣΤΗΝ ΤΡΕΛΑ (Ε)
05.40 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.45 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟ ΚΟΥΣ - ΚΟΥΣ
13.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.50 ΜΙΡΑΝΤΑ
15.45 ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ, ΑΜΑΡΤΙΑ ΜΟΥ
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΘΕΛΟΥΝ ΟΙ ΓΥΝΑΙΚΕΣ
18.00 ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΠΡΟΣΛΑΜΒΑΝΕΣΤΕ
19.00 ΔΙΠΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΛΑ ΣΤΗΝ ΤΑΡΑΤΣΑ
21.45 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΙΣ... ΚΟΛΑ
22.45 ΑΚΡΟΒΑΤΩΝΤΑΣ
23.45 ΠΡΟΣΩΠΑ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 EUROGOAL
01.45 THE LAZARUS MAN
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κοντά στο τέλος»
04.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
05.00 ΠΑΡΑΠΛΗΡΟΦΟΡΗΣΗ (Ε)
06.30 ALTER KIDS
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.55 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.45 TOP SECRET
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.35 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αρέσω και κυκλοφορώ»
18.30 TOP SECRET - ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΕΚΔΟΣΗ
19.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η Λίζα το 'σκασε»
23.00 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
01.30 SEX AND THE CITY
02.15 APHRODISIA
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
05.15 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
07.30 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8.00
10.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΒΕΦΑΣ
11.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΝΤΟΛΤΣΕ ΒΙΤΑ (Ε)
16.15 ΦΤΩΧΗ ΜΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΚΑΙ ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.40 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.20 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Η ΝΤΑΝΤΑ
21.40 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ
22.40 ΜΕΤΡΑΩ ΣΤΙΓΜΕΣ
23.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Angel eyes»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
02.00 SURVIVOR II (Ε)
03.00 ΤΥΧΕΡΗ ΕΚΔΟΣΗ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.30 Η ΔΙΨΑ (Ε)
06.15 ΜΕΣΑ ΚΑΙ ΕΞΩ
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.15 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ
16.30 ΛΟΥΙΖΑ, Η ΚΟΡΗ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥΡΟΥ Σειρά
17.30 ΙΕΡΟ ΠΑΘΟΣ
18.30 ΜΟΝΟΜΑΧΟΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Γλυκός Νοέμβρης» Α` τηλεοπτική προβολή
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Για την τιμή των όπλων»
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό μιας κοπέλας» Α` τηλεοπτική προβολή
03.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ