Το ΔΣ του Παραρτήματος Βοιωτίας του Εθνικού Συμβουλίου κατά των Ναρκωτικών (ΕΣΥΝ) και ο πρόεδρος του ΕΣΥΝ, Ηλίας Μιχαλαρέας, θα παραχωρήσουν κοινή συνέντευξη Τύπου, το Σάββατο 26 Μάρτη, στις 6 το απόγευμα, με θέμα τις εξελίξεις στην αντιναρκωτική πολιτική και την πορεία υλοποίησης «στεγνού» θεραπευτικού προγράμματος στο Νομό Βοιωτίας. Η συνέντευξη θα δοθεί στο χώρο των γραφείων του τοπικού ΕΣΥΝ, όπου αμέσως μετά θα ακολουθήσουν τα εγκαίνια των γραφείων.