07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρά ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
23.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Πολιτική, ενημερωτική εκπομπή. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΦΥΛΑΚΕΣ ΤΟΥ ΔΑΣΟΥΣ
07.30 ANIMAL ANTICS
08.00 PB & J OTTER
08.20 ΑΓΓΛΙΚΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ
08.30 Η ΠΑΡΕΑ ΤΗΣ ΤΖΟΤΖΟ
09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.30 ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ: ΣΥΓΧΡΟΝΟ ΧΟΛΙΓΟΥΝΤ «Λάιζα Μινέλι» Β΄ μέρος
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΚΑΤΑΚΤΗΤΕΣ «Η μεγαλύτερη νίκη του Ναπολέοντα»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
13.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ Σειρά
15.00 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ Σειρά
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ Σειρά
18.45 ΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΣΤΟΝ 20ό ΑΙΩΝΑ
19.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ - ΚΥΠΕΛΛΟ ΕΛΛΑΔΑΣ: «Αιγάλεω - Ακράτητος». Σημείωση: Στις 19.00 θα μεταδοθεί με κρόουλ η κλήρωση του Λαϊκού Λαχείου
21.00 ΠΑΝΕΥΡΩΠΑΪΚΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟΥ ΠΑΤΙΝΑΖ «Σύντομο - Ζευγάρια»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΟΡΥΦΑΙΕΣ ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΝΕΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ «Η γυναίκα που έβλεπε όνειρα»
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ Σειρά
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.00 DISNEY: ΚΛΑΣΙΚΑ ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
19.10 Ο ΜΙΚΙ ΚΑΙ Η ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ
19.30 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Vanilla sky»
00.30 FOCUS
01.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.45 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΑΝΤΑΜΣ
07.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ (Ε)
08.15 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ (Ε)
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ (Ε)
11.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΟΙΝΟΠΟΙΙΑΣ «Οι φυσαλίδες της φήμης»
12.00 ΟΙ ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΓΗΣ
12.30 ΠΡΟΟΡΙΣΜΟΙ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.50 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
16.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.15 ΖΟΡΟ Σειρά
16.40 ΝΗΣΤΙΚΟ ΑΡΚΟΥΔΙ
17.00 ΚΑΡΜΕΛΙΤΑ Σειρά
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
21.30 ΕΠΙ ΤΡΟΧΩΝ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το γκαράζ της απάτης»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 Η ΠΡΟΒΑ ΤΗΣ ΑΠΟΚΑΛΥΨΗΣ Ντοκιμαντέρ
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.00 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
16.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 30 ΜΕΡΕΣ ΑΓΩΝΙΑΣ
21.50 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Con air»
00.10 ΑΠΟΚΑΛΥΨΕΙΣ
02.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.30 ΑΛΙ ΜΑΚ ΜΠΙΛ Σειρά
03.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.15 MOBILE FUN
04.50 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ
05.30 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΟΔΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΥ 7
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΑΛ ΤΣΑΝΤΙΡΙ ΝΙΟΥΖ
21.50 ΚΙΝΟΥΜΕΝΗ ΑΜΜΟΣ
22.50 ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ
23.50 ΑΝΤΙΓΝΩΜΙΕΣ
01.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.00 ΣΤΗΝ ΕΝΤΑΤΙΚΗ
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
06.30 ALTER KIDS
08.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.00 ΠΡΩΙΝΟ GOSSIP
09.45 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΥΓΕΙΑΣ
10.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ (Ε)
11.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.15 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ (Ε)
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΟΥΛΙΝΑ
15.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
16.00 Η ΛΙΜΝΗ ΤΩΝ ΣΤΕΝΑΓΜΩΝ Σειρά
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.50 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σεξοκυνηγός»
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μιας πεντάρας νιάτα»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.15 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Baader»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ ΜEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.00 ΕΙΜΑΣΤΕ ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
16.10 ΔΕΚΑ ΛΕΠΤΑ ΚΗΡΥΓΜΑ (Ε)
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΑΤΑΙΡΙΑΣΤΟΙ
21.50 ΕΠΤΑ ΘΑΝΑΣΙΜΕΣ ΠΕΘΕΡΕΣ
22.50 ΕΠΑΦΗ
23.50 ΟΙ ΦΑΚΕΛΟΙ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζώνη του μέλλοντος»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.40 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θύτης ή θύμα»
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΡΩΞΑΝΗ, ΜΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΗ ΓΥΝΑΙΚΑ Σειρά
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE
18.45 ΛΟΪΣ ΚΑΙ ΚΛΑΡΚ Σειρά
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η πόλη των αγγέλων»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Rock star»
01.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ: ΑΣΤΥΝΟΜΙΚΕΣ ΙΣΤΟΡΙΕΣ Σειρά
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χερσπρέι»
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απίθανες περιπέτειες στο νησί του Πατουσάν»
06.15 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΑ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD Ο.Κ. Εκπομπή με το Θέμη Γεωργαντά
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD