Αγαπημένα τραγούδια από την έντεχνη και τη ροκ σκηνή, ελληνική και διεθνή, ερμηνεύουν ο Βασίλης Νάτσικας και οι «Γαλάτες», σήμερα (11 μ.μ.), στο «Οξυγόνο live» (Βούρβαχη και Κορυζή 4 -μεταξύ Καλλιρρόης και Συγγρού, Ν. Κόσμος, τηλ. 210.9240.740). Πρόκειται για νεανική παρέα εξαίρετων μουσικών, η οποία ξεσηκώνει και διασκεδάζει με ένα πρόγραμμα ποιοτικό και καλοδουλεμένο. Μαζί τους η Μαρία Μάκρη. Με τη σημερινή βραδιά το «Οξυγόνο» αποχαιρετά, για φέτος, τους φίλους του.