07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ «902» Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, ειδήσεις, εφημερίδες, ρεπορτάζ, έρευνες, αθλητικές ειδήσεις
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΣΤΙΣ 3 Ολοκληρωμένη καταγραφή της επικαιρότητας από τη σκοπιά των εργαζομένων, με άποψη και εγκυρότητα
16.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ, Λόλεκ, Ρέξι
17.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
17.40 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
18.10 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Τεχνομορφές: Ελληνικά ντοκιμαντέρ για την Τέχνη
18.45 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ Ολες οι νεότερες εξελίξεις στο χώρο της Υγείας, με καλεσμένους που μας συμβουλεύουν για τις διάφορες παθήσεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Πόπη Καπετανοπούλου
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
20.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
21.00 Ο «902» ΠΑΕΙ ΣΙΝΕΜΑ Ελληνικές και ξένες κινηματογραφικές ταινίες
23.00 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Σύγχρονος πολιτισμός και παράδοση
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
06.45 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
07.40 ANIMAL ANTICS
08.00 ΓΟΥΙΝΙ ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ
08.30 PB & J OTTER
09.00 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
09.30 ΙΜΑΛΑΪΑ
10.30 ΒΙΟΓΡΑΦΙΕΣ «Αντι Γουόρχολ»
11.15 ΙΣΤΟΡΙΑ: ΣΥΓΧΡΟΝΑ ΘΑΥΜΑΤΑ «Ο ηλεκτρονικός υπολογιστής»
12.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΦΛΟΡΙΣΙΕΝΤΑ, Η ΣΥΓΧΡΟΝΗ ΣΤΑΧΤΟΠΟΥΤΑ
15.15 ΑΝΥΠΟΤΑΚΤΕΣ ΚΑΡΔΙΕΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΒΟΛΕΪ - ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Α1 ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ PLAY OFF «Παναθηναϊκός - Ορεστιάδα»
20.00 ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΡΑΛΙ
21.00 ΠΑΡΑΒΑΣΗ
22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ «Ο μυστικός πόλεμος: ο ρόλος της Μ. Βρετανίας στην Αντίσταση και στον Εμφύλιο Πόλεμο»
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΔΡΟΜΟΙ «Λουκία»
01.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΑΣΤΑΣΕΙΣ
05.45 ΠΡΩΤΗ ΓΡΑΜΜΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ (Συνέχεια)
14.00 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ Σειρά
14.30 ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΠΑΙΧΝΙΔΙ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ
19.05 ΤΑΡΖΑΝ
19.30 101 ΣΚΥΛΙΑ ΤΗΣ ΔΑΛΜΑΤΙΑΣ
20.00 ΤΟΙΣ ΜΕΤΡΗΤΟΙΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΚΑΙ ΜΟΝΟΣ Σειρά
23.00 ΠΡΟΣΚΗΝΙΟ
24.00 ΑΡΩΜΑ ΜΟΥΝΤΙΑΛ
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 Ο ΒΑΣΙΚΟΣ ΥΠΟΠΤΟΣ
07.30 ΣΠΟΡ ΣΤΟ 3 (Ε)
09.00 9 Η ΩΡΑ... ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΣΕ!
11.00 ΠΕΡΙΗΓΗΣΗ ΣΤΗΝ ΑΙΓΥΠΤΟ «Αγορές και μιναρέδες»
11.30 ΘΗΣΑΥΡΟΙ ΤΗΣ ΤΟΣΚΑΝΗΣ
12.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΩΝ ΒΟΥΝΩΝ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
15.45 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
15.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.00 ΑΓΩΝΑΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟΥ Β΄ ΕΘΝΙΚΗΣ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑΣ «Πανηλειακός - Νίκη Βόλου»
18.00 ΠΑΜΕ ΚΑΛΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΙΡΟΣ
20.15 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
21.00 ΘΑΛΑΣΣΑ, Ο ΥΔΑΤΙΝΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
21.30 ΑΞΙΟΝ ΕΣΤΙ (Ε)
22.30 Η ΑΡΕΝΑ ΤΩΝ ΣΠΟΡ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.20 ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τι βασανίζει τον Γκίλμπερτ Γκρέιπ;»
05.40 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΝΤ1
06.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
13.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
13.50 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε) Σειρά
14.50 ΑΠΟΚΑΛΥΨΗ... ΤΩΡΑ!
16.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 - ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΤΟ ΠΙΟ ΓΛΥΚΟ ΜΟΥ ΨΕΜΑ (Ε)
17.55 ΑΝΑΛΥΣΕ ΤΟ
18.00 DEAL
18.50 ΕΡΩΤΑΣ Σειρά
20.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 17ος ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟΣ ΟΜΟΡΦΙΑΣ: Σταρ Ελλάς 2006, Μις Ελλάς 2006, Μις Γιανγκ 2006
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επικίνδυνος συνδυασμός»
03.30 ΑΛΙ ΜΑΚ ΜΠΙΛ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 ΟΛΑ ΤΟΥ ΓΑΜΟΥ ΔΥΣΚΟΛΑ
05.30 DREAM SHOW - THE MUSIC (Ε)
06.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.45 ΜΑΓΕΙΡΕΥΟΝΤΑΣ ΜΕ ΤΗ ΒΕΦΑ
16.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.00 ΑΠΟ ΚΑΡΔΙΑΣ
19.00 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άρχοντας των δακτυλιδιών: Οι δύο πύργοι»
00.30 12 ΜΕ ΤΟΝ ΝΙΚΟ ΜΑΣΤΟΡΑΚΗ
02.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
02.15 DREAM SHOW - THE MUSIC (Ε)
06.40 ALTER KIDS
08.00 ΤΑ ΛΕΜΕ ΟΛΑ
09.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.00 ΚΑΘΑΡΕΣ ΚΟΥΒΕΝΤΕΣ
12.00 ΕΙΣ ΥΓΕΙΑΝ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΠΑΟΛΙΝΑ
15.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ
16.00 ΜΑΡΙΑ
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.45 GOSSIP NEWS
17.45 ΡΕΞ
18.45 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΘΕΜΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.30 Η ΦΩΝΗ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΗ
20.55 AUTO ALTER
21.00 ΟΛΙΚΗ ΕΠΑΝΑΦΟΡΑ
22.45 ΣΤΟΝ ΤΟΠΟ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
23.45 ΑΘΕΑΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
02.30 AUTO ALTER
02.45 SEX AND THE CITY
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αμέρικαν Νίντζα 5»
05.45 ΠΡΩΙΝΟ MEGA
08.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ 8
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.00 ΤΗΛΕΜΠΟΡΑ (Ε) Σειρά
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΣΑΒΒΑΤΟΓΕΝΝΗΜΕΝΕΣ Σειρά (Ε)
16.00 ΕΡΑΣΤΗΣ ΔΥΤΙΚΩΝ ΠΡΟΑΣΤΙΩΝ (Ε) Σειρά
17.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.40 ΦΙΛΟΔΟΞΙΕΣ Σειρά
18.15 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ Σειρά
19.00 ΒΕΡΑ ΣΤΟ ΔΕΞΙ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΤΑ ΣΥΝΟΡΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ Σειρά
23.00 SAFE SEX Σειρά
23.50 ΑΝΑΤΡΟΠΗ
01.15 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σπάνια πουλιά»
03.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκείνο το καλοκαίρι»
06.45 ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΚΑΛΗΜΕΡΑ
10.00 ΤΙ ΘΑ ΦΑΜΕ ΣΗΜΕΡΑ
11.00 ΟΛΑ ΚΑΛΑ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 SUPER STAR
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΚΟΡΙΝΑ, Η ΑΓΡΙΟΓΑΤΑ Σειρά
17.45 ΒΑΛΕΝΤΙΝΑ, ΕΡΩΤΑΣ X-LARGE
18.45 ΣΟΥΠΕΡΜΑΝ, ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΤΗΣ ΝΙΟΤΗΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντολή θανάτου»
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Παράβαση καθήκοντος»
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ψυχώ 2: η επιστροφή»
03.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αντίχριστος, ο άρχων του σκότους»
05.45 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
11.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
16.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Τεχνολογία
17.00 MAD
19.00 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Φύση
19.30 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ Επιστήμες
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MAD