08.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)
09.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.00 ΜΟΥΣΙΚΗΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ VIDEO CLIPS
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ Επίκαιρα σχόλια για τα γεγονότα της μέρας. Με τον Κ. Καραχάλιο
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΝΑΛΛΑΞ (Ε)
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ
17.30 ΠΑΡΟΥΣΙΕΣ (Ε)
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ
18.10 ΕΝΑ ΒΙΒΛΙΟ, ΜΙΑ ΙΣΤΟΡΙΑ Στους ήχους των παλαιών & νέων εκδόσεων
19.30 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια-παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τζόι, ο φίλος σου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
06.20 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000 - ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
08.30 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΟΥ ΑΠΟΛΥΤΟΥ ΓΑΛΑΖΙΟΥ
09.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000 - ΠΟΛΌ
10.00 ΣΤΙΒΟΣ
11.30 ΡΥΘΜΙΚΗ ΓΥΜΝΑΣΤΙΚΗ
13.30 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
15.10 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
15.20 ΠΕΡΙΛΗΨΗ
16.00 ΧΡΥΣΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
16.01 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΙΣ ΨΕΥΔΑΙΣΘΗΣΕΙΣ
17.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000 - ΠΥΓΜΑΧΙΑ
18.00 ΣΥΓΧΡΟΝΙΣΜΕΝΗ ΚΟΛΥΜΒΗΣΗ
19.30 ΧΡΥΣΑ ΣΤΙΓΜΙΟΤΥΠΑ
19.31 ΜΠΑΣΚΕΤ ΑΝΔΡΩΝ
21.00 ΣΤΙΒΟΣ
23.00 ΟΙ ΠΕΝΤΕ ΚΥΚΛΟΙ ΣΤΗΝ ΑΚΡΗ ΤΗΣ ΓΗΣ
00.30 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000 - ΠΥΓΜΑΧΙΑ
01.00 ΚΑΝΟΕ - ΚΑΓΙΑΚ Σπριντ - Τελικοί
02.00 ΠΑΛΗ
03.00 ΙΠΠΑΣΙΑ
04.00 ΙΣΤΙΟΠΛΟΪΑ
05.00 ΠΥΓΜΑΧΙΑ
08.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΕΣ ΞΕΝΑΓΗΕΣΙΣ
08.30 ΠΕΡΙΛΗΨΗ (Α΄) ΠΡΩΙΝΩΝ ΑΓΩΝΙΣΜΑΤΩΝ
10.01 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΡΙΑΣ ΑΥΣΤΡΑΛΙΑΣ
10.30 ΟΔΟΙΠΟΡΙΚΟ ΣΤΗ ΜΗΛΟ
11.01 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΦΥΤΩΝ
11.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
12.01 ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ «Γουαδελούπη»
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΙΔΝΕΪ - ΕΛΛΑΔΑ, ΣΕ ΜΙΑ ΩΡΑ
17.00 ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΠΑΛΗ (Ημιτελικοί)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ΙΠΠΑΣΙΑ Ντρεσάζ - Γκραν Πρι
19.30 ΡΥΘΜΙΚΗ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 Η ΠΑΡΑΛΙΑ Ντοκιμαντέρ
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Σύντομη συνάντηση»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
Τοπρόγραμμα συνεχίζεται με εκπομπές σε επανάληψη
08.31 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
09.00 ΟΔΥΣΣΕΙΑ
09.30 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
10.00 ΟΙ ΕΛΛΗΝΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ «Αργεντινή»
11.00 ΓΟΝΕΙΣ ΚΑΙ ΠΑΙΔΙΑ
12.00 ΑΓΩΝΕΣ ΕΠΙΒΙΩΣΗΣ
13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.30 ΜΟΥΣΕΙΑ «Το παρελθόν για το μέλλον»
14.00 ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΣΙΔΝΕΪ 2000 - ΚΑΤΑΔΥΣΕΙΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΑΠΟ ΒΑΤΗΡΑ
15.30 ΙΠΠΑΣΙΑ
17.00 ΤΑΕ ΚΒΟ ΝΤΟ
18.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΕΡΕΥΝΑ «Αρχαίοι οικισμοί»
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
20.30 ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
21.00 ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χάρτινος γάμος»
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στην κορυφή του κόσμου»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ (Ε)
17.50 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
17.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
22.05 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ (Ε)
23.05 SUPER GAME
23.10 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
23.15 ΚΑΙ ΟΙ ΠΑΝΤΡΕΜΕΝΟΙ ΕΧΟΥΝ ΨΥΧΗ (Ε)
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.30 ΤΡΙΑΝΤΑ ΚΑΙ ΚΑΤΙ
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρίτος κατάσκοπος»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η νυχτερίδα βαμπίρ»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΗΜΕΡΑ
11.00 ΝΤΑΝΙΕΛΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ
16.00 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
17.00 ΤΑΜΠΟΥ
17.30 ΒΕΡΟΝΙΚΑ (Ε)
18.30 ΜΠΑΡΜΠΑΡΑ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η βουλευτίνα»
23.00 Ο ΙΟΥΔΑΣ ΦΙΛΟΥΣΕ ΥΠΕΡΟΧΑ (Ε)
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χτύπησέ με»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τσάκι Τσαν: Ο μεγάλος τσαμπουκάς»
05.00 ΤΑΜΠΟΥ (Ε)
09.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
09.40 ΥΓΕΙΑ & ΠΡΟΛΗΨΗ
10.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
10.30 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
17.00 ΞΕΝΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΓΙΑ ΚΩΦΟΥΣ
18.00 BEST OF THE BEST
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ
20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 BEST OF THE BEST (Ε)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΕΝΗΜΕΡΩΤΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 Η ΖΩΗ ΜΑΣ ΜΙΑ ΒΟΛΤΑ (Ε)
16.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ (Ε)
22.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αλλοθι»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μυστικός πράκτορας Ρόις»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τόνκα»
04.00 ΤΑ ΤΖΙΝΙΑ ΤΟΥ ΔΙΑΔΙΚΤΥΟΥ
04.30 ΟΙ ΤΕΛΕΤΥΑΙΟΙ ΕΓΓΟΝΟΙ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΕΝΑΣ ΑΞΙΟΛΑΤΡΕΥΤΟΣ ΜΠΕΛΑΣ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.30 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
10.20 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
10.25 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
10.30 ΑΪΜΕ, ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
11.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
12.55 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Η ΥΓΕΙΑ ΚΤΙΖΕΤΑΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
15.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.35 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
17.30 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
18.00 ΤΟ ΧΡΩΜΑ ΤΟΥ ΧΡΗΜΑΤΟΣ
18.05 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ (Συνέχεια)
18.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ ΠΕΤΟΥΝ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΟΙ ΜΑΓΙΣΣΕΣ (Ε)
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπάτσος του θηριοτροφείου»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δραπέτης»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα βαποράκια»
04.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ