08.00 ΕΝ... ΤΥΠΟΣ...ΕΙΣ Η ανασκόπηση του ημερήσιου Τύπου, σχολιασμός των σημαντικότερων άρθρων, ρεπορτάζ και συνεντεύξεις. Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
10.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
10.30ΜΟΥΣΙΚΗΣΥΝΤΡΟΦΙΑ ΜΕ VIDEO CLIPS
11.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
14.00 ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ (Ε)
15.00ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΝΑΛΛΑΞ (Ε)
17.00 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Μπόλεκ & Λόλεκ
17.30ΜΕ ΤΗ ΜΑΤΙΑ ΤΟΥ ΡΕΠΟΡΤΕΡ
18.00 ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.10 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Τα σημαντικότερα από τον κόσμο
19.30 ΦΩΤΕΙΝΗ ΕΠΙΓΡΑΦΗ (Ε)
20.30FUN IN ACTION Σπορ που ανεβάζουν την αδρεναλίνη στα ύψη
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00ΠΡΟΕΚΤΑΣΕΙΣ Η πολιτική, ενημερωτική εκπομπή του «902». Επιμέλεια - παρουσίαση: Κώστας Καραχάλιος
23.00 ΟΙ ΔΡΟΜΟΙ ΤΗΣ ΛΟΓΟΤΕΧΝΙΑΣ ... με τον συγγραφέα Βαγγέλη Κούτα
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
05.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
07.15 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
08.00 ΠΙΝΟΚΙΟ
08.30 ΓΑΡΓΑΝΤΟΥΑΣ
09.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ... ΦΩΤΕΙΝΗ
09.45 ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΜΟΥ ΚΙ ΕΓΩ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
12.00 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ (Ε)
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
14.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
15.30 ΟΙ ΑΤΡΟΜΗΤΟΙ
16.20 ΡΟΜΠΕΝ ΤΩΝ ΔΑΣΩΝ
16.55 ΑΤΑΧΤΟΥΛΗΔΕΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
17.15 ΓΕΝΝΗΜΕΝΑ ΕΛΕΥΘΕΡΑ
18.00 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΟΥΛ - 1988
19.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΑΪΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
19.10 ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΑΓΩΝΕΣ ΤΗΣ ΣΕΟΥΛ - 1988 (Συνέχεια)
19.55 Η ΕΡΩΤΗΣΗ ΤΗΣ ΗΜΕΡΑΣ
20.00 ΠΙΣΤΕΥΤΑ ΚΑΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΤΑΞΙΜ
22.00 ΕΚΤΟΣ ΠΟΡΕΙΑΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΔΙΑΒΑΖΟΝΤΑΣ
23.35 ΕΓΩ, Ο ΚΛΑΥΔΙΟΣ
00.25 ΠΑΜΕ ΣΤΟΙΧΗΜΑ
00.30 Ο ΨΥΧΡΟΣ ΠΟΛΕΜΟΣ
01.30 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
03.00 ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΜΕΡΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (Ε)
06.00 ΕΤΣΙ ΕΧΟΥΝ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ
07.00 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
08.00 ΟΙΚΟΣΦΑΙΡΑ
08.30 ΓΕΩΛΟΓΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΕΛΛΑΔΙΚΟ ΧΩΡΟ «Μήλος»
09.00 INFERNO
09.30 ΕΛΛΑΔΑ: ΟΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟΙ ΦΥΣΙΚΟΙ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΙ
10.01 Η ΠΟΡΕΙΑ ΤΟΥ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥ ΘΕΑΤΡΟΥ
10.30 ΕΛΛΗΝΕΣ ΝΑΪΦ
11.01 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΛΟΥΤΟΥ
11.30 ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ
12.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΔΙΑΣΤΗΜΟΠΛΟΙΟ ΓΗ
14.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ: ΤΑ ΕΠΙΚΑΙΡΑ ΤΟΥ 20ού ΑΙΩΝΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΩΝ
18.05 ΣΕ ΡΥΘΜΟΥΣ ΕΛΛΗΝΙΚΟΥΣ
18.30 Ο ΜΥΣΤΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ «Φοινικόπτερα»
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ - ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
19.30 ΕΠΙΣΤΗΜΟΝΙΚΑ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ (Ε)
20.01 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ (Ε)
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΝΤΟΚΟΥΜΕΝΤΟ
23.00 Η ΠΡΟΚΛΗΣΗ ΤΩΝ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 Β' ΕΞΩΣΤΗΣ
08.31 ΠΡΩΙΝΟ ΠΟΛΙΤΙΚΟ ΚΑΦΕΝΕΙΟ
10.00 Η ΑΣΤΡΟΝΟΜΙΑ ΤΟΥ ΑΣΙΜΟΦ
10.30 ΤΟΠΟΙ ΖΩΗΣ
11.00 ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗ: ΤΟΠΟΣ - ΙΣΤΟΡΙΑ
11.30 ΤΟΠΙΚΗ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΚΗ
12.30 ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ
13.00 Η ΥΓΕΙΑ ΣΗΜΕΡΑ
13.30 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 ΘΕΡΜΑΪΚΟΣ
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΤΟ ΑΝΘΡΩΠΙΝΟ ΣΩΜΑ
20.30 ΣΤΑΥΡΟΦΟΡΙΑ ΣΤΗΝ ΕΥΡΩΠΗ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ταξίδι του παππού»
22.30 ΤΣΕΚ ΑΠ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΧΡΥΣΗ ΟΘΟΝΗ «Κραυγές και ψίθυροι»
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ 1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.10 SUPER GAME
13.15 ΟΙ ΜΕΝ ΚΑΙ ΟΙ ΔΕΝ (Ε)
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΜΗΝΥΜΑ ΕΛΗΦΘΗ
17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.05 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
18.50 Η ΛΑΜΨΗ
19.30 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΑΝΩ - ΚΑΤΩ
22.00 ΑΘΩΟΣ Ή ΕΝΟΧΟΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ
24.00 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΤΑ ΚΑΘΑΡΜΑΤΑ
01.45 ΣΤΟΝ ΠΥΡΕΤΟ ΤΟΥ ΛΟΣ ΑΝΤΖΕΛΕΣ
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελός βομβιστής»
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο εύθυμος καουμπόι»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΚΑΙΝΟΥΡΙΑ ΜΕΡΑ
11.00 ΕΣΜΕΡΑΛΝΤΑ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Φως, νερό, τηλέφωνο οικόπεδα με δόσεις»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ (Ε)
16.15 ΚΟΛΑΣΗ ΣΤΟΝ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟ
17.15 ΤΑΜΠΟΥ
18.30 ΑΞΕΧΑΣΤΟΣ ΕΡΩΤΑΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΠΡΩΤΟΣΕΛΙΔΟΣ ΜΠΕΛΑΣ
22.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τρελός τα 'χει 400»
23.45 TALK SHOW
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μικρά θανάσιμα μυστικά»
03.00 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
04.00 THE CALL OF THE MOUNTAIN (E)
05.00 ΥΠΕΡΑΝΩ ΟΛΩΝ Η ΠΑΤΡΙΣ (Ε)
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.10 ΣΟΦΟΚΛΕΟΥΣ LIVE (Συνέχεια)
14.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Πρέπει να ζήσεις τίμια»
17.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Δυτική παράδοση»
17.55 ΕΙΔΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ
18.00 BEST OF THE BEST
18.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χίλια κυβικά τρέλα»
20.00 ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
20.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Εφηβικά χρόνια»
21.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κίλερς τάβερν»
00.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.20 BEST OF THE BEST (Ε)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ (Ε)
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
06.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 ΣΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΝΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
16.00 ΒΙΟΣ ΑΝΘΟΣΠΑΡΤΟΣ (Ε)
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.15 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
18.00 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.45 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.00 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
21.45 ΧΕΡΕΝΒΕΝ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ
23.45 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
23.50 ΣΟΥΠΕΡ ΜΠΑΛΑ
01.30 ACTIVE MEMBER
02.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
03.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ (Ε)
05.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
06.15 ΚΙΝΟΥΜΕΝΑ ΣΧΕΔΙΑ
08.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
08.55 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
09.00 ΑΪΜΕ ΑΓΑΠΗ ΜΟΥ
09.30 ΚΑΛΗΜΕΡΑ... ΟΛΗ ΜΕΡΑ
12.00 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ (Ε)
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.57 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ ΠΑΙΔΙΟΥ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΛΥΚΙΑ ΜΟΥ ΑΝΝΑ
15.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΑΓΑΠΗ ΤΗΣ ΕΣΘΗΡ
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.35 Σ' ΑΓΑΠΩ ΡΟΖΙΤΑ
17.30 ΚΑΤΑΛΙΝΑ ΚΑΙ ΣΕΜΠΑΣΤΙΑΝ
18.30 ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΕΛΕΥΘΕΡΕΣ
19.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Ο ΤΕΛΕΙΟΣ ΑΝΤΡΑΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενοχες γυναίκες»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στη ζούγκλα της εικονικής πραγματικότητας»
02.00 ΕΛ ΕΪ ΧΙΤ
03.00 ΟΙ ΡΙΨΟΚΙΝΔΥΝΟΙ ΤΗΣ ΝΕΑΣ ΥΟΡΚΗΣ
04.00 ΜΙΑ ΤΡΕΛΗ ΠΑΡΕΑ
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΜΙΑ ΖΩΗ ΜΠΕΛΑΔΕΣ
05.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ