O
Παντελής Θαλασσινός και η
Μελίνα Κανά εμφανίζονται κάθε Παρασκευή και Σάββατο, στο «Σταυρό του Νότου» (Φραντζή και Θαρύπου 37, Ν. Κόσμος, 210.9226.975). Παρουσιάζουν ένα πρόγραμμα με αγαπημένα τραγούδια που έχουν βρει ιδιαίτερη θέση στις καρδιές μας και έχουν γίνει μεγάλες επιτυχίες. Τραγούδια του Παντελή Θαλασσινού, αλλά και κομμάτια άλλων δημιουργών, που έχουν συνδεθεί με τη φωνή της Μελίνας Κανά. Μια μουσική «συνομιλία» με το κοινό, που κρύβει πολλές εκπλήξεις, λίγο πριν την κυκλοφορία της νέας κοινής δισκογραφικής δουλειάς των δύο καλλιτεχνών.