Τηλ. 7701.911-5
05.30 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ (Ε)
ΟΜΟΡΦΗ ΜΕΡΑ
07.30 ΦΩΤΕΙΝΟ ΠΡΩΙΝΟ
08.00 ΤΟ ΘΑΥΜΑΣΤΟ ΒΙΒΛΙΟ ΤΗΣ ΦΥΣΗΣ
08.30 ΙΣΤΟΡΙΕΣ ΤΗΣ ΒΙΒΛΟΥ
09.00 ΣΟΥΣΑΜΙ ΑΝΟΙΞΕ
09.30 ΧΡΥΣΕΣ ΣΥΝΤΑΓΕΣ
10.00 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ
11.30 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ
12.00 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ (Ε)
14.30 ΧΡΙΣΤΙΝΑ, ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΤΗΝ ΑΓΑΠΗ
15.15 ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΣΠΙΤΙ ΣΤΟ ΛΙΒΑΔΙ
16.00 ΜΑΤΣ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.15 ΚΑΣΣΑΝΔΡΑ, ΤΟ ΜΟΙΡΑΙΟ ΠΑΘΟΣ
18.00 ΔΙΛΗΜΜΑΤΑ
19.55 ΑΥΤΟΣΧΕΔΙΑΖΟΝΤΑΣ
20.00 ΟΡΚΙΣΤΕΙΤΕ, ΠΑΡΑΚΑΛΩ
20.30 ΣΤΑ ΦΤΕΡΑ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
21.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τζαναμπέτης»
22.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.35 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ: ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΣΥΛΛΟΓΩΝ Ρεάλ Μαδρίτης - Αλ Νασάρ
01.20 ΓΛΥΚΙΑ ΖΩΗ (Ε)
02.50 ΟΠΩΣ ΜΑΣ ΑΡΕΣΕΙ (Ε)
04.20 ΜΑΖΙ... ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
04.50 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
06.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
07.00 ΤΙ ΤΡΕΧΕΙ;
10.01 Ο ΔΡΟΜΟΣ ΤΩΝ ΠΟΥΛΙΩΝ
10.30 ΤΟ ΠΡΩΤΟ ΧΙΟΝΙ ΤΟΥ ΧΕΙΜΩΝΑ
11.01 ΝΟΜΠΕΛ: ΤΟ ΧΡΟΝΙΚΟ ΕΝΟΣ ΒΡΑΒΕΙΟΥ
11.30 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΩΝ ΦΥΤΩΝ
12.01 ΤΟ ΜΟΥΣΕΙΟ ΤΟΥ ΟΡΣΕ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
13.30 ΔΕΛΤΙΟ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟΥ
13.45 ΩΡΑ ΕΛΛΑΔΟΣ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ -ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
16.00 ΣΥΝ ΚΑΙ ΠΛΗΝ
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΔΕΛΤΙΟ ΚΩΦΑΛΑΛΩΝ - ΔΕΛΤΙΟ ΑΓΡΟΤΩΝ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ
18.30 ΤΑΞΙΔΕΥΟΝΤΑΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ
19.00 ΑΙΓΥΠΤΟΣ (Ε)
20.00 20ός ΑΙΩΝΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Συνάντηση αετών»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ- ΚΑΙΡΟΣ
00.30 ΟΤΑΝ ΓΙΟΡΤΑΖΟΥΝ ΟΙ ΘΕΟΙ
08.31 ΠΡΩΙΝΟ ΤΕΤ-Α-ΤΕΤ
09.30 Ο ΤΣΟΠΙ ΚΑΙΗ ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ
10.00 ΘΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ ΣΤΙΣ 10.00
11.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
11.45 ΗΛΕΚΤΡΟΜΑΓΝΗΤΙΣΜΟΣ
12.00 ΤΣΕΚ ΑΠ (Ε)
13.00 ΕΡΕΥΝΗΤΙΚΟΣ ΝΟΥΣ
13.30 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ
14.00 ΟΙΝΟΜΑΓΕΙΡΕΜΑΤΑ
14.15 ΜΕΡΑ ΜΕΣΗΜΕΡΙ (Συνέχεια)
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 ΜΕ ΜΙΑ ΤΡΙΤΗ ΜΑΤΙΑ
17.00 JAMMIN ΖΩΝΤΑΝΑ
18.00 PC TV: ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ (Ε)
18.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΗΜΙΩΡΟ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
20.00 Η ΚΛΕΙΣΤΗ ΘΑΛΑΣΣΑ
20.30 ΕΞΤΡΑ ΣΠΟΡ
21.00 VIEWMASTER
22.00 ΠΡΑΣΙΝΗ ΚΑΡΤΑ
22.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΠΑΡΕΞΗΓΗΣΕΙΣ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η ζωή σαν μια χορδή»
06.00 ΠΡΩΤΗ ΕΚΔΟΣΗ
08.00 8 ΣΤΟΝ ΑΕΡΑ
10.00 ΣΑΝ ΣΤΟ ΣΠΙΤΙ ΣΑΣ
13.10 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
13.15 ΒΡΕΣ ΤΗ ΦΡΑΣΗ
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.45 VIP
16.00 ΛΟΓΩ ΤΙΜΗΣ
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΓΙΑ ΜΙΑ ΘΕΣΗ ΣΤΟΝ ΗΛΙΟ
17.45 ΑΠΑΓΟΡΕΥΜΕΝΗ ΑΓΑΠΗ
18.30 ΚΑΡΕ ΤΗΣ ΝΤΑΜΑΣ (Ε)
19.10 ΠΟΙΟΣ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΕΚΑΤΟΜΜΥΡΙΟΥΧΟΣ;
20.00 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΔΥΟ ΞΕΝΟΙ(Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Λάθος πόρτα»
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εμείς, εσείς και οι άλλοι»
03.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο τσαρλατάνος»
05.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ(Ε)
05.30 ΠΑΡΑΛΛΗΛΟΙ ΔΡΟΜΟΙ (Ε)
06.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 SATELLITE
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΠΡΙΝ ΑΠΟ ΤΟ ΣΧΟΛΕΙΟ
06.55 ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΣΤΗ ΝΟΗΜΑΤΙΚΗ ΓΛΩΣΣΑ
07.00 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΕΛΛΑΔΑ
09.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
10.00 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ
11.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
11.05 ΠΡΩΙΝΟΣ ΚΑΦΕΣ (Συνέχεια)
13.25 SUPER GAME
13.30 ΤΟ ΜΥΣΤΙΚΟ ΤΗΣ ΣΙΩΠΗΣ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.40 ΧΡΗΜΑ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΙΣΤΗΡΙΟ
14.45 ΜΠΕΪΓΟΥΟΤΣ
15.40 SUPER GAME
15.45 ΑΤΙΘΑΣΑ ΝΙΑΤΑ
16.40 SUPER GAME
16.45 ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ ΜΑΖΙ
17.55 Ο ΚΑΙΡΟΣ ΤΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5'
18.15 ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΖΩΗ
19.00 Η ΛΑΜΨΗ
19.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.00 ΤΖΟΚΕΡ
21.05 2.000 ΑΣΤΕΡΙΑ (Ε)
23.25 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 1΄
23.30 ΜΕ ΤΑ ΜΑΤΙΑ ΤΗΣ ΕΛΛΗΣ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.00 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
02.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κωδικός Δήλος»
04.00 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ -ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
04.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι καμπάνες του Σαν Αντζελο»
07.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 MAKE MY DAY
09.55 ΤΑΣΕΙΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ
10.00 M-DOG
10.30 Ο,ΤΙ ΦΕΡΝΟΥΝ Τ' ΑΣΤΡΑ
10.35 M-DOG (Συνέχεια)
12.00 ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ
13.30 ΣΕ ΤΙΜΗ ΕΥΚΑΙΡΙΑΣ
14.00 FACE TO FACE
14.50 PHOTO FINISH
19.30 CARTOONS
20.30 TA SPOR ΣΤΟ NEW
21.15 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΤΟΜΑ ΜΕ ΠΡΟΒΛΗΜΑΤΑ ΑΚΟΗΣ
21.30 ΕΥΘΕΩΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 Ο,ΤΙ ΠΑΙΖΕΙ
24.00 GOSSIP
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
02.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
14.00 ΜΕ ΑΠΟΨΗ
15.30 ΟΙ ΠΑΡΑΘΥΡΟΙ
16.00 ΕΥ ΖΗΝ (Ε)
16.30 ΦΙΛΙΚΑ... ΕΛΝΤΑ (Ε)
17.30 ΧΑΡΙΝ ΕΥΦΩΝΙΑΣ (Ε)
18.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Οι απίθανοι Αζεράκ»
19.00 ΣΗΜΕΙΑ ΤΩΝ ΚΑΙΡΩΝ (Ε)
20.00 SEVEN SPORTS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπός μου ο Γκόντφρεϊ»
23.30 ΜΕ ΑΠΟΨΗ (Ε)
01.00 SEVEN SPORTS
03.00 ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ MCM
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 STAR CARTOON SHOW
12.00 ΜΑΡΛΕΝΑ, Η ΒΑΣΙΛΙΣΣΑ ΤΗΣ ΑΓΑΠΗΣ
13.00 EΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΤΟΛΜΗ ΚΑΙ ΓΟΗΤΕΙΑ
14.30 ΓΙΑ ΤΗΝ ΚΑΡΔΙΑ ΤΗΣ ΜΑΡΙΑΣ
16.00 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ Α.Ε. (Ε)
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΠΕΡΛΑ
18.30 ΜΙΛΑΓΚΡΟΣ, Η ΑΤΙΘΑΣΗ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θύτης ή θύμα»
22.45 ΕΚΤΟΣ ΚΟΙΝΩΝΙΑΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μισθοφόρος ΙΙ»
24.00 ΓΟΥΑΤΣ ΧΟΤ
00.05 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εκείνο το καλοκαίρι»
06.00 Η ΠΡΩΤΗ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ
08.00 ΑΠΟ ΤΟ ALPHA ΩΣ ΤΟ ΩΜΕΓΑ
12.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
12.30 ΜΑΡΙΜΑΡ (E)
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.00 ΠΑΚΙΤΑ
16.00 ΒΕΡΟΝΙΚΑ
17.00 ΜΑΡΙΑ (Ε)
18.00 ΥΠΑΣΤΥΝΟΜΟΣ ΡΕΞ
18.45 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
19.00 Ο ΑΓΓΕΛΟΣ ΤΟΥ ΕΡΩΤΑ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΡΟΖΑΛΙΝΤΑ
22.30 ΜΗ ΜΑΔΑΣ ΤΗ ΜΑΡΓΑΡΙΤΑ
23.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Διαζύγιο με προθεσμία»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.30 F/X: ΘΑΝΑΣΙΜΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ (Ε)
02.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χρυσός οδηγός»
04.30 TALK SHOW (Ε)