Εγκαινιάζεται τη Δευτέρα στην γκαλερί "Τιτάνιουμ" (Βασ. Κωνσταντίνου 44) έκθεση έργων ζωγραφικής της Αρ. Λεβέντη και γλυπτικής του Ηλ. Γκανούτα.Τα έργα και των δύο καλλιτεχνών έχουν κοινή τους ρίζα τη διάθεση αισιόδοξης απόκρισης στο βάθος της σκοτεινιάς και των απειλών της σύγχρονης ελληνικής κοινωνίας. Τα ζωγραφικά έργα και τα γλυπτά για τους δημιουργούς τους γεννήθηκαν και είναι μαζί το ένα για το άλλο και το ένα με το άλλο. Η έκθεση θα διαρκέσει μέχρι τις 4 του Φλεβάρη.