05.45 ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΣΗΜΕΡΑ (Ε)
06.15 ΓΛΥΚΕΙΑ ΖΩΗ (Ε)
07.45 ΚΑΛΛΙΤΕΧΝΙΚΟ ΠΑΤΙΝΑΖ
08.45 ΓΑΛΑΖΙΟ ΔΕΝΤΡΟ: ΤΟ ΜΕΓΑΛΟ ΜΥΣΤΙΚΟ
09.30 MEDITERRANEO
10.00 ΣΥΝΕΙΚΟΝΕΣ
10.30 ΦΥΝΤΑΝΑΚΙΑ, ΠΙΡΟΥΕΤΕΣ ΚΑΙ ΒΕΝΤΕΤΕΣ
11.00 ΠΑΙΔΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Ο Επ... και η παρέα του»
11.30 ΜΕ ΔΙΚΑ ΜΟΥ ΓΡΑΜΜΑΤΑ
12.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΠΡΙΓΚΙΠΑΣ
13.50 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Αγάπη και θύελλα»
15.30 ΕΝ ΛΕΥΚΩ
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.10 ΑΕΡΟΣΤΑΤΟ
18.10 ΠΑΝΔΩΡΑ ΚΑΙ ΠΛΑΤΩΝΑΣ, ΤΑ ΦΡΑΟΥΛΟΠΟΥΛΑ
19.00 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ
21.00 ΦΩΤΑ ΠΟΡΕΙΑΣ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΚΑΙΡΟΣ
23.30 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Μάντσεστερ Γιουνάιτεντ - Βάσκο ντα Γκάμα» (Μαγνητοσκόπηση)
01.15 ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΟ «Ν. Μελβούρνη - Νεκαξα» (Μαγνητοσκόπηση)
03.00 ΑΥΛΑΙΑ
04.30 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΗ ΤΗΛΕΟΡΑΣΗ
11.00 ΝΩΕ (Ε)
12.00 Ο ΚΟΣΜΟΣ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ (Ε)
12.30 Η ΓΗ ΑΠΟΚΑΛΥΠΤΕΙ ΤΑ ΜΥΣΤΙΚΑ ΤΗΣ (Ε)
13.00 ΚΥΝΗΓΩΝΤΑΣ ΤΟ ΑΔΥΝΑΤΟ (Ε)
13.30 ΜΕ ΑΡΕΤΗ ΚΑΙ ΤΟΛΜΗ
14.00 ΤΟ ΦΙΛΙ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Μεγάλες προσδοκίες»
17.00 ΣΠΟΡ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ
17.30 ΙΣΤΟΡΙΑ ΤΗΣ ΚΑΤΑΣΚΟΠΙΑΣ (Ε)
18.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
18.15 ΚΟΣΜΟΣ
19.00 ΠΟΛΙΤΗΣ 2000
20.00 Η ΕΚΤΗ ΜΕΡΑ ΤΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ
21.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ - ΚΑΙΡΟΣ
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Κραυγή ελευθερίας»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ - ΑΘΛΗΤΙΚΑ -ΚΑΙΡΟΣ
00.15 ΥΠΕΡΦΥΣΙΚΑ ΦΑΙΝΟΜΕΝΑ
08.31 Ο ΕΓΚΕΦΑΛΟΣ
09.30 ΠΑΙΔΙΚΗ ΒΙΒΛΙΟΘΗΚΗ ΚΙΝΟΥΜΕΝΩΝ ΣΧΕΔΙΩΝ
10.30 ΣΤΗ ΓΗ ΤΗΣ ΕΥΦΟΡΙΑΣ
11.30 ΟΙ ΜΕΓΑΛΕΣ ΜΑΧΕΣ «Η μάχη του Βατερλώ»
12.30 ΤΗΛΕΟΠΤΙΚΟ ΟΝΕΙΡΟΔΡΟΜΙΟ
13.30 ΧΡΟΝΙΚΑ
14.30 ΠΕΡΠΑΤΩΝΤΑΣ ΣΤΑ ΤΕΣΣΕΡΑ
15.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
15.30 P.C. TV: ΔΕΙΤΕ ΤΟ ΜΕΛΛΟΝ
16.00 ΝΟΣΤΟΣ
17.30 Α-ΤΑΞΙΕΣ
18.00 DESIGN X-TREME
18.30 ΠΛΑΝΗΤΗΣ ΕΥΑ
19.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
19.30 ΕΚ ΤΩΝ ΠΡΟΤΕΡΩΝ Ή ΕΚ ΤΩΝ ΥΣΤΕΡΩΝ;
20.00 ΦΟΙΝΙΣΣΕΣ
21.00 ΣΙΝΕΜΑΝΙΑ
21.30 ΑΘΛΗΤΙΚΟ ΣΑΒΒΑΤΟΒΡΑΔΟ
22.30 ΟΙ ΛΑΟΙ ΤΩΝ ΒΑΛΚΑΝΙΩΝ
23.00 ΤΑ ΜΕΓΑΛΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ
23.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
24.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνθρωπος από το Παρίσι»
07.00 Ο ΜΙΚΡΟΣ ΣΑΜΟΥΡΑΪ
07.20 ΟΙ ΑΠΙΘΑΝΟΙ ΓΚΟΣΤΜΠΑΣΤΕΡΣ
07.45 ΟΙ ΑΝΤΡΕΣ ΜΕ ΤΑ ΜΑΥΡΑ
08.10 ΠΕΠΕΡ ΑΝ (Ε)
08.40 ΓΟΥΙΝΙ, ΤΟ ΜΙΚΡΟ ΑΡΚΟΥΔΑΚΙ (Ε)
09.00 ΝΤΙΣΝΕΪ ΚΛΑΜΠ
11.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ « Οι προσκοπίνες του Μπέβερλι Χιλς»
13.00 MEGA STAR
14.00 ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
14.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας Ινδιάνος στο ντουλάπι μου»
16.30 ΘΕΛΕΙΣ Ή ΔΕ ΘΕΛΕΙΣ
17.00 ΜΑΤΙΕΣ ΣΤΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
17.10 ΘΕΛΕΙΣ Ή ΔΕ ΘΕΛΕΙΣ (Συνέχεια)
17.40 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Ρωμιός έχει φιλότιμο»
19.45 ΚΕΝΤΡΙΚΟ ΔΕΛΤΙΟ ΕΙΔΗΣΕΩΝ
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το κοροϊδάκι της πριγκιπέσσας»
23.15 PRIVE
00.15 ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΓΕΓΟΝΟΤΑ
00.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Θανάσιμη αναρρίχηση»
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ρούντι»
04.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο δολοφόνος με το αγγελικό πρόσωπο»
06.00 ΕΝΑΣ ΜΟΝΤΕΡΝΟΣ ΠΑΠΑΣ
06.30 ΕΙΜΑΙ «ΤΖΙΝΙ» ΚΑΙ ΤΟ ΞΕΡΩ!
06.20 ΟΙ ΕΙΔΗΣΕΙΣ ΤΟΥ CBS
06.45 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
07.00 ΤΟ ΜΑΓΙΚΟ ΣΧΟΛΙΚΟ
07.30 ΤΟ ΣΟΥΠΕΡ ΣΚΥΛΑΚΙ ΚΑΙ ΟΙ ΦΙΛΟΙ ΤΟΥ
08.00 ΣΤΟΥΝΤΙΟ ΜΕ ΘΕΑ
11.00 ΜΟΝΤΑΝΑ
11.30 Ο ΤΑΧΥΔΑΚΤΥΛΟΥΡΓΟΣ
12.00 ΠΑΟΥΕΡ ΡΕΪΝΤΖΕΡΣ
12.30 ΜΙΓΚΟ
13.00 ΣΟΥΠΕΡ ΣΑΒΒΑΤΟ
14.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
14.15 ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΑ ΓΟΥΙΝΣΛΟΟΥ
15.00 ΡΕΝΕΓΚΕΪΤ: Ο ΚΥΝΗΓΟΣ ΤΟΥ ΕΓΚΛΗΜΑΤΟΣ
16.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ενας κοντός θα μας σώσει»
18.00 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1 ΣΕ 5΄
18.15 ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΜΑΖΙ
19.45 ΤΑ ΝΕΑ ΤΟΥ ΑΝΤ1
21.05 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο μπλοφατζής»
23.00 Η ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΑ
00.45 ΝΥΧΤΕΡΙΝΕΣ ΕΙΔΗΣΕΙΣ
01.15 ΝΟΜΟΣ ΚΑΙ ΤΑΞΗ
02.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η δύναμη της θέλησης»
04.00 ΔΕΚΑ ΜΕ ΤΟΝΟ (Ε)
04.30 ΤΗΛΕΜΑΡΚΕΤΙΝΓΚ - ΤΗΛΕΑΓΟΡΑ
05.00 ΕΡΩΤΑΣ ΜΕ ΔΟΣΕΙΣ
07.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
08.00 FACE TO FACE
09.55 ΤΑΣΕΙΣ - ΠΡΟΤΑΣΕΙΣ
10.00 FACE TO FACE
11.00 NEW TIME
13.00 ΜΗ ΜΟΥ ΠΕΙΣ...
14.50 PHOTO FINISH
19.15 ΖΟΟΜ ΣΤΗ ΔΙΑΣΚΕΔΑΣΗ
19.45 CARTOONS
20.45 GIATAVAZA
21.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
23.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
01.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
03.00 ΜΟΥΣΙΚΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ
13.00 ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΦΟΡΑ
14.00 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ (Ε)
16.00 ΣΕΛΙΔΕΣ (Ε)
16.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
18.30 ΑΓΩΝΑΣ ΒΟΛΕΪ
20.00 SEVEN SPORTS
22.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ
23.30 ΟΙ 7ΨΥΧΟΙ (Ε)
00.30 SEVEN SPORTS
06.00 ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΟ ΠΕΝΤΑΓΡΑΜΜΟ
07.00 ΟΙ ΠΕΡΙΠΕΤΕΙΕΣ ΤΟΥ ΠΑΠΙ
07.30 Ο ΗΛΙΘΙΟΣ ΚΑΙ Ο ΠΑΝΗΛΙΘΙΟΣ
08.00 ΛΟΟΥΝ ΡΕΪΝΤΖΕΡ
08.30 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
08.35 ΣΠΑΪΝΤΕΡΜΑΝ
09.05 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
09.10 ΜΠΑΡΝΕΪ
09.40 ΣΠΙΡΟΥ ΚΑΙ ΦΑΝΤΑΖΙΟ
10.05 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
10.10 ΠΑΠΥΡΟΥΣ
10.40 ΠΟΚΕΜΟΝ
11.00 ΜΙΚΡΗ ΛΟΥΛΟΥ
11.10 Η ΠΡΙΓΚΙΠΙΣΣΑ ΣΙΣΙ
11.40 ΤΑ ΜΙΚΡΑ ΤΕΡΑΤΑΚΙΑ
11.45 ΜΑΠΕΤ ΣΟΟΥ
12.00 ΧΑΡΙ Ο ΑΠΙΘΑΝΟΣ
12.30 ΗΡΑΚΛΗΣ
13.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
13.05 ΗΡΑΚΛΗΣ (Συνέχεια)
13.30 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Η συνωμοσία της συμφοράς»
15.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Οι πονηρές μπίζνες ενός πρωτάρη»
17.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
17.30 ΤΕLE CINE
17.45 ΑΜΟΡ ΧΙΤΑΝΟ
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.05 ΔΙΑΠΛΕΚΟΜΕΝΟΙ Α.Ε. (Ε)
23.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Το μυστικό της λίμνης»
24.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.10 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.00 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τα δύο πρόσωπα του Κάιν»
02.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρέλες στο Χονγκ Κονγκ»
06.00 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΣΕΙΡΑ «Οι αθώοι της πτέρυγας 5»
07.00 ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΟΝ ΟΡΙΖΟΝΤΑ
08.00 ΠΑΝΟΡΑΜΑ
11.30 ΞΕΝΗ ΣΕΙΡΑ «Αγγελος του έρωτα» (Ε)
12.15 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Τρελοί πολυτελείας»
14.00 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
14.15 ΒΕΡΟΝΙΚΑ
15.30 ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ VOLLEY OΣΦΠ - ΑΕΚ
16.45 ΙΝΤΡΙΓΚΑ
17.45 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο Μελέτης στην Αμεσο Δράση»
19.45 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
21.00 ΚΛΗΡΩΣΗ ΛΟΤΤΟ - ΠΡΟΤΟ
21.30 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΤΑΙΝΙΑ «Χαρούμενο ξεκίνημα»
23.15 ΕΛΛΗΝΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ ΚΙΝΗΜΑΤΟΓΡΑΦΟΥ «Τα δελφινάκια του Αμβρακικού»
00.30 ΕΙΔΗΣΕΙΣ
00.45 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ (Συνέχεια)
01.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Ο άνεμος»
03.15 ΞΕΝΗ ΤΑΙΝΙΑ «Εντολή εκτέλεσης»
05.00 ΤΣΙΚΙΤΙΤΑΣ (Ε): Ενας μεγάλος έρωτας