08.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)
09.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00ΜΟΥΣΙΚΗΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ VIDEO CLIPS
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ Επίκαιρα σχόλια για τα γεγονότα της ημέρας, με τον Κ. Καραχάλιο
15.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΝΑΛΛΑΞ (Ε)
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ
17.30ΜΕ ΤΗΝ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΡΕΠΟΡΤΕΡ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα από τον κόσμο
19.30 ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΠΙΓΡΑΦΗ (Ε)
Μια κουβέντα με την Λίνα Νικολακοπούλου
20.30ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ «902»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.30FUN IN ACTION Ενα μισάωρο με extreme games
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
07.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000 - ΙΠΠΑΣΙΑ
08.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
10.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000 - ΕΛΛΗΝΟΡΩΜΑΪΚΗ ΠΑΛΗ
11.00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ
13.00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
14.30 ΠΕΡΙΛΗΨΗ
16.00 ΧΡΥΣΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
16.01 ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000 - ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
18.00 ΑΡΣΗ ΒΑΡΩΝ 105 κ. Ανδρών - Τελικός
19.30 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.20 ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
21.00 ΧΡΥΣΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
21.01 ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ - ΓΚΑΛΑ
23.00 ΟΙ ΠΕΝΤΕ ΚΥΚΛΟΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΓΗΣ
00.30 ΧΡΥΣΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
00.31 ΟΛΎΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000 - ΚΑΝΟΕ ΚΑΓΙΑΚ ΣΠΡΙΝΤ
01.00 ΣΤΙΒΟΣ
02.00 ΚΟΠΗΛΑΣΙΑ
05.00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
06.00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
Στο πρόγραμμα παρουσιάζονται εμβόλιμα οι εκπομπές «Χρυσά στιγμιότυπα» και «Η ερώτηση της ημέρας»
06.30 ΠΟΛΟ «Ελλάδα - Ολλανδία»
07.45 20ος ΑΙΩΝΑΣ: ΕΠΙΛΟΓΕΣ
08.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΕΣ ΞΕΝΑΓΗΣΕΙΣ
08.30 ΠΕΡΙΛΗΨΗ (Α΄) ΠΡΩΙΝΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ
10.01 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ
10.30 ΠΗΛΙΟ, ΜΠΑΛΚΟΝΙ ΣΤΟ ΑΙΓΑΙΟ
11.01 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ
11.30 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ
11.55 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
14.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Μάνος Λοΐζος»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΙΔΝΕΪ - ΕΛΛΑΔΑ ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ
17.00 ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ΤΕΝΙΣ Ημιτελικοί Ανδρών
19.15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΠΑΡΑΣΚΗΝΙΟ «Γιώργος Ζογγολόπουλος»
23.00 Η ΓΕΝΕΤΙΚΗ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΑΝΘΡΩΠΟΥ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 Β΄ ΕΞΩΣΤΗΣ
08.31 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΙΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
09.00 ΟΔΥΣΣΕΙΑ
09.30 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
10.00 ΑΡΑΒΙΚΗ ΡΩΜΙΟΣΥΝΗ «Ο Ελληνισμός της Ιορδανίας»
11.00 ΜΙΑ ΔΥΣΚΟΛΗ ΣΥΝΕΡΓΑΣΙΑ ΜΕ ΤΑ ΖΩΑ
12.00 Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.30 ΤΑ ΑΡΙΣΤΟΥΡΓΗΜΑΤΑ ΤΟΥ ΜΟΥΣΕΙΟΥ ΕΡΜΙΤΑΖ
14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000 - ΜΠΙΤΣ ΒΟΛΕΪ Ανδρών 1.400 - 1.500 (τελικοί)
18.00 ΙΣΤΟΡΙΚΕΣ ΕΠΟΧΕΣ ΣΤΗ ΜΑΚΕΔΟΝΙΑ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
20.30 ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
21.00 ΝΑ ΣΩΣΟΥΜΕ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ
22.00 ΤΣΕΚ ΑΠ
23.00 ΣΤΥΛ ΚΑΦΕ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Στο στόμα της τρέλας»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1΄
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
23.05 SUPER GAME
23.10 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανευ όρων»
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (συνέχεια)
01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
02.00 ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο θησαυρός της Τζαμάικα»
04.40 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.10 ΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΘΑΝΑΣΗΣ ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΗΣ (Ε)
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΕΡΑ
11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (E)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
16.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
17.00 ΤΑΜΠΟΥ
17.30 ΒΕΡΟΝΙΚΑ (Ε)
18.30 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πατέρα, κάτσε φρόνιμα»
23.00 TALK SHOW
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απατηλή λάμψη»
03.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ (Ε)
04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN (E)
05.00 ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Η ΠΑΤΡΙΣ (Ε)
07.00 Η ΩΡΑ ΤΟΥ ΤΥΠΟΥ
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.40 ΥΓΕΙΑ ΚΑΙ ΠΡΟΛΗΨΗ
10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΣΕΙΡΑ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
18.00 BEST OF THE BEST
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 BEST OF THE BEST (Ε)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
16.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
21.45 ΑΜΒΟΥΡΓΟ - ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ Απευθείας μετάδοση
23.45 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
01.30 ΦΟΝΙΚΟ ΜΕΤΑΞΙ (Ε)
02.30 FRASIER
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.30 ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)
04.30 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
10.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.25 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
10.30 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
11.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.55 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
15.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.35 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
17.30 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
18.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
18.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ (Συνέχεια)
18.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το λεβεντόπαιδο»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο γύπας»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δεσμώτης του ιλίγγου»
04.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ