«902»
08.00ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)
09.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΜΟΥΣΙΚΗ ΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ VIDEO CLIPS
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ Επίκαιρα σχόλια, για τα γεγονότα της ημέρας. Με τον Κ. Καραχάλιο
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ 25ο ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΝΕ - «ΟΔΗΓΗΤΗ» (Ε)
17.10 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ
17.30 ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΡΕΠΟΡΤΕΡ (Ε)
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΤΟ ΒΗΜΑ ΤΗΣ ΒΟΥΛΗΣ (Ε)
19.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΟΥ ΠΟΛΙΤΙΣΜΟΥ Συναυλία έντεχνου λαϊκού & ρεμπέτικου τραγουδιού, από τις εκδηλώσεις του Δήμου Ηλιούπολης
20.30 ΕΔΩ ΕΛΛΑΔΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ ΑΠΟ ΤΟ ΦΕΣΤΙΒΑΛ ΚΝΕ - «ΟΔΗΓΗΤΗ»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000
08.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ «Σέριφος»
10.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000
11.00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ Τελικοί. ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ Σύνθετο ατομικό ανδρών τελικός
14.00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
14.30 ΠΕΡΙΛΗΨΗ
16.00 ΧΑΝΤΜΠΟΛ ΑΝΔΡΩΝ
17.30 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
19.00 ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
20.00 ΠΟΔΗΛΑΣΙΑ ΠΙΣΤΑΣ
21.00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ 69κ. ανδρών (ελληνική συμμετοχή)
23.00 ΟΙ ΠΕΝΤΕ ΚΥΚΛΟΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΓΗΣ
00.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000
02.00 ΙΠΠΙΚΟ ΤΡΙΑΘΛΟ Ανώμαλος δρόμος (ελληνική συμμετοχή) - ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ (ελληνική συμμετοχή)
03.40 ΣΚΟΠΟΒΟΛΗ
04.00 ΤΕΝΙΣ
06.00 ΜΠΑΝΤΜΙΝΤΟΝ
08.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ «Συλλογή Σταθάτου»
08.30 ΠΕΡΙΛΗΨΗ (Α΄) ΠΡΩΙΝΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ
10.01 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ
10.30 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 20ός ΑΙΩΝΑΣ: ΕΠΙΛΟΓΕΣ
14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Ταϊτή»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΙΔΝΕΪ - ΕΛΛΑΔΑ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ
17.00 ΤΕΝΙΣ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
18.30 ΚΑΝΟΕ - ΚΑΓΙΑΚ
20.00 ΙΠΠΙΚΟ - ΤΡΙΑΘΛΟ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πολύ όμορφη για σένα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 JAZZ CLUB
08.31 TO ΘΑΥΜΑΣΙΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
09.00 ΟΔΥΣΣΕΙΑ
09.30 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
10.00 ΚΑΡΟΛΟΣ ΚΟΥΝ
11.00 Η ΑΛΗΘΙΝΗ ΔΥΣΗ
12.00 Ο Β΄ΠΑΓΚΟΣΜΙΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ - ΕΓΧΡΩΜΟΣ
13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.30 ΤΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΟΥΣΕΙΟΥ ΕΡΜΙΤΑΖ
14.00 Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ
18.00 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ Α΄
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
20.30 ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
21.00 ΚΑΤΑΣΚΟΠΟΙ: ΗΡΩΕΣ Ή ΠΡΟΔΟΤΕΣ
22.00 ΟΙΚΟΛΟΓΙΚΑ (Ε)
23.00 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ Ή ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα τρία χρώματα: Η κόκκινη ταινία»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1΄
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
12.55 SUPER GAME
13.00 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΖΟΚΕΡ
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
23.05 SUPER GAME
23.10 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1'
23.15 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το τέλος της ανταρσίας»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.45 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (E)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ
16.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
17.00 ΤΑΜΠΟΥ
17.30 ΒΕΡΟΝΙΚΑ (Ε)
18.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
18.40 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελοπενηντάρης»
22.45 ΘΕΑΤΡΟ «Παθιασμένη γυναίκα»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το πρόσωπο του κακού»
03.00 ΦΟΡΜΟΥΛΑ - 1 (Ε)
04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN (Ε)
05.00 OI ΑΓΓΕΛΟΙ ΤΟΥ ΜΙΣΟΥΣ (Ε)
07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.40 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ
10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
18.00 BEST OF THE BEST
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 BEST OF THE BEST (Ε)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
10.00 ΣΑΝ ΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 Η ΖΩΗ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΖΗΣΑ (Ε)
16.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
21.45 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΛΙΟΝ Απευθείας μετάδοση
23.45ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
01.30 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
02.30 FRASIER (Ε)
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.30 ΠΟΚΕΜΟΝ
11.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
12.55 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
14.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
15.30 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
16.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
17.45 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
17.50 ΤΟ ΚΛΕΙΔΙ (Ε)
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ (Ε)
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπη για πάντα»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Νεκρική σιγή»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο πιο ελκυστικός άντρας»
04.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ