Ημερησιος Κήρυκας Λάρισας |
- Ο Τ. Λουγγής στις 10 π.μ στο Εθνικό Ιδρυμα Ερευνών.
- Ο Γ. Μαυρίκος στις 9 π.μ στο ΙΚΑ Αγ. Παρασκευής.
- Ο Σπ. Χαλβατζής στις 9.30 π.μ στο υπουργείο Πολιτισμού και στις 12 μ. στο δημαρχείο Αθήνας.
- Ο Λ. Παπακωνσταντόπουλος στις 7 μ.μ. στο ΚΔΑ των ΕΛΤΑ στο Κρυονέρι.
- Ο Γ. Πρωτούλης και ο Α. Βλασίδης στις 10 π.μ. στους εργαζόμενους στο αμαξοστάσιο της ΕΘΕΛ Πειραιά.
- Ο Σπ. Χαλβατζής, ο Λ. Χαλκιάς και ο Κ. Μαρκέτης στις 7 μ.μ. στο Εμπορικό Κέντρο Μεταμόρφωσης και στη συνέχεια σε συγκέντρωση στην καφετερία ΓΕΡΜΑΝΟΣ.
- Η Γ. Φλούδα στις 12.30 μ.μ. στους εργαζόμενους στο ξενοδοχείο ΜΕΤΡΟΠΟΛΙΤΑΝ.
- Ο Γ. Πέρρος στις 9 π.μ. στον ΟΑΕΔ Περιστερίου.
- Ο Χ. Μαργανέλης στις 9 π.μ. στο ΤΕΒΕ Περιστερίου.
- Ο Κ. Παπλωματάς και ο Χ. Μαργανέλης στις 6.30 μ.μ. στο Εμπορικό Κέντρο στο Λόφο Αξιωματικών (Τζων Κέννεντυ).
- Η Ε. Μελά στις 10 π.μ. στο ΙΚΑ Βύρωνα και στις 8 μ.μ. στις καφετερίες της Καισαριανής.
- Ο Γ. Πρωτούλης στις 1.30μ.μ. σε εργαζόμενους στο δημαρχείο Μπραχαμίου.
- Ο Π. Παπαγεωργόπουλος στις 10 π.μ. στους εργαζόμενους στο ΟΑΚΑ.
- Η Ελ. Μηλιαρονικολάκη στις 9 π.μ. στο ΙΚΑ Δάφνης και στη συνέχεια στο δημαρχείο.
- Ο Ορ. Κολοζώφ στη 1 μ.μ. στην εφορία Πατησίων.
- Ο Κ. Μπορμπότης και ο Μ. Πέτσας στις 11 π.μ. στους σπουδαστές των ΤΕΙ Αθήνας.
- Μαζική εξόρμηση στις 6.30 π.μ. σε εργοστάσια και βιομηχανίες στο Κρυονέρι.
- Ο Γ. Φραγκογιάννης θα μιλήσει σε σύσκεψη αποφοίτων στις 9 μ.μ. στην καφετερία ΕΛΙΓΚΤΟΝ στο Βύρωνα.
- Ο Κ. Μπορμπότης θα μιλήσει σε σύσκεψη νεολαίας στις 8.30 μ.μ. στην καφετερία PLAY στην Αγ. Παρασκευή.
- Η Λ. Κανέλλη θα μιλήσει σε σύσκεψη κατοίκων στις 8 μ.μ. στο καφενείο «Κυριακού» στη Γούβα.
- Η Ελ. Παντελάκη στις 9.30 π.μ. στο νοσοκομείο «Μεταξά» και στις 4 μ.μ. στο κατάστημα FACTORY.
- Η Δ. Μανωλάκου στις 9.30 π.μ. στο Νοσοκομείο «Τζάνειο». Στις 8 μ.μ. θα μιλήσει μαζί με τον Κ. Τζατζάνη σε συγκέντρωση του Β' Διαμερίσματος, στον Πρ. Ηλία (δίπλα στο μπάσκετ).
- Ο Γ. Μόφορης στις 6 π.μ. σε μηχανουργεία στην Αγ. Σοφιά, στις 9 π.μ. στον Αγ. Βασίλη και στις 7 μ.μ. στις γειτονιές του Ε' Διαμερίσματος.
- Η Β. Νικολαΐδου στις 7 π.μ. στις εγκαταστάσεις της ΕΥΔΑΠ στον Ακροκέραμο (Κερατσίνι), στις 10 π.μ. στα καφενεία και ΕΛΤΑ στην περιοχή της Οσίας Ξένης και στις 7 μ.μ. στη συνοικία Βλαχέρνα Αμφιάλης.
- Ο Μ. Φιορεντής στις 10 π.μ. σε τράπεζες του Κορυδαλλού.
- Ο Ν. Σοφιανός στις 10 π.μ. στα εμπορικά καταστήματα στην οδό Γρ. Λαμπράκη, Νίκαια.
- Ο Δ. Κουμπούρης στις 10 π.μ. σε εργοστάσια του Ασπροπύργου.
- Ο Μ. Βαρδαβάκης στις 10 π.μ. στο ΙΚΑ Ασπροπύργου και στις 7 μ.μ. στη παραλία Ασπροπύργου.
- Ο Χ. Κολοβός στις 7 μ.μ. θα μιλήσει σε συγκέντρωση στην κάτω Ελευσίνα.
- Ο Γ. Γκιόκας στις 11.30 π.μ. στο ξενοδοχείο «Ακουα Μαρίνα» στο Μάτι Αττικής.
- Ο Γ. Ζιώγας στις 6.30 π.μ. στο εργοτάξιο του Δήμου Μενεμένης, στις 9.30 π.μ. στις Εφορίες Νεάπολης, Αμπελοκήπων και στον ΟΑΕΔ Δωδεκανήσου, στις 7 μ.μ. στους Αμπελόκηπους και στις 9 μ.μ. στον Αγιο Παύλο.
- Ο Αγγ. Τζέκης στις 8 μ.μ. στο Πρόχωμα.
- Η Φ. Σαραντίδου στις 9.30 π.μ. σε συνεργεία αυτοκινήτων, στις 6.30 μ.μ. στον Πεντάλοφο και στις 7.30 μ.μ. στην Τούμπα Σερρών.
- Η Ι. Σοφρόνωφ στις 9 π.μ. στο ΙΚΑ Βέροιας και στις 10 π.μ. στα ΚΑΠΗ Βέροιας.
- Η Ι. Σοφρόνωφ και ο Χ. Αλευράς στις 8.30 μ.μ. στην Αλεξάνδρεια.
- Ο Μ. Συντυχάκης στις 9 π.μ. στο αεροδρόμιο.
- Ο Στ. Ορφανός στις 9.30 π.μ. στην αστυνομία και στο Δήμο του Ηρακλείου.
- Ο Μ. Συντυχάκης στις 12 μ. στη ΔΕΗ (Λινοπεράματα).
- Ο Στ. Ορφανός και η Ρ. Σκυβαλάκη στις 6.30 μ.μ. στον Ξηροπόταμο και στο Στάδιο.
- Ο Μ. Συντυχάκης και η Δ. Αυγουλά στις 8 μ.μ. στη Χερσόνησο.
- Ο Γ. Νταγκουνάκης και η Κ. Λεδάκη στις 11 π.μ. στα γραφεία της ΑΝΕΚ.
- Οι Γ. Νταγκουνάκης, Κ. Λεδάκη, Αλ. Μαρινάκης και Ν. Βουρλάκης στις 6 μ.μ. στο Καστέλι και στις 9 μ.μ. ομιλία στο χωριό Πλάτανο.
- Ο Δ. Κουτσούμπας και ο Σ. Τόγιας στις 8.30 μμ στον Ορχομενό.