07.00 ΤΟ ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ ΣΤΟΝ 902 Ντοκιμαντέρ για φύση, ζώα...
07.30 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ Πολωνικά κινούμενα σχέδια
08.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΜΕ ΤΟΝ 902 Πρωινή ενημερωτική εκπομπή, με τον Ορέστη Παντελόγλου
09.00 ΑΝΑΖΗΤΗΣΕΙΣ (Ε) Πολιτική ενημερωτική εκπομπή, με τον Κώστα Καραχάλιο
10.00 Η ΑΓΟΡΑ ΣΤΗΝ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.50 ΜΟΥΣΙΚΕΣ ΔΙΑΔΡΟΜΕΣ
16.00 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΡΑΝΤΕΒΟΥ Ειδήσεις, ενημέρωση, συζητήσεις από τον αθλητικό χώρο
16.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ Σύντομο δελτίο ειδήσεων και ειδήσεις στην ελληνική νοηματική γλώσσα
16.50 ΑΝΟΙΧΤΟΙ ΟΡΙΖΟΝΤΕΣ Ενα οδοιπορικό στην ελληνική περιφέρεια, στα ξεχασμένα χωριά και τους ανθρώπους τους
17.30 ΑΘΛΗΤΙΚΕΣ ΣΥΝΑΝΤΗΣΕΙΣ Θα μεταδοθεί ο ποδοσφαιρικός αγώνας του Πειραϊκού πρωταθλήματος ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ - ΑΣΤΕΡΙΑ ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑΣ
19.10 CINE PLANO Κινηματογραφικές προβολές και κριτική ταινιών, φεστιβάλ, εκδηλώσεις, συνεντεύξεις και κινηματογραφικές ειδήσεις, με την Ιφιγένεια Καζαντζή, κριτικό κινηματογράφου. Συμμετέχει ο Γιάννης Φραγκούλης και σκηνοθετεί η Θεοδοσία Γραμματικού
19.40 Η ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ Ο ΚΟΣΜΟΣ Σειρές ελληνικών και ξένων ντοκιμαντέρ
20.00 ΔΕΝ ΑΝΘΙΣΑΝ ΜΑΤΑΙΩΣ... (Ε) Εκπομπή για ανθρώπους από το χώρο της τέχνης και των γραμμάτων, που έφυγαν... αφήνωντας σημαντικό έργο, με τη Σοφία Αδαμίδου
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.30 ΤΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΕΡΙΕΡΓΑ ΡΟΥΧΑ Εκπομπή αφιερωμένη στο καλό ελληνικό τραγούδι, με τον Πάρη Μήτσου
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.45 ΜΟΥΣΙΚΟ ΔΙΑΛΕΙΜΜΑ
08.15 ΧΑΝΤ ΜΑΝΙ Ο ΜΑΣΤΟΡΑΚΟΣ
08.45 Η ΚΟΥΝΕΛΟΥΠΟΛΗ
09.15 ΜΙΚΥ ΜΑΟΥΣ: ΠΑΙΖΩ ΚΑΙ ΜΑΘΑΙΝΩ
09.45 ΟΔΟΣ ΦΤΕΡΩΝ
10.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΒΑΛΚΑΝΙΟΣ ΠΡΑΓΜΑΤΕΥΤΗΣ (Ε) «Οι μεγάλες ελληνικές κοινότητες»
12.00 ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΛΕΜΕ
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
14.30 ΟΥΡΑΝΙΟ ΤΟΞΟ
15.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΕΘΝΙΚΟΥ ΛΑΧΕΙΟΥ
15.10 ΦΙΝΕΑΣ ΚΑΙ ΦΕΡΜΠ
15.30 Η ΑΠΙΘΑΝΗ ΚΙΜ
16.00 ΧΑΝΑ ΜΟΝΤΑΝΑ
16.30 ΤΖΟΝΑΣ (Ε)
17.00 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
18.00 ΤΟ ΜΙΝΟΡΕ ΤΗΣ ΑΥΓΗΣ (Ε)
19.00 ΕΞΙΣΤΟΡΕΙΝ ΚΑΙ ΙΣΤΟΡΕΙΝ
20.00 EURO POLO ΑΝΔΡΩΝ Προκριματικά Εθνικών Ομάδων «Ελλάδα - FYROM»
21.15 ΘΕΜΑ ΚΑΙ ΠΑΡΑΛΛΑΓΕΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
24.00 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Jackie Brown»
06.00 ΠΡΩΪΝΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
10.00 ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ ΤΩΡΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.00 ΜΕΝΟΥΜΕ ΕΛΛΑΔΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
16.00 ΕΧΕΙ ΓΟΥΣΤΟ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κορόιδο γαμπρέ»
20.45 ΣΑ ΣΗΜΕΡΑ ΤΟΝ 20ο ΑΙΩΝΑ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
22.00 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟΥ DISNEY «Ταρζάν» Ταινία κινουμένων σχεδίων
24.00 ΣΤΑ ΑΚΡΑ
02.00 ΙΣΤΟΡΙΑ (Ε) ΠΟΛΕΜΙΣΤΕΣ: «Ο τρόμος των Βίκινγκς»
-- Στις 24.00 θα μεταδοθεί μονόλεπτο δελτίο ειδήσεων
07.00 Η ΦΡΟΝΤΙΔΑ ΤΟΥ ΚΗΠΟΥ ΜΑΣ «Βολβοί φυτών»
07.30 Ο ΘΑΥΜΑΣΤΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ «Μεγαλοπρεπή φτερά στον ουρανό - Χρυσαετοί, Ιαπωνία»
08.00 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ (Ε)
09.00 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
09.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ
11.00 ΑΛΗΘΙΝΑ ΣΕΝΑΡΙΑ (Ε)
12.00 ΛΗΣΜΟΝΗΜΕΝΕΣ ΦΩΝΕΣ «Mlabri. Πνεύματα των χρυσών φύλλων»
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.30 ΟΙ ΚΟΡΕΣ ΤΟΥ ΜΑΚ ΛΕΟΝΤ Δραματική σειρά
15.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
16.00 Η ΧΑΡΑ ΤΗΣ ΖΩΓΡΑΦΙΚΗΣ
16.30 ΜΑΓΙΚΟΣ ΚΟΣΜΟΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.55 ΑΘΛΗΤΙΚΑ
18.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.15 ΕΚΤΗ ΑΙΣΘΗΣΗ
18.30 ΑΡΠΑΚΤΙΚΑ «Η γλώσσα των λύκων»
19.30 ΔΕΙΝΟΣΑΥΡΟΙ: ΟΙ ΓΙΓΑΝΤΕΣ ΤΗΣ ΠΑΤΑΓΟΝΙΑΣ
20.30 ΖΗΤΗΜΑ ΥΓΕΙΑΣ
21.40 ΔΕΛΤΙΟ ΚΑΙΡΟΥ
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.00 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ
00.30 ΕΓΚΛΗΜΑΤΑ
01.30 ΟΝΕΙΡΟΥ ΕΛΛΑΣ (Ε)
02.30 ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ (Ε)
04.30 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ (Ε)
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
05.10 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ «Το τελευταίο γαζί» Από το 3ο Φεστιβάλ Καλύτερων τηλεοπτικών προγραμμάτων 2001-2002. Συμμετοχή Δανίας
05.30 ΛΑΒΥΡΙΝΘΟΣ (Ε)
06.00 LOVE BITES (Ε)
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ Ζωντανή ενημερωτική εκπομπή
10.00 10 ΜΕ 1 ΜΑΖΙ Ζωντανό καθημερινό πρόγραμμα
12.50 ΜΕ ΑΓΑΠΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.25 ΑΚΡΩΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑΚΟΝ (Ε)
14.15 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ ΚΑΙ ΕΛΕΝΗΣ (Ε)
15.15 ΤΟ ΚΑΦΕ ΤΗΣ ΧΑΡΑΣ (Ε)
16.15 ΑΞΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟ ΔΕΙΣ
17.40 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
17.50 LOVE BITES
19.00 ΚΑΡΜΑ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΕΛΛΑΔΑ ΕΧΕΙΣ ΤΑΛΕΝΤΟ
23.00 ΡΑΔΙΟ ΑΡΒΥΛΑ
24.00 CRIMINAL MINDS Αστυνομική σειρά
01.00 ΑΝΤ1 NEWS
01.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενοχος χωρίς αποδείξεις»
03.15 ΕΡΩΤΑΣ ΚΛΕΦΤΗΣ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.50 MOBILE FUN
05.20 Σ' ΑΓΑΠΩ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ (Ε)
07.30 ΠΑΝΩ ΣΤΗΝ ΩΡΑ
10.00 ΚΑΦΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΕΛΕΝΗ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.15 ΚΟΥΣ ΚΟΥΣ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
16.00 ΔΕΣΤΕ ΤΟΥΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
18.00 FATUS OLUS Τηλεπαιχνίδι
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΚΑΤΙ ΨΗΝΕΤΑΙ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η φυλή»
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ανορθόδοξη έλξη»
02.45 ΤΗΛΕΑΓΟΡΕΣ
03.00 ΜΕΣ ΣΤΗΝ ΚΑΛΗ ΧΑΡΑ (Ε)
06.00 «ΚΑΛΗΜΕΡΑ» Με τον Γιώργο Αυτιά
10.30 ΕΔΩ ΚΑΙ ΤΩΡΑ Ενημερωτική εκπομπή
12.00 ΠΟΛΥ ΜΠΛΑ ΜΠΛΑ Ψυχαγωγική εκπομπή
15.30 ΜΕΣΗΜΒΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
15.45 ΜΕΣΗΜΕΡΙΑΝΟ EXPRESS Ψυχαγωγική εκπομπή
18.30 ΣΗΜΕΡΑ Με τον Ακη Παυλόπουλο
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ Ενημερωτικό εκπομπή
21.30 ΚΟΡΙΤΣΙΑ Ο ΜΑΡΚΟΥΛΗΣ (Ε) Ψυχαγωγική εκπομπή
23.00 ΦΩΣ ΣΤΟ ΤΟΥΝΕΛ Εκπομπή έρευνας
02.00 AUTO ALTER
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Megalodon»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ισαδώρα»
05.30 ΥΔΡΟΓΕΙΟΣ (Ε)
07.00 ΚΟΙΝΩΝΙΑ ΩΡΑ MEGA
10.00 ΟΜΟΡΦΟΣ ΚΟΣΜΟΣ ΤΟ ΠΡΩΙ
13.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΜΠΟΥΚΙΑ ΚΑΙ ΣΥΧΩΡΙΟ (Ε)
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
18.10 Η ΖΩΗ ΤΗΣ ΑΛΛΗΣ Σειρά
19.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΕΔΕΜ
20.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 Μ+Μ (Ε)
22.00 Η ΠΟΛΥΚΑΤΟΙΚΙΑ
23.10 ΣΤΟ ΠΑΡΑ ΠΕΝΤΕ (Ε)
24.00 ANTHONY BOURDAIN: NO RESERVATIONS
01.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αναμνήσεις μιας καρδιάς»
03.15 ΜΠΕΛΑΔΕΣ ΓΙΑ ΔΥΟ (Ε)
04.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.45 ΕΠΤΑ ΚΑΚΑ ΤΗΣ ΜΟΙΡΑΣ ΜΟΥ (Ε)
06.00 ΦΙΛΟΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ Κοινωνική σειρά
06.45 ΠΑΙΔΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
07.45 ΠΡΩΙΝΗ ΜΕΛΕΤΗ
10.15 ΝΗΣΤΙΚΟΙ ΠΡΑΚΤΟΡΕΣ
11.15 ΣΕΙΡΑ
12.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.30 SUPER STAR Ψυχαγωγική εκπομπή
16.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
16.45 ΦΩΤΗΣ - ΜΑΡΙΑ LIVE Μαγκαζίνο
18.45 ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΥΠΟΘΕΣΕΙΣ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συλλάβετε τον Κάρτερ»
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Υποβρύχιο Κ-19»
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ονειροπαγίδα»
04.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοράκι στην πόλη των αγγέλων»
12.30 ΣΤΟ ΡΥΘΜΟ ΤΗΣ ΑΓΟΡΑΣ Νέα από την αγορά
14.20 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
14.25 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
14.30 ΕΝΑ ΑΠ' ΟΛΑ Μεσημβρινό ενημερωτικό μαγκαζίνο
15.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
15.50 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
17.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
17.05 Ο.Κ. με τον Θέμη Γεωργαντά - MAD ΜΟΥΣΙΚΗ ΕΚΠΟΜΠΗ
19.00 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
19.05 ΝΤΟΚΙΜΑΝΤΕΡ
20.25 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
20.30 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
21.50 ΣΤΟ ΚΕΝΤΡΟ ΤΗΣ ΠΕΡΙΦΕΡΕΙΑΣ Αγροτικά Νέα
22.00 4 ΕΠΟΧΕΣ Αγροτική ζωντανή εκπομπή
23.45 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
23.50 ΝΥΧΤΕΡΙΝΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
00.15 ΤΑΔΕ ΕΦΗ
00.20 ΣΤΙΓΜΕΣ ΤΟΥ ΑΙΩΝΑ
00.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΑΦΙΕΡΩΜΑ