05.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ
07.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
08.00 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
08.30 ΜΠΑΝΑΝΕΣ ΜΕ ΠΙΤΖΑΜΕΣ
09.00 ΣΟΥΣΑΜΙ ΑΝΟΙΞΕ
09.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
12.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
14.30 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.15 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
16.00 ΜΑΤΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ, ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
18.00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ
19.55 ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ
20.00 ΚΑΘΕ ΚΑΤΕΡΓΑΡΗΣ ΣΤΟΝ ΠΑΓΚΟ ΤΟΥ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 Ο ΔΙΚΟΣ ΜΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ (Συνέχεια)
00.35 ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΙΚΗ ΛΕΣΧΗ «Μια καρδιά το χειμώνα»
02.15 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
03.45 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
05.10 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
06.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
07.00 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ;
10.01 ΒΑΔΙΖΟΝΤΑΣ ΣΤΗ 2η ΧΙΛΙΕΤΙΑ
10.30 ΑΝΑΖΗΤΗΣΗ: ΕΝΑΣ ΑΝΘΡΩΠΟΣ, ΕΝΑΣ ΤΟΠΟΣ «Γρεβενά»
11.01 Ο ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΣ ΤΩΝ ΖΩΩΝ
11.30 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ
12.01 ΡΙΖΕΣ ΤΗΣ ΑΦΡΙΚΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.15 CINETRIP
19.00 ΚΑΛΛΙΠΟΛΙΣ
20.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ «Τα επίκαιρα του 20ού αιώνα»
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΡΕΠΟΡΤΑΖ ΧΩΡΙΣ ΣΥΝΟΡΑ
23.00 ΑΠΕΝΑΝΤΙ
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΣΤΑ ΜΟΝΟΠΑΤΙΑ ΤΗΣ ΣΚΕΨΗΣ
08.01 ΠΡΩΙΝΟ ΤΕΤ - Α- ΤΕΤ
09.30 ΘΑΛΑΣΣΟΛΥΚΟΙ
10.00 ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 10.00
11.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.45 ΥΛΙΚΑ
12.00 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ (Ε)
13.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
13.30 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 NET CLUBBING 2000
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΚΗ ΣΚΑΠΑΝΗ
20.30 DESIGN MILLENNIUM (E)
21.00 VIEWMASTER
22.00 ΑΝΙΧΝΕΥΣΕΙΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 Η ΕΥΡΩΠΗ ΠΑΙΖΕΙ ΜΠΑΣΚΕΤ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η γυναίκα της διπλανής πόρτας»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 8 ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 VIP
16.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ (Ε)
17.00 MATIEΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
19.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ Ο ΑΡΙΣΤΟΣ
22.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χωρίς αντίπαλο»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Απόδραση από τη Νέα Υόρκη»
02.00 ΧΙΛΕΡ ΚΑΙ ΝΤΙΛΕΡ
03.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ
04.00 ΧΑΡΑΥΓΗ (Ε)
05.00 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤΕΝΝΑ SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.25 SUPER GAME
13.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
14.00 TA NEA TOY ANT1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΕΚΕΙΝΕΣ ΚΙ ΕΓΩ (Ε)
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ
17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.00 Η ΛΑΜΨΗ
19.50 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΑΔΕΛΦΕΣ ΨΥΧΕΣ
21.45 ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ
22.55 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1'
23.00 ΚΑΤΣΕ ΚΑΛΑ
00.15 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.30 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
01.25 ΓΑΤΕΣ (Ε)
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Από άλλο κόσμο»
03.15 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
03.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι γενναίοι του Βορρά»
07.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 MAKE MY DAY
09.55 ΤΑΣΕΙΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ
10.00 NEW TIME
10.30 O,TI ΦΕΡΝΟΥΝ Τ' ΑΣΤΡΑ
10.30 NEW TIME (Συνέχεια)
12.00 ΤΙ, ΠΩΣ, ΠΟΥ;
13.30 ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ
14.00 FACE TO FACE
15.00 M-DOG
16.30 ΡΥΘΜΟΣ ΚΑΙ ΕΝΤΑΣΗ
18.00 HIT SELECTION
19.30 CARTOONS
20.30 ΤΑ SPOR ΣΤΟ NEW
21.16 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.30 ΚΑΤΑΘΕΣΗ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΕΥΘΕΩΣ (Ε)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΑΡΙΜΑΡ (Ε)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΑΚΙΤΑ
16.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ
17.00 ΜΑΡΙΑ
18.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
19.00 Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το ταξίδι»
23.15 ΖΟΥΓΚΛΑ
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΖΟΥΓΚΛΑ (Συνέχεια)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εφιάλτης το καταμεσήμερο»
04.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΜΟΥΣΙΚΗ (Ε)
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Επάγγελμα γυναίκα»
09.00 STAR CAFE
12.00 ΜΑΡΛΕΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
16.00 ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΠΕΡΛΑ
18.30 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Στα νύχια του τίγρη»
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Δύναμη Δέλτα Νο 3: Φονικό παιχνίδι»
24.00 ΓΟΥΑΤΣ ΧΟΤ
00.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κίνδυνος στον Παράδεισο»
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ
15.30 ΟΙ ΠΑΡΑΘΥΡΟΙ
16.00 ΕΥ ΖΗΝ
16.30 ΔΕΛΤΙΟ ΤΑΥΤΟΤΗΤΑΣ (Ε)
18.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Οι απίθανοι Αζεράκ»
19.00 ΚΑΙ ΤΟΥ ΥΨΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟΥ ΒΑΘΟΥΣ (Ε)
20.00 SEVEN SPORTS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εγκλημα»
23.30 ΜΕ ΑΠΟΨΗ (Ε)
01.00 SEVEN SPORTS (Ε)
02.30 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MCM