Μέχρι τις 14/2 θα παρουσιάζει στο «Θέατρο Οδού Κυκλάδων» η «νέα Σκηνή» του Λευτέρη Βογιατζή το έργο του Χάουαρντ Μπάρκερ «Το ύστατο σήμερα», προκειμένου να προετοιμαστεί η πρεμιέρα έργου του Χάρολντ Πίντερ. Λόγω της μεγάλης επιτυχίας που σημειώνει το έργο του Μπάρκερ, μέχρι τις 14/2 θα προστεθούν τρεις ακόμα παραστάσεις. Συγκεκριμένα: τα απογεύματα των Σαββάτων 30/1, 6 και 13/2. Οι απογευματινές παραστάσεις θα αρχίζουν στις 6.30 μ.μ. και οι βραδινές στις 9.15 μ.μ.